Sú tu baby z Petržalky?

natana
26. júl 2006

No Petržalčanky sa zatiaľ neprihlásili, ale hádam tu nie som sama z tejto štvrte. Baby ozvite sa

eros
8. júl 2007

no frida uz nikdo si tam pis vo februarovkach 😠 😠
dnes tu ani astorka nebola kde je? 😕 😲

frida
8. júl 2007

ha, ha, to vies ty si uz tehotna bola 🙂 a nie si nahodou zas?
astorka sa venuje urcite detom 🙂
a mala uz OK?

eros
8. júl 2007

mala ok.ja a znova byt?teraz asi tazko hada´m za takke 3,4roky.ale ja uz idem do hajan bo vidim ze ty si ako sova 😀
ak daco tak bru nocku

frida
8. júl 2007

ale ja som pospala poobede 2 hod aj s malym a muzikom 🙂 inak by uz davno spala. bru noc ak daco 😉

eji
8. júl 2007

Ahojte mamicky, tak my sme uz doma, lietadlo dorazilo v pondelok 2.jula o 18.30....
ale od zaciatku...
isli sme s malym na letisko s teplotou 39,5....nastastie nam pripustili zobrat lieky, kedze je to tekutina, som mu dala panadol baby.. a predstavte si, do 2 minut tak zabral, ze maleho sme uz nezastavili
neviem ci si este pamatate, zacalo straaaaaaaaaaaaaaaaaaasne prsat, najprv to rozbilo na letisko celu sklenenu tabulu to by nebolo take hrozne, al e postupne odvolavali lety, kvoli pocasiu....tak sme cakali 1hodinu, 2, 3, 4, 5 a potom nam oznamili, ze lietadlo pristalo v budapsti pre nevhodne podmienky, takze doletelo o polnoci konecne, o 1rano sme vystarrtovali po 7 hodinovom utrpeni na letisku...ale to bol teda let, dostali sme sa do takej burky, ze sme sa vsetci modlili
tak, a uz sa presunme do Kraneva...kde sme sa dostali o 4 rano
maly bol velmi dobry, pekne tam papal, 3 krat denne kakal....a taaaak
prve 2 dni sa bal kupat v mori, tak sme mu kupili bazenik a cuduj sa svete, rozbehol sa do mora

pocasie bolo perfektne, az moc teplo sice, ale super...
maly stale chcel jazdit na koni, tak kazdy vecer sam jazdil
boli sme aj na lodi to bol pre neho super zazitok
kazdy sa divil, ze kolko maly rozprava, ten tam podebatoval aj s rusmi, ktorych tam bolo neurekom

eji
8. júl 2007

fotecky poctivo pridane a snad si vam stihnem zajtra aj precitat, posielame pusu

riusik
9. júl 2007

eji, tomu hovorim dobrodruzny zaciatok dovolenky 😕
ale ako vidno z krasnych fotiek, ste si to uzili a to je hlavne. tisko zavidim (samozrejme v dobrom) a dufam, ze sa aj my dostaneme toto leto k moru. hlavne kvoli malemu...

eji
9. júl 2007

hehe, riusik, aj ja tajne dufam, ze sa toto leto dostaneme k moru, aspon maly, lebo hned na 3 den sa mu vratil ekzem, jak sme tu, lebo som nevymakla ako mu suseda dava orieskovu cokoladu

astora
9. júl 2007

eji krasne fotky aj malinky je rozkošný v tom pasikavom 🙂

riusik
9. júl 2007

no, to potesi, eji 😠
a suseda nevie, ze to sa nesmie?????

eji
9. júl 2007

najprv si kazdy mysli, ze chcem len malemu zakazovat a som prisna na neho, ze toto toto mu nedam, sice aj ja sa prehresim a dam mu....
ale viem co a av akom mnozstve, ale ked uz vidia nasledky , tak nekomentuju

frida
9. júl 2007

eji, prave som dopozerala tvoje fotky, no super ste sa mali na dovolenke 🙂
ale ten odlet - let vam nezavidim,
a mas "dobru" susedu 🙄

tinakul
9. júl 2007

ahojte kočky,
no eji vitaj.... súhlasím s babami, fotky sú nádherné 😉 Počuj a to z čoho mal malý tú vysokú teplotu???? Ja by som sa asi bála takto letiet, to ste museli mat nervy nie??? 😕
Ale vidím, že nakoniec všetko dobre dopadlo... a malý sám jazdil na koni???? To je ale šikulka... Ja by som sa ale Sophi bála samú posadit, no neviem...och aj ja by som hned šla na dovču.... ☹
Eros si sa ma pýtala ako sme trávili den včera??? No vieš boli sme na tej pláži doobeda - super - trošku sme sa opalovali na lehátkach s manželíkom, malá sa hrala v piesku pod slnečníkom a muzika vyhrávala, lode plávali - tak sme si to prvý krát užili.... 😉

frida
9. júl 2007

ahoj tinakul, aj ty si uz spat, len ta nemozem zastihnut, ako bytik prerobeny? uz mate vsetko hotove? len nabytok dokupujete?
my sme boli vcera vecer v starom meste a pozerali sme sa na plaz, ze vsak niekedy pojdeme aj my kuknut, takze sa vam pacilo 🙂

eros
9. júl 2007

tinakul ste boli kuknut pri dunaji?
je tu niekdo?

tinakul
9. júl 2007

ahojte, no akurát sa chystám hajat - už som sa dlho zdržala zase pri pridávaní fotiek.... ☹
Frida čauky - no teraz nábytok len pozeráme a začíname kupovat - chceme zariadit spálnu, obyvačku a detskú.... to do budúceho leta - lebo v lete opat ideme na dalšie priestory 😒 😒
Na pláži bolo super ale erosko dnes sme neboli, lebo doobeda sa mi na to počasie nepozdávalo a poobede už vobec nie ☹ Ale ak bude pekne, určite pojdeme zase a odporúčam aj vám - pre detúrence super 😉

riusik
10. júl 2007

eji, to poznam. moj tomas ma/mal?? tiez nejake problemy s kozou a tiez sa snazim to eliminovat a nedavam mu to, co mu vyslovene skodi. jaaaj, a este som sa mu snazila dat v prvom roku "dobry zaklad" stravovania kedze jeho otec bol obeeeeeezne dieta (a kedze nemozem vediet, ake geny po kom zdedil, ak by ol v tomto po mne, tak to by bolo o niecom inom 😀 )... a, samozrejme, v ociach mnohych som zla matka, ktora nedopraje svojmu dietatu nic dobre... ale mne to nevadi, ja viem preco to robim.

drnda1
10. júl 2007

Ahoj, Tinakul - tá pláž to je tam pod mostom SNP, teda približne?

frida
10. júl 2007

tu plaz aj vidite z mosta, medzi starym a mostom SNP,

vidim, ze su tu same "zle matky", ktore detom nedopraju 😀 IGNOROVAT ostatnych

eros
10. júl 2007

frida hanbi sa 😀

frida
10. júl 2007

a za co???? 😕

frida
10. júl 2007

ja som tiez "zla matka" 🙂

astora
10. júl 2007

no pekny večer prajem

eros
10. júl 2007

pekny vecer astorka.
frida ano
zasa ten kon ide ako sa mu chce 😠

arabeska
10. júl 2007

ahoj

astor,maly su nazjedenie 😵

astora
10. júl 2007

no moc sa mu asi nechce

eros
10. júl 2007

arabeska akoo?
no mi hovor mam len nervi navyse 😀

tinakul
10. júl 2007

ahojte,
no Drnda len teraz som sem nakukla do tejto témy - ale vidím, že Frida ti už odpovedala za mna... je to presne medzi starým mostom a SNP na brehu Dunaja z Petržalskej strany za detským ihriskom vedla Aucafe.... 😉
Astora pekné fotečky.... 😉

arabeska
10. júl 2007

ja pomaly,uz mi bolo celkom fajn a dnes sa mi zase prihorsilo,uz ma s toho slahne 🙄

astora
10. júl 2007

ahoj arabes co sa deje?
tinakul dakujem ti