• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Sú tu baby z Petržalky?

18. apríla 2017 
eji a kedy ides k imunologcke???ved mozno dovtedy nebudes uz mlieko mat,co potom by povedala napr m,aminke ktora mliecko uz vobec nema?
inak xuda moje aotpicke :frowning2: ma to strasne skarede :frowning2: :cry: :cry:
4. jan 2008 o 23:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
erosik a co budete slavit??ako ja to mam tento tyzden ako v kapse....zajtra dojde moja segra, v pondelok si idem kupovat nejaky kostym na svadbu, malemu topanky a svadobny dar, potom10.mame 3.vyrocie a 12. ma sesterka svadbu, atk mi hovor o opojeni..hehe, este ze maly nesosa
4. jan 2008 o 23:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
arabeska, idem tam v pondelok...najhorsie je, ze sama nmeviem z coho to ma, mi darmo tvrdi, ze ho mam sledovat, ale proste sa to fakt neda a z testov mu nevychadzala alergia, iba mizerne slaba imunita
zvlastne je, ze to mame iba v zime...asi sa prestahujem do afriky, budem slonom vajcia hompalat... :sweat_smile:
4. jan 2008 o 23:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no potom sa dava asi sojove mlieko ci nie???

jej brat ma 10.1 narodky potom moja svatka drnda1 a potoma jaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa :grinning: :grinning: :grinning:
4. jan 2008 o 23:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
eji ty si s frajerom iba 3 roky?to ste tusim aj hned zamiesili :grinning: :grinning: no mas to perneee
4. jan 2008 o 23:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
eji svadba tvoja kedy bude neh nas pozves :grinning: :grinning:
4. jan 2008 o 23:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ty koki, a ako tie hnacky dosli len tak???
tak ich nakop do ritky, inac tam dojde eji aj s bojovnym plemenom eros a vyzenieme rucne strucne
arabeska, to hend jak ma nabral na klat tak to pustil..chlapi nevedia drzat....hehe....
to bojovneplemeno si myslela eji mna :grinning: :grinning: :grinning:
4. jan 2008 o 23:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
erosik...ze moja svadba...diky :sweat_smile: ja som na to este mlada :sweat_smile:
4. jan 2008 o 23:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
erosik.,.mauhaha, spravilo blink blink a videla si aj svetielko?
4. jan 2008 o 23:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
eji my sme davidka splodili na 11 den nasho xodenia :grinning: :grinning:
svetielko nie,ale daco mi hovori ze bude svadba :grinning: :grinning:
a ianc co uz davno nespite???vsak polnoc nam tu sliape na paty a zacvilu eroska zacne vonku lietat...sice neviem, ci jej cicka nezamrzne, ale ako ...dovi a dopo
arabeska :sweat_smile: tak to sa vam podarilo..skoro ako nam...to len erosik, ze najprv svadba, potom dom a strom a toto a zobudis sa ako 50rocna stara panna...no joooooooooooooo
4. jan 2008 o 23:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
uff, tak vsetkym vam prajem dobru nocku....snad coskoro hodime rande..mne by to vyhovovalo od toho 15.januara
5. jan 2008 o 00:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
eji preco az od 15 januara?no men je to v podstate jedno len sa mi to zda neskoro :slight_smile: ja uz sa neviem dockat:slight_smile:
5. jan 2008 o 20:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
arabeska, co ta to napadlo s tymi simpsonovcami??to si kde chytila, hehe :sweat_smile:
5. jan 2008 o 22:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ar, mne 15.odchadza segra, tak tobude o nieco volnejsie....a 17 chcem ist na vystavu ocekovat dovolenku a mozno uz aj kupit :wink:
5. jan 2008 o 22:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
eji,jak ze co ma xytilo?sa mi to pacilo tak mi to kamoska spravila :slight_smile:
5. jan 2008 o 22:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ar vypadli si s oka so simsonovcami ako vajico k vajicu :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
5. jan 2008 o 23:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hellou damy, tak ako sa dari? my sme dnes bezdetni :grinning:
5. jan 2008 o 23:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
verul a kde st ich nehali????? :grinning: :grinning: :grinning:
6. jan 2008 o 10:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vsak sme predali :sunglasses: pri nasej produkcii mam za chvilku povodny pocet :grinning: ale nie, pekne su u svokry..teda uz asi na ceste spat :wink:
6. jan 2008 o 11:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no ako moj en je u nsich(chalupe) a dnes tiez dojde.som zvedava ci sa bude tesit bo im tam plakal a vyvolaval neh si po neho dojdeme len keby to nebolo taaaaak daleko ako je ilava teda este dalej :grinning: :grinning:

no verul este brusko treba odfotit :sweat_smile: :grinning: :grinning:
6. jan 2008 o 13:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte, teraz ma napadloo, ze v sobotu sme mali v prilohe Pravdy foto nasho baba a nejako sme zabudli kupit noviny.. nemate niektora doma zvysne, teda v podstate len tu prilohu s BA babatkami ?:slight_smile:
6. jan 2008 o 14:34  •  3 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a v pravde zvyknu byt bbatkovske fotecky??teeeeeeeeeeeeda....to kedy zaviedla antoska??
6. jan 2008 o 15:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ar, nie ze co si chytila, ale co teba chytilo...ja ez si robila pokusy sama :dizzy_face: , ale je to aj tak haluzne
6. jan 2008 o 15:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
verulik....jak vidim, uz mate aj kociiik...kde ste zohnali??? :wink:
6. jan 2008 o 15:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
eros, to si z malej spravila takeho pijana??? :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
inac, este kojis?
6. jan 2008 o 15:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok