Sú tu baby z Petržalky?

natana
26. júl 2006

No Petržalčanky sa zatiaľ neprihlásili, ale hádam tu nie som sama z tejto štvrte. Baby ozvite sa

eros
5. okt 2007

no som tu na skakacku 😀 no mame sa ako vzdy len depky bo mliecka mam malo 😔 😔 ☹
a preco plackal moje male?uz ste boli koli selestu?

arabeska
5. okt 2007

erosku v pondelok ideme,a preco plakal by ajmna zaujimalo,brusko ho nebolelo asi lebo ho mal pekne makke a aj prdka pekne no fakt netusim 😢 😢
a nedepkuj,ja ta ozaj obdivujem ze si az odteraz cisto odsavala,smekam sirak 😀

eros
5. okt 2007

no asi si mu chybala ako dudlik 😀 😀 moja ked ma neciti je hned hore ked uz nespim pri nej sranda.
no teba by nedepkovalo ze maleho kojis 3roky a malu kojim len tak kratko 😔 😠 ☹ ☹
no hadam aj keby sme boli na UM od roka jej ho asi nedam,ale to este je vo hviezdach mohlo by sa opravit troska mliecko,ale neda si povedat 😀

verulka
5. okt 2007

eros, to vazne stale odsavas 😕 ze waw...mne sa nedalo pocas tych ml. kriz...
arabeska, selest 😕 drzim aplce v po, nech je to ok 😉

eros
5. okt 2007

verul vitaj.no ty sa pochval su to 2ky?????
no odsavam,ale cim dalej tym min 😔

eros
5. okt 2007

verul chcelo by to nove fotky 😀

arabeska
5. okt 2007

verul dakujeme
erosku ziadne depky,na mna ododnes prisla prva laktacna kriza tak dufam ze bude coskoro fuc

verulka
5. okt 2007

nic nove nemam, uz to ani neriesim...Brucho ako balon, ale uz 2 dni veer negrcam ,tak som uplne happy 😵 k dr idem az po 15.10, takze bude aj utz foto 😀
eros, vsak to najdoleziteksie uz mas odkojene, takze no stres pls 😎 ja som vsetkych troh dokopy kojila tak kusok nad 8mesiacov 🙄 ale teraz dufam potiahnem do roka...neh to nadbehnem 😀

eros
5. okt 2007

no hadam ano a nie je dako skoro na krizu????ci uz si ani nepmatam 😅

verulka
5. okt 2007

eros, takto cca chodia tie mrsne krizy 😝

eros
5. okt 2007

jaaaj uz ma 4tyzdne som zabudla 😀 😀
no ja som kojila dost dlho maleho mozno ma vycical na dlho 😀

arabeska
5. okt 2007

ale ja bojujem,nenexam sa tym rozhadzata zaxvilku to bude v poho,pevne tomu verim a dalsia nex uz nexodi 😅 😝 😝

verulka
5. okt 2007

tak to ja som potom nasetrena 😀 teda ak si odmyslim mojho hlavneho vycicavaca 😀

verulka
5. okt 2007

idem do hajan, bruuu 😉

arabeska
5. okt 2007

verul😀 dobru nocku

eros
5. okt 2007

vyciciavac je kdo???muz??? 😀 😀 😀

arabes neboj prejde to velmi rychlo 😉

arabeska
5. okt 2007

erosku nevies kolko to cca ma trvat?ja uz tu ladujem gravimilk vela pijem tak snad to bude zase ok.
mna dnes nejaka depka xyta 😖 bleee nenavidim tieto stavy uz nex to je fuc

eros
5. okt 2007

no ar nepotesim ta dojde este jedna okolo 6-8tyz.
no malo by to trvat max mesiac

arabeska
5. okt 2007

to ako mam teraz mat mesiac tu krizu? 😕 😲 😢 nestras... 😢 😢 😢

eros
5. okt 2007

nie,ale uvidis to rychlo prejde len potom sa objavi znova a naposledy sa hovori

arabeska
5. okt 2007

jaaj ja uz som sa zlakla,no tak uz sa teraz na tu bestiu tesim 🙄 🙄
aa muz ma nasral taka som dnes nijaka

eros
5. okt 2007

a preco???co sa zasa stalo?????

arabeska
5. okt 2007

hm..dnes oslavuje jeho kamarat frajerka anrodky a on je pozvany,som mu povedala ze moze ist ak bude branko dobry a ja nebudem unavena a s tym on suhlasil a ako to dopadlo?granko plackal ja som total uz mimo a on aj tak odisiel elbo on im to uz slubil!!!to vies lebo mne to neslubil zee?a co mi povie ze on nevedel ze ja budem z toho taka smutna tak som ho poslal do pi.. vrr uz nex ani domov nexodi 😠

eros
5. okt 2007

fiiiha.nooo ja neviem asi som divna,ale ja by som ho poslala tam neviem preco.asi pretoze vzdy bol moj muz taky ze dosiel opytal a ked bolo ok tak siel a ked bolo zle som mu nevolala a vzdy som pocuvala od jeho babky ci mami ze ho musim pustat aj von aj keby neviem co bo oni male 2 az 3 deti a zvladli to,ale teraz ich to serie ze boli same

eros
5. okt 2007

hadam si ma pochopila 😅 😅 niekedy pisem ako hotentot 😀

arabeska
5. okt 2007

erosku ale on bol doma a boli sme tak dohodnuty uz dlho,ja ho von pustam stale nemam problem ale ked uz padam an hubu a necitim si ruky tak ho tu potrebujem.proste bopl doma maly plakal tak mal zostat doma ako mi slubil ale on sa na mna vysral a isiel prec to ma stve 😠 ja som ho dotial nevolala prec.a ta baba vedela ze keby nahodou neprisiel tak je to koli malemu,nikto by sa nanho nehneval,my ideme zajtra na vikend prec von mzoe ist aj vtedy

eros
5. okt 2007

no to hej,ale vsak neboj jemu sa to vrati.a napis tej babe 😀 😀 mozno ho vyzenie

arabeska
5. okt 2007

ja nikomu pisat nebudem,kaslem nanho on vie ze ma tym nastval a ze si to u mna na hodne dlho pokaslal.
inak davidko mi stale pili usi kedy sa ase stretne z adkom 😅

eros
5. okt 2007

jeeeejda no to neviem kedy ty si povedz 😀
a vsak mu nedas dost dlho to su chlopy

eros
5. okt 2007

dobre moja idem uz spinkat bo som daka grogy a este sa asi pojdem podojit aspon tu trosku