Sú tu baby z Petržalky?

natana
26. júl 2006

No Petržalčanky sa zatiaľ neprihlásili, ale hádam tu nie som sama z tejto štvrte. Baby ozvite sa

eros
5. sep 2007

no silvester budes strielat aj ty 😀

eros
5. sep 2007

vsetkych pritlacis k muru 😀 😀 😀

arabeska
5. sep 2007

😀 😀 😀

eros
5. sep 2007

dobre bru nocku luci sa ho.ado kvik 😀

arabeska
5. sep 2007

krox krox

eros
5. sep 2007

no covhilku nebudes 😉

eji
5. sep 2007

ach jo arabes, keby is mala prveho, tak ten prispevok na kocik by stal zato...
a eros??? 😅 😀 😅 😀

arabeska
5. sep 2007

eji kaslat na prispevok ja uz len xcem porodit 😀 😅

eji
5. sep 2007

muahaha, a umyvala si uz okna?

arabeska
5. sep 2007

eji ja som uz vymalovala cely byt a aj okna som si umyla a aj som sexovala a aj horuca vana aj sxody a proste vsetko a ano aj ten caj pijem proste nic nepomaha 😅 😅

eji
5. sep 2007

tak ty sa nezdas, tak ked sa ti mali, tak kludne mozes aj ku mne upratat
a maly est enezacal ziarlit?

tinakul
6. sep 2007

ahojte baby 🙂
Eros ako dopadol malý zo zúbkami??? 😕
Arabes vidím, že ešte zdaleka nerodíš 😒
Je tu niekto???

eros
6. sep 2007

no ja som tu zo zubkami dopadol ok celkom a nasla mu uz trvaly zub co sa ja ona sama cudovala 😅 😕 😕 co mas nove ty?sa pochval.druhe este neplanujes alebo neplanujete? 😵
eji daco sa ti nepozdava 😀 😀 😀 😀

arabeska
6. sep 2007

eji,maly nezacal este ziarlit zvlada to uplne super a stale sa ma pyta ze kedy sa uz branko narodi 😅 zatial sa tesi na ulohu pomocnika som zvdeava ze dokedy mu to vydrzi

tak ja sa lucim,zajtra ma caka narocny den papa 😎 😎

eji
6. sep 2007

arabeska, aj pri davidkovi ti popraskalo brusko??lebo tu vyzeras ako michael jackson..ako nic v zlom, vsal vsetky ssme si tym presli, ze jo erosik 😅

eji
6. sep 2007

astor, len tak dalej s fotkami
😀

arabeska
7. sep 2007

eji pri davidkovi mi bruxo neporpaskalo vobec a teraz hej,ale mne ti je to taaak jedno,ja kratke tricka aj tak ennosim a komu to vadi enx sa nekuka 😀

pri davidkovi mi popraskali prsia a tiez som ix mala cele fialove a dnes to ani vidiet neni takze pohodaaa 😎 😀 😀

hehe sak zaxvilku am ten smiex prejde 😕 🤐 😔

tinakul
7. sep 2007

Wau eros, tak to je fakt zaujímavé 😉
My ďalšie plánujeme, ale ešte je skoro, vieš????
A vy tretie???? 😕 😕

eros
7. sep 2007

no tinakul pri mojom muzovi by hrozilo aj hned vsak mi aj meskali som sa az vylakala 😅 😀
ja by som brala hned no len po cisaraku este pockam lenze kdo vie ci bude chciet aj hrosik 3 ja uz som mu hovorila hned po cisaraku ze kedy tretie 😀 😀 😀

eji
7. sep 2007

mne zas epri kubkovi popraskala ritka 😅 ako prve, a potom prsia a a porodnej sale, vnutrne strany stehien, takze zaujimave miestecka 😀

arebas, vsak uz bez do porodnice 😠

ela.masa
7. sep 2007

ahojte tak neviem kem sa v petrzalke vybrat v takomto pocasi s detmi vybrat je tu nejake centrum alebo nieco take??

eji
7. sep 2007

su tu nejake herne, na gessayovej, ale to tusim otvaraju az 17.septembra
potom je jedno, hmm, len ma nenapada jeho nazov, je take cirkevne, tu je link http://www.materskecentra.sk/zoznam_mc/materske...
a potom este budatko robi v dk luky hernu a sedenia pre mamicky
a odkial si ela.masa?

eros
7. sep 2007

eji arabes dnes porodila o 16h cisarakom mieri 3500g a 52cm a cisarak preto lebo maly bol asi otoceny a ar sa prestala otvarat a to uz bola na 7 prst. 😉
takze uz mam zenicha 😀 😀

ela.masa
7. sep 2007

tak najprv gratulujem arabeske uz som dlhsie sem tam citala vas pokec Byvam na holicskej predtym som byvala v meste ale v takomto pocasi som leniva ist niekam dalej.Dakujem emji

ena
7. sep 2007

arabeske gratulujeme k babatku 🙂

eji to materske centrum BABETKO nie je cirkevne, len maju prisetory cirkevne 🙂

ena
7. sep 2007

ela.masa: z holicskej nemas az tak daleko na hrobakovu, tu funguje stredu od pol 10tej do pol 12tej detska herna.. ale to skor pre ml. dceru. chodia tam tak deti do cca 3 rokov.. ak chces viecej info, poslem ti IP..

ela.masa
7. sep 2007

eji a v dk luky je to kazdy den? daju sa niekde ziskat info?vdaka

ena
7. sep 2007

ela.masa : budatko ma svoju stranku http://www.budatko.budatinska.sk/

ela.masa
7. sep 2007

ena vdaka

ena
7. sep 2007

ela.masa: za malo 🙂