Sú tu baby z Petržalky?

natana
26. júl 2006

No Petržalčanky sa zatiaľ neprihlásili, ale hádam tu nie som sama z tejto štvrte. Baby ozvite sa

eji
14. nov 2007

neviem, najprv som si myslela, ze su dost siroke, ale potom som zistila, ze su super, hlavne my mame citlivu pokozku, ze musim striedat plienky, ale tieto mu vyhovuju, su strasne hebke z vnutra 🙂 a to co ma byt vo vnutri, tak tam aj zostane a netece kade tade

arabeska
14. nov 2007

no lebo ja som spokojna z fixieskami len tie sa nedaju zohnat a este su aj drahe.tak vyskusame tieto 🙂

eji
14. nov 2007

vyskusaj, za to nic nedas..by som ti aj dlaa vyskusat moju, ale ta bude branikovi decentne velka, hehe

arabeska
14. nov 2007

😀 no yto by mal asi cez cely xrbatik 😅 😅
ozaj aj ta tvoja kamoska ma uz dieta?

eji
14. nov 2007

nema nema, preto tie nazory kojenie do 6rokov 😒
to je spoluziacka zo zakladky 😉

arabeska
14. nov 2007

aha tak uz mi je to jasne 😀 ale inak bola zlata,len este nevie o com hovori

eros
14. nov 2007

cafte petrzalka

verul posli uz to brussko neh omakam uz som strasne zvedava ako ti rastie mamicka gulicka

no dako malo ste dnes popisali 😀 😀 😀

arabeska
14. nov 2007

erosku zuzinka uz ma 8 mesiacov? 😕 ty kokos to letiiii a mliecko ako?odsavas?

eros
14. nov 2007

ar odsavam bo umele nechce reve mi pri nom 😅 😅 no skusim krabicove ci nevypije ak prevarim aspon 2x bo fakt neviem.ano ma uz tolko mesiacikov a uz je s nej dobra certicka
vsak neboj aj tebe ubehne ako voda pri malom grankovi 😉 😉 a ako sa mas ty a deti?

arabeska
14. nov 2007

no dnes mi dal granko zabrat som cely den iba kojila a nosila ho cez plece 😖 ale inak sa mame faj 🙂

erosku,ked mas este svoje mliecko tak jej davaj to na krabicove sa mi zda byt este skoro.
no uz budem zase mobilna tak vas dobehnem kuknut.

ASTORKA moja a kde si ty?ako sa mas?dvojky?laurinka?ja tu na teba nemam akosi stastie ☹

verulka
14. nov 2007

eros, krabicove eee. mozu byt potom veeelke prusery- skus ine znacky, prip hypoalergicke alebo ochutene...Krabicove moze este v buducnosti sposobit velke problemy...
eji, malemu uz takto vopred vsetko naj 😵

kili
14. nov 2007

ahoj veru, veru, bruško máš teda poriadne 🙂 , ale to tak býva, že pri ďalšom mimi narastie viac, takže pri 4tom...

eros
14. nov 2007

verul Umele mi nechce.a nutrilon HA je dobry ked sa aj koji zevraj sa najlepsie znasa.tak ked ho nechce a plackami tak som myslela ci take nevypije bo krupicovu uz davam kasu dr povedala ze uz moze a uz som jej robila aj mliecnu polievocku aj tu mala z mliecka a spapala ju a kasu papa ako besna.no vsak zajtra jej musim zavolat.

ar neboj to prejde vsak sa ti to vrati ako ta budu chalosi na stare kolena drzat v naruci a budes si odgrgavat ty na nich 😀 😀 😀

eji
15. nov 2007

si myslim, ze eros musi vediet najlepsie, ci krabicove, alebo nie...
ked neni nejaka alergia a hnacky, proste to dobre znesie, tak preco nie
poznam dost bab od nas, co davalo kravske skor, lebo ine mliecka nevypili deti
a ked si to tak zoberem, nas mami nadajali kravskym hned jak prestali kojit, co bolo dost skor ado toho marina keksi

eros
15. nov 2007

VSETKO NAJ KUBKOVI EJI 😀 😀 😀 cmuk cmuk kam len mozes a mas povolene 😉

niektore trvanlive davali aj skor 😀

arabeska
15. nov 2007

kubikovi vsetko naaj k 2 rocikom 😵 😵 😵 😵

eros
15. nov 2007

Nikde nikdo?

