• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Sú tu baby z Petržalky?

18. apríla 2017 
drnda vidis rene :grinning: ten ma nenapadol :sweat_smile: rolanda verulka nexce lebo by mal narodky naraz aj meniny...
a skuslky,no ja nevidim do dialky a 2 rami nas stali 5000 a ram mam iba z hora dole nie,mam tam tie odlaxcene plastove skla :slight_smile:
aj ja som si najskor ybrala za 7 litrov ale potom som si povedala ze za 5 mam 2 a moem striedat :grinning: :grinning: a este aj usetrim :grinning:
17. jan 2008 o 19:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No vidíš, sa máš... ale ja mám úzky ksicht... :grinning: mne hocičo nepasuje, trčali mi skoro všetky na bokoch...ja si ťažko kupujem aj slňáky... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Ale René je tiež pekné, nie? Aj Roman... Richard... Robert... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
17. jan 2008 o 20:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
rene je pekne len men to furt pripomina ten film byl jednou jeden polda :grinning: :grinning: roman je pekne :slight_smile: riska zu ma a robo meno sa mi nepaci uz len preto ze mamin alkoholicky priatel sa tak vola :rolling_eyes:

pre mna inak tiez boli skoro vsetky brile siroke,ja mam zas asi oci moc pri sebe lebo ram mi vzdy odstaval :sweat_smile: a v celom rame som vyzerala strasne prisno :grinning:
17. jan 2008 o 20:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som chcela mat kedysi chlapca menom Rene :dizzy_face:
17. jan 2008 o 21:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a ja poznam Robov vsetko takych pofidernych :confounded: :confounded:
17. jan 2008 o 22:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
robko je pekne moj hrosik sa vola tak :grinning: a neni pedofil i ked deti svoje rad ma :grinning: :sunglasses:
17. jan 2008 o 22:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
babulky, tak ho tam mate :sunglasses: nase moznsoti boli uz obmedzene...
Rene- to je v nasich kruhoch bezpohalvne meno :sweat_smile: a robo- hmmm, pir tom mene ma napadnu dve veci- sex .pomocka a polit. predstavitel...takze eee-eee..
ale mame meno a sa z toho velmi tesim :dizzy_face: kuk pas :wink:
17. jan 2008 o 22:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
RONALD, vsak som uhadla, hehehe
17. jan 2008 o 22:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
inac, moja teta ma psa Rona :sweat_smile: , ked ta to potesi, heheh
a to bezpohlavne meno, som sa pobavila :grinning:
17. jan 2008 o 22:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
verul a ako ho budete volat ? :slight_smile:
17. jan 2008 o 22:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ron :wink:
17. jan 2008 o 22:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
verul,teda ja som myslela ze ta deti odhovorili :grinning: :grinning: a naozaj meno robo je velmi zle teda aspon na man zle vpliva...a v spojeni s priezviskom fico mi az zle doxadza :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

a ronalda sa da krasne volat roni,roli pekne :wink:
17. jan 2008 o 23:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte

rasi sa nam dalsi zubok tak uz sa to rozbieha no dufam,ze sa to nezastavi ako mojim kamoskam :grinning: :grinning: po polroku im dalsie isli.

no a pridala som fotecky nove mala ma novu zabavu pocas papkania :grinning: :grinning: este tam chyba ako aj tancuje

vcera jednu babu prasila sa cudovali aka bitkarka je s nej.sak musi sa ucit branit sice aj ja par x dostanem :angry: :angry:
18. jan 2008 o 12:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cafte, no vidis eji :wink: volaju ho v brusku ronusik ale bude to hlavne ron :wink:
fuuu, a som po glukoze :stuck_out_tongue_closed_eyes: mala som na male...dost ma napinalo :rolling_eyes: ale cukrovku nemame :wink:
18. jan 2008 o 15:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
verul,no je yo humaaac,blee

a ronusik je super :dizzy_face:
18. jan 2008 o 15:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
verulka....ja som si tiez myslela, ze to niekde hodim , bleeeeeeeeeeeee
eros...ty mas doma cirkusanta??? :sweat_smile:
18. jan 2008 o 19:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
eji nejeduj ma!!!!neni cirkusantka,ale pohybliv a ohybna po mamine :grinning: :grinning: :grinning: teda byvala som taka :grinning: :sweat_smile:
no teraz ani nohu nedam za hlavu.pockaj dojdem na krasnohorsku
18. jan 2008 o 21:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zlatko, nechcem pochybovat o tvojej hlavicke, ale ja neviem koho by si hladala na krasnohorskej :wink: :wink:
heeh,ale nunka je fakt cool....
18. jan 2008 o 23:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ci vysehradks????kurna ja uz neviem tam byva jedna kamoska tak si to pletiem :grinning: :grinning: :grinning:
teba si najdem hoc kde :grinning:

a nejeduj ma bo fakt bude ratatatatatata
18. jan 2008 o 23:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
co si si dala fazulovu, ze ches ratatata.....
dakujem, muzik dnes tlacil kapustu, atkze budem mat ratatata
18. jan 2008 o 23:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nie len uvidis ked ta uvidim :grinning: :grinning:
18. jan 2008 o 23:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ked si pozicias arabeskine bryyyyle, tak mi aspon uvidis pupak na cele :wink:
18. jan 2008 o 23:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no eji nepotrebujem oci druhe vsak mam svoje okusky
18. jan 2008 o 23:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
to co mas je maaaaaaalo, vsak muzik sa este nestazoval??
18. jan 2008 o 23:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
muzik sa nestazuje neboj bo drzim :grinning: :grinning: ,ale nie keby sa stazoval tak mam ine cislo.

aby si ty ochvilku nepotrebovala slnecne :grinning: :grinning: :grinning:
18. jan 2008 o 23:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
eji idem do hajan zatra si to s tebou rozdam tu na konovi :grinning: :grinning: :grinning:
18. jan 2008 o 23:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
eji,ja moje okuliare nikomu nedam :grinning: mne sa strasne pacia a podla vsetkyx s ami aj hodia,takze ja som na ne pysna :wink: :wink:
a tu prestrelku z muzom nezavidim,u nas robi ratatata pes a dokonca u nas aj pes xrape :grinning: :grinning:
19. jan 2008 o 00:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ar ty nemas co robit???? :grinning: :grinning: vela asi nespavas :grinning: :grinning: ja by som ani nechcela tvoje nove oci i ked by sa mi asi sikol novy ram a skla bo uz som si o nich aj omylom poslapala :angry:
19. jan 2008 o 08:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
eros :grinning: :grinning: no vies u nas branus xid spat az o 1 tak tu plasiiim :grinning:
19. jan 2008 o 17:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ar pekne fotecky pocuj ako by boli fakt vsetcia s jedneho vajica a ko by ich jedna mater mala :grinning: :grinning: :grinning: maly dako sedi skoro sikovnucky ci sa mi to zda :grinning: :grinning: :grinning: ,ale sikovny urcite a uz davas mrkvicku ci este nie???
19. jan 2008 o 21:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok