• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Sú tu baby z Petržalky?

8. januára 2016 
no a nestalo sa to cez leto ?????

a co robi moj kubko??,vlastne on uz asi spi ze :grinning: :grinning:
27. okt 2007 o 22:28  • Odpovedz  • Páči sa mi to
hej, cez leto, ale ideme to tam trochen upravit....
kubik uz spi, mi chel stale bozkavat ritku, somarik moj maly...
a zuzka, co mi robi?
27. okt 2007 o 22:30  • Odpovedz  • Páči sa mi to
eji, otom viem, prave preto sa pytam. Ja uz mam dvoch spoluziakov z gympla mrtvych...a teraz v ut mi zrazilo kaomsku na prechode pri lidli (dnes sme jej boli palit sviecky) no nechala tu 7r 5r a3mesacneho syna :pensive: :pensive: :pensive: :pensive:
27. okt 2007 o 22:32  • Odpovedz  • Páči sa mi to
no zuzka sa robi ze spi :grinning: :grinning:

mala si mu nehat bozkat
moj povedal ze co je sex :grinning: tak daco tiez na pobavenie
Ja vytiahnem tucnu bombardu (rit) a hrosik tucnu zbran :grinning: :grinning: a ruky este ktomu
27. okt 2007 o 22:32  • Odpovedz  • Páči sa mi to
hehe, tak to mate doma veselo, heheh, mala by som sa co priucit....
vsak ja este poctifka
27. okt 2007 o 22:36  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Joj baby ale tu smutné témy preberate :frowning2: Ja som iba nakukla, ale asi pôjdem aj preč :unamused:
27. okt 2007 o 22:37  • Odpovedz  • Páči sa mi to
tinakul, sexik, je smutny??,
ja uz spoluziaka neberem smutne, si myslim, ze ho to aj vykupilo a co malo sa stat sa stalo a cas to nevrati.....
ako sa inac mate???a co sophinka?
27. okt 2007 o 22:38  • Odpovedz  • Páči sa mi to
eji nebud smiesna ze poctifka :rolling_eyes: :slight_smile:

tiankul neboj to je len na chvilku ta tem.
a inac ako sa mas dlho si tu nebola a co mala sophia?

verul dost smutne a este ktomu take male babo.a tiez tolko malo rockou.chudatka deti :pensive: :pensive: :pensive:
27. okt 2007 o 22:39  • Odpovedz  • Páči sa mi to
eji, tina pisala aj otvojom aj o mojom prispevku, preto smutne....sexik je vyborny :wink:
27. okt 2007 o 22:39  • Odpovedz  • Páči sa mi to
eros je to dews, tento tyzden je cely uplne desny...nastastie uz konci :zipper_mouth: idem radsej buvat, nech mam lepsiu naladu :wink:
27. okt 2007 o 22:40  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ty kokos, ako ta kamoska, to musela byt sila...ako sa to mohlo preboha stat??a tak male deti
ja som tvoj prispevok nejak prehliadla
27. okt 2007 o 22:41  • Odpovedz  • Páči sa mi to
verul a ako sa citis ty???babo co?rastie?dlho si nepridala daku fotecku
27. okt 2007 o 22:43  • Odpovedz  • Páči sa mi to
hehe, erosik,a j ty si si uz nahodila datumy???parada
27. okt 2007 o 22:45  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Eji že sexík, no práve ho máme za sebou :sweat_smile: ale tie vaše témy ma fakt dojali :frowning2:
Eros Sophi je už velká slečinka, sa šminkuje, aj nechty maluje :sweat_smile: Ja neviem, ale ten čas letí, však pomaly škôlku vybavujeme... Ale už aj tvoja je velká :sweat_smile:
Verulka ty máš teraz krásne obdobie však??? Pomaly sa chystáme aj my asi snažilkovat :sweat_smile:
27. okt 2007 o 22:47  • Odpovedz  • Páči sa mi to
tinakul uz na druhe???? :confused: :confused: :confused: to tak rychlo ubehlo :confused:

