• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Sú tu baby z Petržalky?

8. januára 2016 
vyzera to tak...asi bol minuly mesiac nad petrzalkou velky plodny oblak
2. nov 2006 o 16:31  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Kili, tak to sme fakt blizko :slight_smile: Mozem sa k tebe pridat, ked potom niekedy budes vencit (poobede) a nebude taka kosa ako dnes - ja psiky mozeeeeem!!! :slight_smile: :grinning: Akeho mas?
A o tych nadchodoch viem, len mi to pride hrozna okluka (trebalo by to totiz obist 2x - najprv zeleznicu a potom dialnicu), ked tuto kusok peso to mam do parku 6 minut cez ten cerveny most... :angry: Ale tam pri vas by uz mala byt spojazdnena ta lavka okolo Atria, nie? A ta je myslim bezbarierova a ide aj ponad zeleznicu. Asi budem potom chodit tade.
2. nov 2006 o 16:32  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Lenus, my mame labradora...ma velmi rad deti :wink: . Takze sa mozme vsetky tri stretnut v SJK a kocikovat.
2. nov 2006 o 16:37  • Odpovedz  • Páči sa mi to
lenus, minule som váhala, či nepôjdem tade, ale nebola som si istá, či ju dokončili, tak som radšej išla porušovať zákon a prekračovať železnicu :sweat_smile:
No na tie vychádzky sa jasné že môžeš pridať :slight_smile: . Mám špringra, je moc zlatá a milá k ľuďom.
2. nov 2006 o 16:37  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Tak super, Kili, Trpezliva, budeme psickarky a kocikarky :slight_smile:
Uz sa tesim, ze aspon nebudem sama, som sa toho dost bala.
My sme mali kokra krizeneho s retrieverom, ale presne pred rokom nam zomrel...tak sa potesim veeeelmi aj psickom.
Len sa teraz dievcata vsetky drzte, nech vam to rychlo ubieha a mate vsetko v poriadku!!!

Inac, ak ste v Petrzalke, tak kuknite vonku, mame fakt normalnu zimu...
2. nov 2006 o 16:42  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Kupte si take kociky pre babatka, ktorymi sa da behat..a mozme v Sade JK spolu kruzit :wink:
2. nov 2006 o 16:42  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Trpezliva, my sme si uz objednali kociarik prave tento tyzden. A vyberali sme s ohladom na to, ze chodime na korcule, takze behat by sa s nim teoreticky dalo.
A ked budu krpci vacsi, zapriahneme psiky do saniek (kili aj tvojho springra :slight_smile:) a bude veselo :wink:
2. nov 2006 o 16:45  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ja som sa tiež strašne bála, že budem sama. Nie som ten typ, čo sa na ulici prihovára iným maminám.
trpezliva, blázniš :fearful: , ja a behať? ja zabehnem 100 m a ďalších 500 m predychčím. Ja som nikdy behať nevládala.
2. nov 2006 o 16:45  • Odpovedz  • Páči sa mi to
baby, no toto, tak vy si môžete krúžiť a ja budem chodiť :rolling_eyes:
2. nov 2006 o 16:46  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Kili, tak korculky...
2. nov 2006 o 16:46  • Odpovedz  • Páči sa mi to
lenus, ani to nemôžem, robia sa mi z nich modriny na lítkach :frowning2: Kedysi som korčulovala ale už nemôžem :frowning2:
2. nov 2006 o 16:50  • Odpovedz  • Páči sa mi to
kili, tak ja tiez sa s tebou budem len prechadzat...pri behu sa neviem potom dodychat
2. nov 2006 o 16:53  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Kili, zo skakania a behania okolo krpca budes mat kondicku jedna radost, v auguste behas i korculujes, neboj :grinning:
Ja sa utesujem, ze tiez takto zhodim tych 14kg navyse, co uz mam... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
2. nov 2006 o 16:54  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Kili, vidis, tak budes mat partacku Didi
inac, ja z behu tiez nie som 2x nadsena, radsej mam korcule, tak to snad nejak skombinujeme
2. nov 2006 o 16:56  • Odpovedz  • Páči sa mi to
diddi, tak aspoň mi dve a tie dve sa sem tam zastavia, keď poletia okolo :grinning:
2. nov 2006 o 16:56  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Aj ja chodievam na korcule..po hradzi az do Cunova a spat...vytvorime v lete kolonu s kocikmi. :wink:
2. nov 2006 o 16:57  • Odpovedz  • Páči sa mi to
to sú plány :grinning: , budeme radi, keď si budeme môcť sadnúť (to myslím aj doslova, lebo niektoré po pôrode moc sedieť nemôžu)
2. nov 2006 o 16:59  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Trpezliva, super! Toho roku som tam zopar takych kuskov videla, ale kolona este nebola :grinning:
To nas maly uz snad bude v sportaku...Joj, tesiiiiiiim...
2. nov 2006 o 16:59  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Kili, nestras..aj ja som pocula vselijake horory, ako to po porode boli.. :astonished:
2. nov 2006 o 17:00  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Kili, no, vy to mate tak akurat pred letom, ale na korculkach sa prave nesedi, tak je to lepsie ako sediet doma :grinning:
Ja viem, robim si srandu, ale tiez sa toho obavam, ako to bude po porode. Dufajme, ze sa vsetky z toho rychlo vystrabime...
2. nov 2006 o 17:01  • Odpovedz  • Páči sa mi to
lenus, ty do leta určite, ale mi sme júnovky, to máme tesné.
2. nov 2006 o 17:03  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Kili, neboj, mozno zas bude take krasne dlhe leto ako tohto roku. A v tom najhorsom lete to uz budete mat za sebou, a aspon budete moct vyjst s babuliatkami vonku, som zvedava, ako ja v tom januari, ci nebudem musiet sediet doma pri otvorenom okne v takej kose...
2. nov 2006 o 17:06  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Dievcata, za chvilu pride moj drahy z prace, tak nam idem urobit nieco fajne na papu. Tak ahojte zatial.
2. nov 2006 o 17:17  • Odpovedz  • Páči sa mi to
to je fajn ze sa nam ta Petrzka tak rozbehla.som z BA povodne z Ruzinova a tu som 2 mesiace.Byvam na Gessayovej /ten 6 poschodový dom/Teraz končim idem na ultrazvuk.pačko
2. nov 2006 o 18:04  • Odpovedz  • Páči sa mi to
aiki, okolo kanála chodievam niekedy venčiť havošeka :sunglasses: . Len teraz v takej kose sa mi už moc nechce :confounded:
3. nov 2006 o 13:18  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Ahoj Kili, tak sa mas ako dneska? Chodis do prace?
3. nov 2006 o 13:35  • Odpovedz  • Páči sa mi to
no, chodím :stuck_out_tongue_closed_eyes: , najradšej by som nič iné nerobila, len na MK a vyberala vecičky. Neviem, ako vydržím tých 8 mesiacov čakania :frowning2:
3. nov 2006 o 13:50  • Odpovedz  • Páči sa mi to
neboj, to rychlo prejde. Ja som od zaciatku doma a zacina mi to pomaly liezt na mozog :slight_smile: samej sa mi totiz ani vonku moc nechce, obcas sa dohodnem s kolegynkami alebo kamoskami a ideme na obed, ale to je tak vsetko.
Ale tak babenko je hlavne, teraz mam cas sa aspon starat o seba, spat a ucim sa prakticky varit :grinning:.
Inac, my sme az do tohto tyzdna nic nemali kupene, tak vies, ako som si to vsetko musela odopierat :slight_smile:
3. nov 2006 o 14:00  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ahojte baby aj ja som psíčkar + tehuľka + petržalčanka. akurát bývam kúsok ďalej - na hrobákovej a havucha mám psa (no samca) a ešte aj jedoša westoša. ale ľudí môžme. :grinning:
3. nov 2006 o 14:05  • Odpovedz  • Páči sa mi to
bubonic, to je ten v tvojom pase? Podla mna je krasny, mam rada velke psiky. A Hrobakova nie je zas az tak daleko od chorvatskeho ramena, nie?
3. nov 2006 o 14:07  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok