• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Sú tu baby z Petržalky?

18. apríla 2017 
eji: hej, fotia, pridu do porodnice a odfotia si babatka, teda kto nechce, tak toho nie :slight_smile:
Neviem odkedy to je, pri Filipovi to vo febr 2006 nefungovalo, ale susedka bola v porodnici v novem 2006 a vtedy uz fotili. A v sobotu su potom v bratislavskej prilohe PRAVDY
6. jan 2008 o 15:44  •  3 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
eji akeho pijana??? vsak chuti pivko ako mamine vsak viítamin B12 :grinning: :grinning: :grinning:

ena skusim opytat mojho tatu ked dojdu s chalupy.dam ti potom vediet takze ak budes mat strpenie pockaj aspon do 20h bo neviem kedy dojdu uz by mali byt v ilave ak nie dalej :wink:
6. jan 2008 o 17:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
inac fotilo sa aj v r 2002,ale robil to vecernik,ale odkedy pravda to uz neviem :sweat_smile:
6. jan 2008 o 17:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jeeej verul ty si si ma zasa precitala ci ako :grinning: :grinning:
sak ty si asi na mna prepojena :grinning: :grinning: :grinning:
6. jan 2008 o 21:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
verul ozaj vsak ty uz skoro rodis :confused: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: jeeeeeeeeeeeej maj pride ako ako leto :grinning: :grinning:
6. jan 2008 o 21:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
eros, no vidis, akurat dnes som fotila a idem sem kuk a uz ma k foteniu vyzyvas :grinning:
eji, kocik mam od kamosky, takze setrime :grinning: vsak mam kam inam davat korunky :stuck_out_tongue_closed_eyes: minimalne mam od septembra uz 3 skolakov a k tomu mimco..tak sa tesim kazdej ustrenej korunke :wink:
a este nerodim, neboj, ale pride to za chvilku, tiez mi to nejako leti...a teraz ked budem mat kopu prace, pisat diplomovku a ucit sa, ani nebudem vediet a uz porodim :confused: ale potom to uz bude zuzo :sunglasses:
eni ja sa opytam segry v prci- oni odoberaju vela novin
6. jan 2008 o 22:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
eros, verulka: dik za ochotu:slight_smile:
7. jan 2008 o 01:19  •  3 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ena neni zaco len mala som zlu noc mala plackala tak som ani nenapisala co a ako,ale dnes napravim bo zabudli mi daco dat nasi a ak by mali tak by doniesli len co potom :grinning: :grinning:
7. jan 2008 o 10:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
verulka....ako klobuk dole, to co ta poznam, si myslim, ze tebe zivot ide v utrety, si ho vies velmi dobre zariadimt, aj ked zivot vooobec neni lahky, ho beries lavou zadnou :wink: a ide ti to supis pupis,len sa toho drz
7. jan 2008 o 21:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte petrzka musim sa pochvalit mame 3 zubok nie hryzak,ale ten druhy za nim ten malilinkaty budeme ako babky bezzube :grinning: :grinning:
8. jan 2008 o 21:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojky
erosku tak to je super uz je to hotova tigricaaa :grinning: :grinning:
8. jan 2008 o 21:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jeeeeeeej, zuzanka ma dnes vymesacie.....joupiii, ten zubok bol darek :grinning:
8. jan 2008 o 21:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
caute babenky :dizzy_face:
8. jan 2008 o 21:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
eji dik sa postreh ano bol to darek :grinning: :grinning: a ja ze preco nespava :angry: :angry: :angry:

sa smejem vsak namiesto hryzaka tot :grinning: :grinning:

ar selma :wink: :sweat_smile: :grinning: :grinning:

astor ahooooj
8. jan 2008 o 22:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ale erosko krasna selmicka je nuna cakam kedy k nam pridete kuknut postel
8. jan 2008 o 22:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fiiiha uz je hotova co tak pozajtra :grinning: :grinning:
8. jan 2008 o 22:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no kludne pockaj pozajtra mame rodicko jedine pred rodickom ak stihas
8. jan 2008 o 22:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no vies ze ja stiham vsetko a vzdy sak sa dohodneme vonku ked sa zasa uvidime :wink: :grinning:
8. jan 2008 o 22:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jasne ja budem rada ked dojdes aspon si pomackam nuniska a ozaj krpec sa tesil s coko? bude uz kamos so mnou ? :wink:
8. jan 2008 o 22:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no tesil hend ako dosiel domov uz nebola.no to sa ho musis opytat ked si ho kupujes :grinning: :grinning:
8. jan 2008 o 22:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
on je taky zlaty on sa tak dospelo tvari ked nieco hovori mne je to take smiesne aj dnes jak prezival tu tvoju zachranu malej :grinning:
8. jan 2008 o 22:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no tomu ver potom dedovi hovoril ze som to musel robit.sak bol bledy ako stena ledva dychal
8. jan 2008 o 22:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no robis mu take soky :wink:
8. jan 2008 o 22:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nerobim skor mala.asi zavidela 2kam tych brumikov :grinning: :grinning: :grinning:
8. jan 2008 o 22:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
asi lebo jej to na take drobecky davas daj jej riadne kusnut ako ja mojim a uvidis aka bude stastna :dizzy_face:
8. jan 2008 o 22:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cafte, eros pridala som nove brusko, na tej fotke vyzerame totalne velki :grinning:
8. jan 2008 o 23:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
verul to fakt a je vidno ze sa na to babo fakt tesite aj drobci
8. jan 2008 o 23:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no kukla som a zirala som,len na tej z boku to ani neni take velke ako zdola :grinning: :grinning: :grinning: a urcite to bude chlapec???

astor dala som jej kusnut mala si sama vybrat aky kus chce :grinning:
8. jan 2008 o 23:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
erosko no ved zato ale nevidela som to tak neviem posudit
8. jan 2008 o 23:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no kusla si riadne a asi neprezuzlala s tymi mini zubkami ostatok hovorim zavidela a bala sa ze niekdo jej to vyberie
8. jan 2008 o 23:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok