Sú tu baby z Petržalky?

natana
26. júl 2006

No Petržalčanky sa zatiaľ neprihlásili, ale hádam tu nie som sama z tejto štvrte. Baby ozvite sa

astora
6. júl 2007

brééé ranko ak tu niekto je

eros
6. júl 2007

bre ranko co tu strasis teta? 😀

astora
6. júl 2007

a ja ti vim? deti sa hrajkaju tak som sem nakukla

eros
6. júl 2007

aha.mylsis aj muza ze deti?

astora
6. júl 2007

muž je v robote 😒

eros
6. júl 2007

aha ako vzdy klasika furt v praci.moj ide zajtra na rannu ☹

tinakul
6. júl 2007

ahojte, prišla som vás pozdravit Petržalčanky 😉 🙂 Už sme doma od utorka, ale máme ešte fofry s bytom, tak tu len nakúkam postupne 😎
Čo máte nové???

eros
6. júl 2007

nic teta.moja mala je ok a mala vcera teplotu dr nechapala 😕 😕
tak radsej ani paty von nedam a maleho som sa zbavila na 3tyzdne mi ale chyba 😔 ☹

tinakul
6. júl 2007

Teplotku??? A akú vysokú???? Joj dúfam, že nebude choručká Eros... ale to možu byt aj zmeny počasia, alebo zúbky ak už idú 😕
No a kde máš malého???

eros
6. júl 2007

kurnk aj s konom.mala na rychlobezke mala do tych 38.zubky asi skoro len v nedelu bude mat 4mes a maly je u nasich na chlupe daleko daleko az za ilavou 😀

tinakul
6. júl 2007

Aha, ale ved niekde aj píšu že do 38st. je u malých detičiek normálne, nie??? Až nad 38st. by som sa obávala, že niečo nie je v poriadku... no ale človek nikdy nevie 😒
A malý je v pohodičke bez teba??? A tešil sa??? 😕

eros
6. júl 2007

maly v pohodicke aspon zatial bo on chodieva na vikedny na chalupcu no len uvidime ked tam bude dlhsie bo uz ma volal tam 😕
no ja neviem ako s teplotou bo pri malom som nic podobne nemala az ked bol vacsi.ozaj kedy das foto do albumu? 😀 😠 😵

tinakul
6. júl 2007

No už sa ma na album viacerí vypytovali.... 😒 Budúci tyžden snád už budem mat viac času a hodím sem nejaké fotečky... 😉 Tak malý je zvyknutý, to je dobré....Aj naša Sophi chodievala na predlžené víkendy k starým rodičom, ale teraz to bolo všeliako pri prerábaní bytu, ale len čo sa zabeháme do starých kolají, fičíme dalej podla starých noriem... inak aj naša je všade v pohode bez nás....
No tú teplotku sleduj - ak nebudú iné príznaky alebo ak nebude nad 38st. tak to je ok. podla mna... 😉

eros
6. júl 2007

no a poviem ti ze mamaina mi teraz volala aj maly teplotuje 😠
no dostali to od mojej segri bo ta teplotovala uz v ponedlok a utorok 😕 ☹ 😠

tinakul
6. júl 2007

Fúha, tak to je veru zlá správa 😢 Ak to majú obaja, tak to bude choroba na beton- a čo mala tvoja sestra konkrétne??? Prechladnutie??? 😕
A čo teraz s malým???? Ostáva, alebo si ho berieš naspat???? 😕

eros
6. júl 2007

no segra si pamtam ze ju najprv bolela hlava potom mala len teplotu a v stredu uz jej nic nebolo.takze mala to chytila bo ju furt navlacovala a s malym ako ju poznam sa olizovala.bo ma rada deticky a furt ich musi pusinkovat.
no a maly urcite ostava bo by mi volali ale zajtra ide moj oco domov takze nic nie je vylucene,ale on sa tam ryhclo vylieci a ak nie hrosik nastartuje auto a ides po neho.
daka viroza asi 😔 😕

astora
6. júl 2007

ahoj baby

tinakul
6. júl 2007

No pokial len bolest hlavy a slabšia teplota - to sa ešte dá... horšie by to bolo s inými virozami - ako hnačky, vracanie, a pod. Však uvidíte.... ale držím palčeky, aby to nebolo vážneeeeee 😉
Idem ešte poukladat dalšie veci do skrine kým malá hajá, lebo ešte mám zopár krabíc a nedá mi to.... celá loggia je zaprataná a zajtra to chcem mat hotové... tak sa držkaj moja 😉

eros
6. júl 2007

oki diki potom poinformujem co a ako.ale zda sa mi ze je uz v pohodicke bo uz je hore

eros
6. júl 2007

ako vzdy nikdo?ci ako?

arabeska
6. júl 2007

ahojky erosko 🙂

eros
6. júl 2007

aaaa aspon 1 dobra dusicka.ako?svokra umudrila? 😀

arabeska
6. júl 2007

ale ved som vravela ze to nestoji ani za rec,sak my sme stare kamosky,sa na seba hnevat dlho nevieme,aj ked dnes som v ba ale uz zajtra tam ficim zase 🙂

no co krpci?posluxaju?

eros
7. júl 2007

krpci?neviem ci si arabes citala ale maleho som sa zbavila teda mati mi ho ukradla na 3tyz uz nema teplotu ani mala uz nie klop klop klop.
hrosik na rannej zajtra na nocnej sa aj unudim k smrti.bo smalou este netrufenm von az v pondelok bo na mojho brata s aneda spolahnut ak by daco.
zacala som vysavat a krpata sa mi zobudila 😠 😠 😠

eros
8. júl 2007

tinakul podme doplnit album lepsie blizsie fotecky.honem honem

tinakul
8. júl 2007

ahoj erosko,
no smola, smola lebo dalšie fotečky má manželík niekde na cd schované a po prerobení bytu nevieme čo kde je... takže až zajtra možem pokračovat - a pritom musím aj každú jednu zmenšovat, takže dnes už nič nepridám, lebo obaja hajajú a nechcem búchat.... takže aj ja už idem pomaly hajat.. 😉
A inak ako sa majú detičky??? Tá teplotka už celkom ustúpila???? 😕

eros
8. júl 2007

uplne ustupila malej a maly mylsimze este mal dnes,ale nie velku a kedze beha na chalupe po vonku si mylsim ze bude dobre.a malej som ani sirupcek nedavala neh si nie je zavisla od liekov

tinakul
8. júl 2007

No tak super, tak sa teším, že to nie je vážne.... 😉
Akási som unavená, však zajtra snád pokecáme 😉 A inak aký den si mala dnes?? Bolo pekné počasíčko...

eros
8. júl 2007

no aj ja som rada ze nic vazne len ta viroza od segri.o ndalo sa vonku vydrzat ani poobede teda skor by som povedala ze ani o tej 16h.upratovali sme s hrosikom aj daco som pozehlila,ale furt je tu co robit,ale netrham sa 😀
sa ty pochval

frida
8. júl 2007

no ktoze je este tu? 🙂