• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Sú tu baby z Petržalky?

8. januára 2016 
dik eji, vsak dufam, ze to dobre dopadne. Ja si myslim, ze my neochorieme, lebo uz som tak okaslana a osoplena, ze to by sme uz boli chori- teda dufam...uz len 6hodin a skonci mi skuskove :wink:
19. dec 2007 o 10:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
teeeeda a potom sup sa do rastu bruska :dizzy_face:
19. dec 2007 o 10:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
eji no uz aj ty by si mala zacat do rastu bruska troska zaostavas :grinning: :grinning: :grinning: niktore uz 2deti,3,4 a verulka ich bude mat urcite aj 6 :wink:
19. dec 2007 o 10:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
verul a kdo sa tesi na chlapceka???,viac chalani ci mlada????a neni sklamana ze baba to nebude Andrejka?
19. dec 2007 o 10:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
eros to stretko nebude?
19. dec 2007 o 17:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
erooooooos, to ma akoze preklinas???no pockaj :angry:
19. dec 2007 o 20:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no baby,vy sa stale neviete rozhupat tak ja na to serkam a idem si spravit iny program.
stretneme sa po sviatkox
19. dec 2007 o 20:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cafte, no na chalosa sa asi najviac tesai radko. Ajka to ponala perfektne pragmaticky- ako jedina baba bude mat obrovske vyhody :wink:
19. dec 2007 o 22:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
caute neviem ci nieco bude zo stretka lebo su zatvoreni koly chorobe v slniecku
19. dec 2007 o 22:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ar sak ja tu volam o stretku len nikdo sa nevyjadruje ani 4pocetna mamina ani eji co chce byt pukata ani astora 3ckova :grinning: :grinning:

a neserkaj na nas bo uvidis po sviatkoch :angry: :angry: :angry:
19. dec 2007 o 22:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no takze stretko az po sviatkox kedze ja som celu dobu fuc.
muza mam dnes na vianocnej party co maju s prace tak doma sama bacujem s xalanmi ale zatial v pohodke,dokonca ja branko nerobi svoj zvycajny vecerny cirkus :sweat_smile: :sweat_smile:

verul,mala je aka rozumna :wink: a ryxle uzdravenie :slight_smile:
20. dec 2007 o 20:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
arabes a aky mas program ked sa nam nemozes povenovat,ale aj ja to vidim po sviatkoch.zenske sa dako k stretku nemaju :angry: :angry: :angry:
20. dec 2007 o 20:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
babulienky, no my sme kapanek lepsie- teda ako sa to vezme- dve deti su na atb a jedno to ustalo...Na kontrolu ideme v piatok o tyzden :unamused: vacsinu sviatkov prelezime povinne, ale snad v novom roku uz budeme len a len zdravi :wink:
20. dec 2007 o 21:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
boze verul vsak ty ochvilku budes rodit.pojdem ti pomoct vzdychat :grinning: :grinning:
tak to nehame po sviatkoch ci az po NR????novy rok :wink:
20. dec 2007 o 22:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
erosku,tak my sme cele sviatky u svokrovcov potom musim ist ku mojej babke a tak,no proste neviem kedy bdueme volny

verul,jejda,vas to riadne skolilo :frowning2:
20. dec 2007 o 22:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no sa budes mat si oddychnes co???

co si kupila spidakovi?a co brankovi?

verul neboj ono to prejde a ako skoncilo skuskove obdobie ci si nemala??? :sweat_smile: :grinning:
20. dec 2007 o 22:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no davidkovi,spidermana(ved ako inak) oblecko,pyzamko a knizky,lae zase my budeme u svokrovcov takze on dostane od vsetkyx vela hraciek a oblecka:slight_smile:
branko,hracky a oblecko

a ty co si kupila?
20. dec 2007 o 22:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no spidakovi ziadne uz spidacke bo by ma uz je8lo.bude mat piratise stan u nasich sice spidermansky aj dalekohlad,AJ knizky,vysielacky take auto co si zakruzkoval draciku je toho dost,ale s mierou kupujeme.a mala hracky vyhravajuce neh sa nenudim a rychlejsie scvoknem :grinning: :grinning: :grinning:
20. dec 2007 o 22:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ar zasa si v septembrovkach :angry: :angry: :angry:
20. dec 2007 o 22:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Eros, no zatial mam vysledky z jednej skusky, ale pevne verim, ze mi zapisu uz vsetko a mam pokoj...Krpci dnes krasne spali, ziadne teploty, normlane ulava- som rada, ze im atb tak pekne zabrali :wink:
21. dec 2007 o 09:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no zapisu vsak si pomalicky 4nasob maminka tak ta nenahju do porodu hadam trapit ci aj po porode.to je dobre ,ze krpcom je uz dobre a ze zabrali atb.hadam uz budete mat klud ked nik nejde do skolky alebo skoly

no vidim,ze tu ani nik nechodi.

kde ste vsetky????
21. dec 2007 o 13:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som tuuuu, pomalicky kukam, nech vas nevyrusujem
sme dnes boli kupit kapra, sme ho doniesli domov a maly mu pustal lodicky vo vani-ked sa mi bude chciet, atk pridam fotecky :dizzy_face:
inac sme boli v kauflande, maili tam veeeeeeeeelke zlavy v tom stane, napr:ponozky bavlnene za 1sk 2pary, velka lopata do piesku za 1sk, tricka po 50sk, 10ks dvd 50sk, baliaci papier 2rolky 10sk, sanony 5sk a taaaaak
21. dec 2007 o 13:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
erosku no ved kde inde by som aj uz bola,ze?:grinning::grinning:

verul,super ze je krpcom uz lepsie :dizzy_face:

eji,tak si spravila velky nakup co?
21. dec 2007 o 13:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
eji ,kubik je ako vzdy zlaty:slight_smile:
21. dec 2007 o 13:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
arabeska, tak to je teda rychlost :astonished:
no, nacahoval sa do vody, ze ryba mu chce dat pusu, ma presviedcal :sweat_smile:
nj, spravili, jupiii, uz mam vse z krku
21. dec 2007 o 13:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
eji, ale bolo tam mrte ludi nie? Ja sa obchodom uz zdaleka vyhybam. Vcera som odbehla nakupit posledne potraviny- nastastie nebolo vtedy vela ludi...tak snad do pondelka vydrzime :grinning:
21. dec 2007 o 15:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
verulik, bolo tam tak v norme, bolo pol 12 poobede, takze dalo sa, ale tie akcosky, ako klobuk dole
21. dec 2007 o 18:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
verulik, dakujeme za zelanie..
inac asi som to nejak preskocila, ale nevidela som,ako tatik reagoval na tu fotecku
21. dec 2007 o 21:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
my sme dnes xceli nakupit zasobi a ked sme prisli do tesca tak mali nejaky vypadok prudu tak sme sa otocili a odisli :grinning:

verulka,brunko je pekne meno :slight_smile:
22. dec 2007 o 20:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj nechodi sem casto ale ja a moja dcera Tamarka by sme tu radi nasli nove kamaratky na spolocne vychadzky
22. dec 2007 o 21:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok