Sú tu baby z Petržalky?

natana
26. júl 2006

No Petržalčanky sa zatiaľ neprihlásili, ale hádam tu nie som sama z tejto štvrte. Baby ozvite sa

astora
11. máj 2007

mam pocit že len teraz to začína

eros
11. máj 2007

jej mas den otvorenych dveri?uz kolki boli?
mala si dvojicky na nich vystvat

astora
11. máj 2007

už ich bolo asi 6 čakam či sa ešte niekto neobjavi som už uplne mrtva strachom či sa ešte niečo neudeje

eros
11. máj 2007

si predstav ze by so byvala uplne hore!!!!tolko nastev za 1 den by si nemala nikdy

astora
11. máj 2007

no ked susedia pod nami vyhoreli do tla tak sa tiež u nas presušali navštevy a chodili pozerať teraz sa chodia pýtať čo sa deje zase pomoooooc

eros
11. máj 2007

mala by si kavicku poponukat

astora
11. máj 2007

ja ponukam len listky s adresou na poisťovnu to stačí myslím 😒

verulka
11. máj 2007

astora, ja som tu tiez opat...hrala som sa s detmi, teraz maju volnu zabavu 😉

astora
11. máj 2007

ja som sa zabavala so susedmi a musela som davať pozor na krpcov lebo nam zatepluju dom a krpci lezu do okna lebo chcu vidieť tych ujov na tom vyťahu 😀

eros
11. máj 2007

jeeej to moze byt zaujimave.ja uspavam krpatu a muzicek mi urobil masko na ktorom korculuju eskimaci 😀 .astor budes tu?

astora
11. máj 2007

jasne že tu budem len odbieham

olianko
11. máj 2007

ahojte petrzalcanky 🙂 dlho sa tu nikto neukazal.ako sa mate? 🙂

astora
11. máj 2007

ahoj ja sa tu ukazujem dnes celý den 😀

verulka
11. máj 2007

olianko, ako sa dari? Kedy ideme spinovat? 😀 Co tak bud. stvrtok?
Astora, ja mam dnes tiez PC den, tak ked vidim, ze to tu zije, tak mrkam 😀

eros
11. máj 2007

uz hajame.aspon dufam.kde sme skoncili?dvojicky kedy idu spat?

astora
11. máj 2007

verulka inak mne sa často stava že napíšem a nikto nič a potom som smutna že ma odignorovali ale dnes sa mi odtialto ani moc nechce 😵

eros
11. máj 2007

no dnes to tu zije bo teraz aj blbe pocasie

astora
11. máj 2007

tak cez den bolo krasne to len teraz

eros
11. máj 2007

no to bolo ine teplo.som skoro okupala vo svojej stave.no astor nemas len ty zly den

astora
11. máj 2007

a kto ma ešte zlý den???

eros
11. máj 2007

nasi.isli na chalupu co je az za ilavou a bum pokazilo sa auto 😅

verulka
11. máj 2007

eros, to ti uz spia 😕 wow, to mne ani nahodou...ani sa nesnazim 🙄 kedze dnes neboli vonku, tak su dooost besni. Ale inak malokedy zaspia pred 22.00, vstanu o pol 7 a ficia veselo cely den 😝
astora, z toho si nic nerob, isto si tvoj prispevok skor ci neskor precitame a ragkcia sa dostavi 😀
ok, idem, sa este pohrat a pokusim sa ich ulozi...potom sa vrhnem na ucenie 😝 vobec sa mi nechce 🙄

astora
11. máj 2007

eros no to je parada ale aspon sa netrapim len ja nie že by som to niekomu priala to v žiadnom pripade, ale aspon mam ten pocit že nie som sama

eros
11. máj 2007

verulka nastastie si maleho zobrali nasi na chalupu takze jeho uspavat teraz nemusim 😀 a ked sme doma uspava ho len manzel bo je to teraz jeho cecek co ma moc srdi 😠 .a mala uz ´bol dost dlho hore bo po tej 15h spi max.30min a potom mi aspon zaspi do tej 20h a spi mi do 2rana ako kedy

astora
11. máj 2007

teda Zuzka ty sa maš tebe ma aspon toho maleho kto povarovať ☹

eros
11. máj 2007

no mne ho beru kazdy vikend a mozno teraz bude na prazdinanch tam dost dlho 😀 .ale vies ako mi je smutno za nim ☹ .on tam ma kozicky 2 kukni si album ponika tam mame kohuta ktory skace a to je trpaslik ten kohut.......

astora
11. máj 2007

videla som albumik pekne fotky a verim že ti je smutno aj mne je za Laurou smutno ked neni doma

olianko
11. máj 2007

ahojky Verulka 🙂 no buduci stvrtok by som aj mohla ist na ten spinning 🙂

eros
11. máj 2007

este tam nemam nasho ponika musim ho tam urychlene dat aj so sedlacikom Adkom 😀

astora
11. máj 2007

a to je koho ponik?