eji
15. nov 2007

kuuuuuujeme...
neskor pridam aj fotecky, ale maly bol dnes ako sto certov a necel sa fotit 😒

astora
15. nov 2007

Ahoj baby EJI Jakubkovi cmuk a vsetko najlepsieeeeeeee a ostatnym zhrniem mame sa fajn len nejako sa detom nechce spinkat este su hore a su stale vecsi vymyselnici....

eji
15. nov 2007

ale astor, co trepes, vsak im svatoziara az sem dosvieti 😀

astora
15. nov 2007

ale ano eji su pokladiky ale fakt vymyslaju dost mam co robit ved aj teraz uz su tak unaveny ze nevedia co zo sebou a spat nejdu a minule sa ma suseda pytala ze ktory je andrejko 🤐

eros
15. nov 2007

astorka ona ich nepozna 😀 😀 😀 uz ked ja som si zapamatala ktory je ktory

arabeska
16. nov 2007

astor ja ix tiez rozoznavam iba podla odlisnyx topanok 😀 😀

verulka
16. nov 2007

Eji, ja si dovolim s tym nesuhlasit, ze mamina vie toto najlepsie 🤐 to ze poznas maminy, kt davali a je dieta zdrave este nezanmena, ze je to ok 🤐 a prave preto, ze nas maminy nadajali kr. mliekami a celkovo zlozenim stravy, kt. je nevhodne sa tak rozmohli alergie 😖
Eros, inak ak ti papa kasu, tak neviem, ci akutne musi pit mlieko 😉 fakt nechcem mudrovat, ale problemy mozu byt s mlieka obrovske ☹
eji, aj ste oslavovali, alebo to nechavate na vikend?

eros
16. nov 2007

verul mala by mala vypit tusim este 500ml mlieka kedze mi nechce umele tak neviem ake jej dat.a jedna mi hovorila ze dava trvanlive mlieko od 3mes lebo odmietala jej mala veskere umele mlieka.takze co by si dala ty???ked ani materskeho neni? 🙄 😒 🙂

verulka
16. nov 2007

eros, moji chalani nemohli ziadne mlieko okrem Nutrilon Pepti, neviem, ci si to niekedy chutnala alebo vonala- je to fakt humus. Risko bol uz vacsi a pil to v pohode, ale radko temer vobec. A kedze sme dlllho nemohli nic mliecne, museli sme vyvazovat stravu. Fakt skus sa poradit s dr, ale rkavske mlieko v tomto veku je horsie riesenie ako ziadne... Okrem toho 500ml mlieka mozes spracovat do kase- na ranajky a na veceru 😉
Aj tak mas obdiv za toto dlhe odsavanie, ja som to nezvladla...

kili
16. nov 2007

naši pijú našťastie ochotne všetky mlieka, ale Samko odmieta piť všetko, ani čistú vodu, ani čaj, už som sa znížila na sladení čaj od HIPP, ale ani ten nie.

tinakul
16. nov 2007

Eji všetko najlepšie Kubkovi želám tiež, aj ked oneskorene 😝 ale predsa 😵 😵
Ja vás niekedy aj čítam, len nestihám 😝 😅

eros
16. nov 2007

tinakul nesla si dnes s malou okolo 13 na kanal??lebo som videla podobny kocik aky mas v albume pre malu.

verul ja si pockam na dr.nebudem pocuvat nikoho a ked jej neni zle s mliecnej polievocky co robim s trvanliveho mliecka a ani s kase krupicovej tak si mylsim ze raz zacas by jej to neuskodilo kym napcapujem davku 😀 😀 😀 aj tak mlieko prevaram vzdy 2x a potom robim kasu.......
no a moja ani nutrilon nechcela a kupovat za 300sk umele nebudem kupovat aby som to vyhodila

tinakul
16. nov 2007

Eros už som chcela napísat, že nie, ale vlastne teraz ma napadá, že takú bleskovku som si spravila, lebo malú takto v poslednom čase uspím, že spravím pät minutovku a vynesiem ju do bytu a spinká ešte stále - min.3hodky 😉
A ty si kde bola??? 😕 😅 Alebo odkial si ma videla??? 😕