Sú tu baby z Petržalky?

natana
26. júl 2006

No Petržalčanky sa zatiaľ neprihlásili, ale hádam tu nie som sama z tejto štvrte. Baby ozvite sa

eros
9. okt 2007

eji co ty tu robis 😲 😲 mala by si spinkat 😀

eji
9. okt 2007

ja viem...ale est tu suchocem
tak co zajtra?

eji
9. okt 2007

ty koki, arabeska, ja soms i az teraz vsimla, ze tatino vyzera ako malych brat!!!
vsak vyzera na fotke na 15 😉
coool

arabeska
9. okt 2007

no moj muz vyzera mlado 😉 ale my aj sme mlady takze mame na to pravo 😎 😀 😀

no mne bolo vzdy luto najma ked som bola mala ze nemam surodenca ked som uz bola vetsia 10 a viac tak mi to uz bolo jedno,viem ze nerodis koli kubikovi ale aj jeho surodenec to bude nie?to vies a teta arabeska by si xcela potom zase pricuxnut k babu 😎 😎 a 10 rokov je dllllho sak budem mat abstaky 😀

eji
10. okt 2007

hehe, neboj erosik to dobehne a bude po abstakoch..potom este astorka hodi nejake tie trojicky a potom pridem na radu aj ja..
hehe, a 10rokov je len okruhle....som povedala, ked budeme mat vlastny byt, tak aj skor 😉

arabeska
10. okt 2007

ozaj co vy dnes planujete bez nas??teeda som urazena,tsss

eji tak sup kupit byt a zamiesit na druhe😀

eji
10. okt 2007

ianc ja som hovorila celkovo, ci sa ide, alebo co...
tak bude dnes stretko?alebo ako?
hehe, ja sa s bytom neponahlam 😅

eros
10. okt 2007

arabeska 😠 😠 😠 si kukni o stranu dalej!!!!!!!!

no dnes nic????

eji
10. okt 2007

vyzera to tak, ze nie....bo sa nevioete dohodnut 😔

eros
10. okt 2007

no nik nepise a astorka asi ma tvoju nevestu choru.takze sa na rande moze na chvilku zabudnut.

halooooo nik tu nie je?????
verulka clankuje medzi majovkami 😠 😠 ani jej nepochvalim jej krasne rastuce brusko pekne 😀 😀

verulka
10. okt 2007

to osm len teraz zavesila, akurat idem pisat avizo, nech sa pokochas 😀 riadny balon co?

eros
10. okt 2007

no uz si si tam dost dlho pisala 😠 😠 😠 ta spehujem aj fotky som si stihla rychlo kuknut 😀 😀 😀 vsak uletis coskoro 🙂

eji
10. okt 2007

a petrzalka zase spinkaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
tak dobru nocku slecinky moje

eros
10. okt 2007

eji len som vesala pradlo a davala do pracky dalsiu varku co pracka by mala zajtra prat

eji
11. okt 2007

ty si taka pracovita erosik, no teeeeeeeeeeeeeda
ja sa dnes chystam kuknut na moju stretdnu skolu...hehe....snad si ma tam nenechaju, ze sadaj do lavice 😅

arabeska
11. okt 2007

ja by som aj tak nemohal dojst,po mojej skusenosti s mhd to uz nehrozi ja bude xodit na stretka az ked budem mat afto

verul krasne brusenko,hehe nemas tam 3 nahodou?ty ho ma vetsie ako ja v 20 tt tusim 😅

eros
11. okt 2007

no moj maly je chorucky 😔 😔 😠 takze stredo najblizsie az po strede 😅

eros
11. okt 2007

eji myslis si ze sa len skrabem a kukam TV 😀 😀 😀

natka
11. okt 2007

caute, tak som objavila tuto temu, ale ako vidim su tu uz same mamicky. Ja byvam tiez v Petrzalke, ale nezapadam do profilu mamicky (zatial). tak neviem ci to neva. 😉

eros
11. okt 2007

natka nevadi 😀 😀 s ktorej casti petrzalky????

natka
11. okt 2007

no momentalne byvam na Vilovej, to je blizko pri ZST Petrzalka.

arabeska
11. okt 2007

natak vitaj 😉

erosku a co je malemu?juj xudacik tak nex sa rylxo uzdravii

eji
11. okt 2007

joiooj, chorobky, practe sa prec, nech tie nase deticky su zdravucke...
to bude tym, ze uz ani nevieme ako sa my mame obliect, nie to este deti, rano minus 100a poobede plus 300

eji
11. okt 2007

natka, vitaj, my tu snazilky, alebo opatrovatelky nasich deti pri stretkach mame radi..tak sup sup,. a prispievaj s radostou...

eros
11. okt 2007

no moze to byt angina zacinajuca ak zajtra bude mat teploty musime ist este raz k dr a ak nie tak az v stredu
eji ty stara vrazda ze snazilka 😀 😀 😀

natka
11. okt 2007

tak dakujem za privitanie. inac na fotkach vyzerate uplne mladucko tak len ziram ze skoro kazda uz mate po dve deticky. 😉

verulka
11. okt 2007

arabeska, no dufam, ze tam je len jedno 😀 a rbusko rastie kazdy den...za chvilku budem potrebovat nejaky vozik, na ktorom ho budem tlacit pred sebou 😉
eros, tak s adrzte, ench je to len viroza...ach jaj, jesen...okrm krasnej prirody aj kopa horob 😖

arabeska
11. okt 2007

verul snad hej 😅 😀

natka my sme tu aj povetsinou mlade uskaa 😎 😀

natka
11. okt 2007

arabeska, to som si aj myslela ze ste mlade. 🙂 A v dobrom vam zavidim, ze uz mate aj drobcov.

eros
11. okt 2007

Verul asi angina bo teplotka dnes vysplahla na tych 38 ale potom mal po 2x 37.

ar o uskach ticho ja som tu stara turtleska 😀 😀 😀