eji dostala saom datumy prikazom od maroviek :grinning: :grinning:
27. okt 2007 o 22:48  • Odpovedz  • Páči sa mi to
veru Eros , ani mi nehovor :frowning2: Ale nám sa totiž zdá , že jedno je určite málo a dve sú vela :sweat_smile: Ale jedináčika určite nechceme, no uvidíme čo nám osud prinesie, ak sa zadarí, tak sa zadarí :wink:
A Erosko - tebe stačia dve??? :confused:
27. okt 2007 o 22:52  • Odpovedz  • Páči sa mi to
hovori niekto sex?musim ist omiect pavucinky..heheh
tinakul, len tak sup sup, na druhe, nech si predlzis matersku, heheh
erosik, aspon budeme aj my vediet gratulovat :wink:
27. okt 2007 o 22:53  • Odpovedz  • Páči sa mi to
tinakul nestacia :grinning: :grinning: ja by som aj futbalovu jedenastku :grinning: :grinning:
mas strach z coho tinakul??

eji pavucinu???no zasa sa nerob vsak daco das tam aby pavucna bola fuc :grinning:
27. okt 2007 o 22:56  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Však eji presne to mám v pláne- predĺžit MD :dizzy_face: A vy neplánujete druhé???Jakubkovi bude potom smutno, ne??? :confused:
27. okt 2007 o 22:57  • Odpovedz  • Páči sa mi to
pojdem babaenky aj spat aj ked sa hodinky posuvaju teda cas :grinning: :grinning: :grinning:
27. okt 2007 o 23:00  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Eros nemám strach, len my sme si dali aj termín - a povedali sme si, že ak sa zadarí do mojho nástupu do práce druhé - to bude super, a ak nie, tak pokračujem v práci a stačí jedno :wink: Takže ty jedenástku??? Hm??? To ešte máte čo robit :sweat_smile: Tak dobrú Eros a dobre že spomínaš ten posun - :sweat_smile: ja by som určite zabudla :sweat_smile:
27. okt 2007 o 23:04  • Odpovedz  • Páči sa mi to
no len hrosik by mi asi 11x dal radsej lopatou :grinning: :grinning: este sa ho snazim prehovarat na 3 babo,ale az za takych 5rok.bo som po ciasaraku a uz s tym nesuhlasim mozno sa prelomi :grinning: :grinning: :grinning:
tak bru nocku tu :wink:
27. okt 2007 o 23:05  • Odpovedz  • Páči sa mi to
No ja som tiež po cisárskom, ale už sa cítim na ďalšie :wink:
27. okt 2007 o 23:10  • Odpovedz  • Páči sa mi to
tinakul, u nas to je zlozitejsie....
po prve asi najskor, byvame s nasimi v 3izbaku, takze to neni prechadzka ruzovou zahradou, ale bojim sa hypoteky ako cert kriza
a po druhe, necitim sa na babo....
ale aspon ma uspokojuje, ze moja sesterka, co byva 2 vchody od nas bude mat, ked to ovsem vyjde maj-jun babo....no snad sa podari, lebo ma pri babe hematom a dost dlho snazilkovali
28. okt 2007 o 08:31  • Odpovedz  • Páči sa mi to
inac, aj sa uz obliekam, ideme do rakuska kupim kocik, uff, sand ta pucka dojde.... :wink:
28. okt 2007 o 08:32  • Odpovedz  • Páči sa mi to
tinakul co som pocula kamaratku ta bola aj prve cisarakom a neotvarala sa ani pri druhom zevraj ju tostrasne tlacilo na ranu.takze ja radsej pockam :grinning: :grinning: :grinning: neh ma to neroztrha poriadne bo ja urcite budem mat take stastie :grinning:

eji ak ta nechytia kup aj daco mne a maleho kde davas?ci ide svami?
28. okt 2007 o 09:42  • Odpovedz  • Páči sa mi to
maly bude s mojou mamcou, ma to svoje vyhody, ze byvame s nimi..
ianc uz som doma..tam sme isli pekne a nas5 bludili jak nikdy predtym, hehe, sme isli navyse 60kilakov :sweat_smile:
28. okt 2007 o 15:24  • Odpovedz  • Páči sa mi to
a co si eji kupila????
28. okt 2007 o 15:26  • Odpovedz  • Páči sa mi to
kocik chocco ct 04 farba manhattan za 2000sk :wink:
28. okt 2007 o 15:33  • Odpovedz  • Páči sa mi to
odfotit
28. okt 2007 o 15:34  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok