Stíhate doma udržiavať poriadok stále dookola?

terkaa
27. júl 2008

niekedy mam pocit, ze asi nikdy nestihnem vsetko popratat ako by som chcela 😢 . ak pozehlim, zistim, ze mam znovu nieco na pranie, alebo uz na susiaku - dalsiu varku! Treba aj navarit atd. Som stastna, ze mam manzela, co mi pomaha, fajne navari, alebo sa venuje babatku. No niekedy sa povazujem za total neschopnu, ze to vsetko nestiham a som z toho trochu nervozna, pretoze milujem poriadoook ☹
Ako ste na tom vy mamicky? Aky mate u vas doma postup prace ???

leskajanikova
18. jún 2016

@terkaa ja som tiez strasne riesila poriadok, mam doma 2 male deticky jeden ma 4 a druhy 3 ked mali asi o dva roky menej umyvala som kazdy den zem snazila som sa vsetko stihat a aj varit, teraz uz aj trocha pracujem, takze toho mam este viac,ale 4rocny malí mi pomaha utierat a spratavat riad,niekedy aj umyt, zvesiavame spolu pradlo,robime ztoho hru a nie aby som ja ako najdoleztejsia osoba,matka,mala byt cela upachtena z upratovania, najhlavnejsie treba spravit ale inak raz za tyyzden vacsie poriadky a inak ked to ostatnym doma nevadi tak kasli nato, je to tvoj zivot a tvoja domacnst, aj ked pises ze mas rada poriadok,ale snad nie za cenu toho ze ty budes taka vycerpana 🙂

salome_01
19. jún 2016

No ja to nejak neriešim aj keď ma to trošku niekedy hnevá ale v tom našom malom byte sa ani upratať celkom nedá keď máme toľko vecí. Ale upratujem tiež stále dookola ale niekedy si poviem už mi to je jedno a nechám to tak lebo stále dookola upratovať ma nebaví. Ale tiež milujem čisto a snažím sa ako sa mi dá.

kjistinka
19. jún 2016

Poriadok, ze nic na zemi alebo na stole sa da udrzat jedine tak, ze v byte alebo dome nikto nebude! Kym nemas bezdetnych kamaratov, ktori ti neustale hovoria ze mas doma neporiadok, tak kasli na to. A akoze kolko mas zivotov, ked sa mas starat o dieta, seba ako-tak obhospodarit, nieco male uvarit...? Akoze cas a energia na vsetko, hoci aj v 40 metrovom byte nerastie na strome.... A este aj cas na spanok si treba najst...!

marcela305
19. jún 2016

mame trojizbovy byt a ano ked upracem tak desat minut vydrzi ze je top upratane ale vacsinou je zaklad aby nebol v umyvdle riad aby nebol plny smetiak a ked nemam cas na umyvanie aspon pozametam radsej idem s detmi von ako sa nahanat a reci bezdetnych co ziju u rodicov fakt neriesim ,,, detom je jedno ci mam umyte okna skor ocenia ked ich vezmem do lesoparku plus chodim do roboty takze keby sa mame stale len nahanat aby bolo vsetko na 200 percent tak by to bol zivot len o upratovani..