Sú tu baby z Petržalky?

natana
26. júl 2006

No Petržalčanky sa zatiaľ neprihlásili, ale hádam tu nie som sama z tejto štvrte. Baby ozvite sa

arabeska
4. jan 2008

eji a kedy ides k imunologcke???ved mozno dovtedy nebudes uz mlieko mat,co potom by povedala napr m,aminke ktora mliecko uz vobec nema?
inak xuda moje aotpicke ☹ ma to strasne skarede ☹ 😢 😢

eji
4. jan 2008

erosik a co budete slavit??ako ja to mam tento tyzden ako v kapse....zajtra dojde moja segra, v pondelok si idem kupovat nejaky kostym na svadbu, malemu topanky a svadobny dar, potom10.mame 3.vyrocie a 12. ma sesterka svadbu, atk mi hovor o opojeni..hehe, este ze maly nesosa

eji
4. jan 2008

arabeska, idem tam v pondelok...najhorsie je, ze sama nmeviem z coho to ma, mi darmo tvrdi, ze ho mam sledovat, ale proste sa to fakt neda a z testov mu nevychadzala alergia, iba mizerne slaba imunita
zvlastne je, ze to mame iba v zime...asi sa prestahujem do afriky, budem slonom vajcia hompalat... 😅

eros
4. jan 2008

no potom sa dava asi sojove mlieko ci nie???

jej brat ma 10.1 narodky potom moja svatka drnda1 a potoma jaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa 😀 😀 😀

arabeska
4. jan 2008

eji ty si s frajerom iba 3 roky?to ste tusim aj hned zamiesili 😀 😀 no mas to perneee

eros
4. jan 2008

eji svadba tvoja kedy bude neh nas pozves 😀 😀

eji
4. jan 2008

ty koki, a ako tie hnacky dosli len tak???
tak ich nakop do ritky, inac tam dojde eji aj s bojovnym plemenom eros a vyzenieme rucne strucne

eji
4. jan 2008

arabeska, to hend jak ma nabral na klat tak to pustil..chlapi nevedia drzat....hehe....

eros
4. jan 2008

to bojovneplemeno si myslela eji mna 😀 😀 😀

eji
4. jan 2008

erosik...ze moja svadba...diky 😅 ja som na to este mlada 😅

eji
4. jan 2008

erosik.,.mauhaha, spravilo blink blink a videla si aj svetielko?

arabeska
4. jan 2008

eji my sme davidka splodili na 11 den nasho xodenia 😀 😀

eros
4. jan 2008

svetielko nie,ale daco mi hovori ze bude svadba 😀 😀

eji
4. jan 2008

a ianc co uz davno nespite???vsak polnoc nam tu sliape na paty a zacvilu eroska zacne vonku lietat...sice neviem, ci jej cicka nezamrzne, ale ako ...dovi a dopo

eji
4. jan 2008

arabeska 😅 tak to sa vam podarilo..skoro ako nam...to len erosik, ze najprv svadba, potom dom a strom a toto a zobudis sa ako 50rocna stara panna...no joooooooooooooo

eji
4. jan 2008

uff, tak vsetkym vam prajem dobru nocku....snad coskoro hodime rande..mne by to vyhovovalo od toho 15.januara

arabeska
5. jan 2008

eji preco az od 15 januara?no men je to v podstate jedno len sa mi to zda neskoro 🙂 ja uz sa neviem dockat🙂

eji
5. jan 2008

arabeska, co ta to napadlo s tymi simpsonovcami??to si kde chytila, hehe 😅

eji
5. jan 2008

ar, mne 15.odchadza segra, tak tobude o nieco volnejsie....a 17 chcem ist na vystavu ocekovat dovolenku a mozno uz aj kupit 😉

arabeska
5. jan 2008

eji,jak ze co ma xytilo?sa mi to pacilo tak mi to kamoska spravila 🙂

eros
5. jan 2008

ar vypadli si s oka so simsonovcami ako vajico k vajicu 😀 😀 😀 😀

verulka
5. jan 2008

hellou damy, tak ako sa dari? my sme dnes bezdetni 😀

eros
6. jan 2008

verul a kde st ich nehali????? 😀 😀 😀

verulka
6. jan 2008

vsak sme predali 😎 pri nasej produkcii mam za chvilku povodny pocet 😀 ale nie, pekne su u svokry..teda uz asi na ceste spat 😉

eros
6. jan 2008

no ako moj en je u nsich(chalupe) a dnes tiez dojde.som zvedava ci sa bude tesit bo im tam plakal a vyvolaval neh si po neho dojdeme len keby to nebolo taaaaak daleko ako je ilava teda este dalej 😀 😀

no verul este brusko treba odfotit 😅 😀 😀

ena
6. jan 2008

Ahojte, teraz ma napadloo, ze v sobotu sme mali v prilohe Pravdy foto nasho baba a nejako sme zabudli kupit noviny.. nemate niektora doma zvysne, teda v podstate len tu prilohu s BA babatkami ?🙂

eji
6. jan 2008

a v pravde zvyknu byt bbatkovske fotecky??teeeeeeeeeeeeda....to kedy zaviedla antoska??

eji
6. jan 2008

ar, nie ze co si chytila, ale co teba chytilo...ja ez si robila pokusy sama 😵 , ale je to aj tak haluzne

eji
6. jan 2008

verulik....jak vidim, uz mate aj kociiik...kde ste zohnali??? 😉

eji
6. jan 2008

eros, to si z malej spravila takeho pijana??? 😅 😅 😅
inac, este kojis?