Sú tu baby z Petržalky?

natana
26. júl 2006

No Petržalčanky sa zatiaľ neprihlásili, ale hádam tu nie som sama z tejto štvrte. Baby ozvite sa

verulka
19. dec 2007

dik eji, vsak dufam, ze to dobre dopadne. Ja si myslim, ze my neochorieme, lebo uz som tak okaslana a osoplena, ze to by sme uz boli chori- teda dufam...uz len 6hodin a skonci mi skuskove 😉

eji
19. dec 2007

teeeeda a potom sup sa do rastu bruska 😵

eros
19. dec 2007

eji no uz aj ty by si mala zacat do rastu bruska troska zaostavas 😀 😀 😀 niktore uz 2deti,3,4 a verulka ich bude mat urcite aj 6 😉

eros
19. dec 2007

verul a kdo sa tesi na chlapceka???,viac chalani ci mlada????a neni sklamana ze baba to nebude Andrejka?

arabeska
19. dec 2007

eros to stretko nebude?

eji
19. dec 2007

erooooooos, to ma akoze preklinas???no pockaj 😠

arabeska
19. dec 2007

no baby,vy sa stale neviete rozhupat tak ja na to serkam a idem si spravit iny program.
stretneme sa po sviatkox

verulka
19. dec 2007

cafte, no na chalosa sa asi najviac tesai radko. Ajka to ponala perfektne pragmaticky- ako jedina baba bude mat obrovske vyhody 😉

astora
19. dec 2007

caute neviem ci nieco bude zo stretka lebo su zatvoreni koly chorobe v slniecku

eros
19. dec 2007

ar sak ja tu volam o stretku len nikdo sa nevyjadruje ani 4pocetna mamina ani eji co chce byt pukata ani astora 3ckova 😀 😀

a neserkaj na nas bo uvidis po sviatkoch 😠 😠 😠

arabeska
20. dec 2007

no takze stretko az po sviatkox kedze ja som celu dobu fuc.
muza mam dnes na vianocnej party co maju s prace tak doma sama bacujem s xalanmi ale zatial v pohodke,dokonca ja branko nerobi svoj zvycajny vecerny cirkus 😅 😅

verul,mala je aka rozumna 😉 a ryxle uzdravenie 🙂

eros
20. dec 2007

arabes a aky mas program ked sa nam nemozes povenovat,ale aj ja to vidim po sviatkoch.zenske sa dako k stretku nemaju 😠 😠 😠

verulka
20. dec 2007

babulienky, no my sme kapanek lepsie- teda ako sa to vezme- dve deti su na atb a jedno to ustalo...Na kontrolu ideme v piatok o tyzden 😒 vacsinu sviatkov prelezime povinne, ale snad v novom roku uz budeme len a len zdravi 😉

eros
20. dec 2007

boze verul vsak ty ochvilku budes rodit.pojdem ti pomoct vzdychat 😀 😀
tak to nehame po sviatkoch ci az po NR????novy rok 😉

arabeska
20. dec 2007

erosku,tak my sme cele sviatky u svokrovcov potom musim ist ku mojej babke a tak,no proste neviem kedy bdueme volny

verul,jejda,vas to riadne skolilo ☹

eros
20. dec 2007

no sa budes mat si oddychnes co???

co si kupila spidakovi?a co brankovi?

verul neboj ono to prejde a ako skoncilo skuskove obdobie ci si nemala??? 😅 😀

arabeska
20. dec 2007

no davidkovi,spidermana(ved ako inak) oblecko,pyzamko a knizky,lae zase my budeme u svokrovcov takze on dostane od vsetkyx vela hraciek a oblecka🙂
branko,hracky a oblecko

a ty co si kupila?

eros
20. dec 2007

no spidakovi ziadne uz spidacke bo by ma uz je8lo.bude mat piratise stan u nasich sice spidermansky aj dalekohlad,AJ knizky,vysielacky take auto co si zakruzkoval draciku je toho dost,ale s mierou kupujeme.a mala hracky vyhravajuce neh sa nenudim a rychlejsie scvoknem 😀 😀 😀

eros
20. dec 2007

ar zasa si v septembrovkach 😠 😠 😠

verulka
21. dec 2007

Eros, no zatial mam vysledky z jednej skusky, ale pevne verim, ze mi zapisu uz vsetko a mam pokoj...Krpci dnes krasne spali, ziadne teploty, normlane ulava- som rada, ze im atb tak pekne zabrali 😉

eros
21. dec 2007

no zapisu vsak si pomalicky 4nasob maminka tak ta nenahju do porodu hadam trapit ci aj po porode.to je dobre ,ze krpcom je uz dobre a ze zabrali atb.hadam uz budete mat klud ked nik nejde do skolky alebo skoly

no vidim,ze tu ani nik nechodi.

kde ste vsetky????

eji
21. dec 2007

ja som tuuuu, pomalicky kukam, nech vas nevyrusujem
sme dnes boli kupit kapra, sme ho doniesli domov a maly mu pustal lodicky vo vani-ked sa mi bude chciet, atk pridam fotecky 😵
inac sme boli v kauflande, maili tam veeeeeeeeelke zlavy v tom stane, napr:ponozky bavlnene za 1sk 2pary, velka lopata do piesku za 1sk, tricka po 50sk, 10ks dvd 50sk, baliaci papier 2rolky 10sk, sanony 5sk a taaaaak

arabeska
21. dec 2007

erosku no ved kde inde by som aj uz bola,ze?😀😀

verul,super ze je krpcom uz lepsie 😵

eji,tak si spravila velky nakup co?

arabeska
21. dec 2007

eji ,kubik je ako vzdy zlaty🙂

eji
21. dec 2007

arabeska, tak to je teda rychlost 😲
no, nacahoval sa do vody, ze ryba mu chce dat pusu, ma presviedcal 😅
nj, spravili, jupiii, uz mam vse z krku

verulka
21. dec 2007

eji, ale bolo tam mrte ludi nie? Ja sa obchodom uz zdaleka vyhybam. Vcera som odbehla nakupit posledne potraviny- nastastie nebolo vtedy vela ludi...tak snad do pondelka vydrzime 😀

eji
21. dec 2007

verulik, bolo tam tak v norme, bolo pol 12 poobede, takze dalo sa, ale tie akcosky, ako klobuk dole

eji
21. dec 2007

verulik, dakujeme za zelanie..
inac asi som to nejak preskocila, ale nevidela som,ako tatik reagoval na tu fotecku

arabeska
22. dec 2007

my sme dnes xceli nakupit zasobi a ked sme prisli do tesca tak mali nejaky vypadok prudu tak sme sa otocili a odisli 😀

verulka,brunko je pekne meno 🙂

lucka002
22. dec 2007

ahoj nechodi sem casto ale ja a moja dcera Tamarka by sme tu radi nasli nove kamaratky na spolocne vychadzky