Sú tu baby z Petržalky?

natana
26. júl 2006

No Petržalčanky sa zatiaľ neprihlásili, ale hádam tu nie som sama z tejto štvrte. Baby ozvite sa

eros
1. júl 2007

napis niekomu

astora
1. júl 2007

ja??? 🤐

eros
1. júl 2007

a kdo ja???? 😲 😕

astora
1. júl 2007

no ty sa ničoho nebojiš 😀

eros
1. júl 2007

no bojim zubara 😵 😀

astora
1. júl 2007

ty kokso ja idem 6 teho 🤐

eros
1. júl 2007

ja neviem kedy 😅

verulka
1. júl 2007

cafte kocky, uz opat zijem 😀

eros
1. júl 2007

no co sa stalo verulko?

astora
1. júl 2007

jej ahoj

verulka
1. júl 2007

nic, len bolo vela roboty, potom vysvedcko a teraz som na tyzden bezdetna 😀 co mame nove?

astora
1. júl 2007

verulka ty sa mas ja chcem byt tiež bezdetna ale len na chvilku lebo by mi smutno bolo

eros
1. júl 2007

noveho asi nic vsetko po starom.kazdy jeniekde strceny 😀

astora
1. júl 2007

len my sme tu 😖

eros
1. júl 2007

ako vzdy len 2 korytnakcy 😀

verulka
1. júl 2007

no aj mne sa to paci. Este nemam dovolenku a nemala som co s detmi, tak ich svokor zobral k muzovej rodine. A my sme ostali sami a mame kooopu casu na vselico 😉 astor a co tak nejako smutne znies? A ako sa dari Arabeske- posôadne som citala, ze mala nejake problemy ale viac neviem

astora
1. júl 2007

to sme dopadli

eros
1. júl 2007

verulka mozes teraz uz na dalsie zarabat 😉 ked deti nie su doma 😅

verulka
1. júl 2007

no ja mozem, len muz ani pocut...Ale nie, teraz nemozeme, vsak to by som porodila tesne pred statnicami a to nechcem- nemozem ani poriadne stresovat a ani sa potom riadne opit 😀

astora
1. júl 2007

verulka som smutna lebo som sama s deckami a muž je preč takže cely vikend sama užasna zabava ...

eros
1. júl 2007

aco si robis?budes mudr? 😀 ja som asi bola tehu ked som bola kamoskine narodky oslavovat a pilaaaaa som,ale nevedela som ze som tehu

verulka
1. júl 2007

astor, neboj, uz bbude len lepsie 😉
eros, ja a mudr 😀 nie, nie, postupim z pani inzinierovej na pani izinierku (ekonomie). ja ked som mala 16 a netusila, ze som tehu, som za 1.mesiac absolvovala zopar zuriek a cely cas som sa potom bala...Ale teraz by som bola kojaca zena a to sa s alkoholom vylucuje. Tiez kedze v skuskovom obdobi zijem hodne na kofeinovyh napojoch a energy drinkoch - to nie je vhodna strava pre tehulku prip. koajulku 😉 ale potom uz budeme plodit o 106 (snad ak si to moja polovicka nerozmysli)

astora
1. júl 2007

ja mat baby vasu odvahu v tom plodeni...

eros
1. júl 2007

no mne sa zapacilo tiez rodit 😀 ,ale stary nechce kastiel bo nan nemame 😅 😀

verulka
1. júl 2007

jaj astor, no aj mna by odvaha presla mat dvojicky, teda aspon si myslim...ok kocky, idem sa venovat prijemnym povinnostiam- zelam dorbu nocku a vymakany tyzden 😉

eros
1. júl 2007

verul a nemas boj ze by si mala 2cky?
bo ja sa aj bojim bo po mojom hrosikovi mala mat svokra dvojicky 😀 😅

eros
3. júl 2007

haloooooooo.kde su moje polovicky??? 😲 😕

arabeska
4. júl 2007

ahojky,idem vas pozdravit,uplne vas zanedbavam,ale ja som na nervy s toho pomaleho netu u svokrovcov,ale dnes uz by mi mali doniest novy tak sa tesujem,som bola akurat u dokiny lebo som mrte naxcipana,boze ja som po mesiaci doma 🙂 juj tak mi to tu xyba,ale zaxvilku uz aj musim ficat☹

eros
4. júl 2007

jeeeej arabes.moja vsak vydrz a co maly a maly?este stale musis mat klud na lozku?a co robi potom maly?mas ho u svokrovcov?ci muzicek stara?

verulka
4. júl 2007

eros, mne by dvojky v podstate nevadili- aspon by moj planovany benjamin nebol sam, bo si myslim, ze na 5te by sme nesli, takze nase 4. te bude akoby jedinacik...A mne aj dr povedal, ze jedine co mi zabrani v chuti na dalsie su iba dvojky- tie by ma mali od toho nadobro odradit 😀
arabeska, ked budes mat chvilinku tak napis viac co je u vas noveho. Drzkajte sa