Sú tu baby z Petržalky?

natana
26. júl 2006

No Petržalčanky sa zatiaľ neprihlásili, ale hádam tu nie som sama z tejto štvrte. Baby ozvite sa

arabeska
17. jan 2008

drnda vidis rene 😀 ten ma nenapadol 😅 rolanda verulka nexce lebo by mal narodky naraz aj meniny...
a skuslky,no ja nevidim do dialky a 2 rami nas stali 5000 a ram mam iba z hora dole nie,mam tam tie odlaxcene plastove skla 🙂
aj ja som si najskor ybrala za 7 litrov ale potom som si povedala ze za 5 mam 2 a moem striedat 😀 😀 a este aj usetrim 😀

drnda1
17. jan 2008

No vidíš, sa máš... ale ja mám úzky ksicht... 😀 mne hocičo nepasuje, trčali mi skoro všetky na bokoch...ja si ťažko kupujem aj slňáky... 😝
Ale René je tiež pekné, nie? Aj Roman... Richard... Robert... 😝

arabeska
17. jan 2008

rene je pekne len men to furt pripomina ten film byl jednou jeden polda 😀 😀 roman je pekne 🙂 riska zu ma a robo meno sa mi nepaci uz len preto ze mamin alkoholicky priatel sa tak vola 🙄

pre mna inak tiez boli skoro vsetky brile siroke,ja mam zas asi oci moc pri sebe lebo ram mi vzdy odstaval 😅 a v celom rame som vyzerala strasne prisno 😀

eji
17. jan 2008

ja som chcela mat kedysi chlapca menom Rene 😵

eji
17. jan 2008

a ja poznam Robov vsetko takych pofidernych 😖 😖

eros
17. jan 2008

robko je pekne moj hrosik sa vola tak 😀 a neni pedofil i ked deti svoje rad ma 😀 😎

verulka
17. jan 2008

babulky, tak ho tam mate 😎 nase moznsoti boli uz obmedzene...
Rene- to je v nasich kruhoch bezpohalvne meno 😅 a robo- hmmm, pir tom mene ma napadnu dve veci- sex .pomocka a polit. predstavitel...takze eee-eee..
ale mame meno a sa z toho velmi tesim 😵 kuk pas 😉

eji
17. jan 2008

RONALD, vsak som uhadla, hehehe

eji
17. jan 2008

inac, moja teta ma psa Rona 😅 , ked ta to potesi, heheh
a to bezpohlavne meno, som sa pobavila 😀

astora
17. jan 2008

verul a ako ho budete volat ? 🙂

eji
17. jan 2008

Ron 😉

arabeska
17. jan 2008

verul,teda ja som myslela ze ta deti odhovorili 😀 😀 a naozaj meno robo je velmi zle teda aspon na man zle vpliva...a v spojeni s priezviskom fico mi az zle doxadza 😀 😀 😀 😀

a ronalda sa da krasne volat roni,roli pekne 😉

eros
18. jan 2008

Ahojte

rasi sa nam dalsi zubok tak uz sa to rozbieha no dufam,ze sa to nezastavi ako mojim kamoskam 😀 😀 po polroku im dalsie isli.

no a pridala som fotecky nove mala ma novu zabavu pocas papkania 😀 😀 este tam chyba ako aj tancuje

vcera jednu babu prasila sa cudovali aka bitkarka je s nej.sak musi sa ucit branit sice aj ja par x dostanem 😠 😠

verulka
18. jan 2008

cafte, no vidis eji 😉 volaju ho v brusku ronusik ale bude to hlavne ron 😉
fuuu, a som po glukoze 😝 mala som na male...dost ma napinalo 🙄 ale cukrovku nemame 😉

arabeska
18. jan 2008

verul,no je yo humaaac,blee

a ronusik je super 😵

eji
18. jan 2008

verulka....ja som si tiez myslela, ze to niekde hodim , bleeeeeeeeeeeee
eros...ty mas doma cirkusanta??? 😅

eros
18. jan 2008

eji nejeduj ma!!!!neni cirkusantka,ale pohybliv a ohybna po mamine 😀 😀 😀 teda byvala som taka 😀 😅
no teraz ani nohu nedam za hlavu.pockaj dojdem na krasnohorsku

eji
18. jan 2008

zlatko, nechcem pochybovat o tvojej hlavicke, ale ja neviem koho by si hladala na krasnohorskej 😉 😉
heeh,ale nunka je fakt cool....

eros
18. jan 2008

ci vysehradks????kurna ja uz neviem tam byva jedna kamoska tak si to pletiem 😀 😀 😀
teba si najdem hoc kde 😀

a nejeduj ma bo fakt bude ratatatatatata

eji
18. jan 2008

co si si dala fazulovu, ze ches ratatata.....
dakujem, muzik dnes tlacil kapustu, atkze budem mat ratatata

eros
18. jan 2008

nie len uvidis ked ta uvidim 😀 😀

eji
18. jan 2008

ked si pozicias arabeskine bryyyyle, tak mi aspon uvidis pupak na cele 😉

eros
18. jan 2008

no eji nepotrebujem oci druhe vsak mam svoje okusky

eji
18. jan 2008

to co mas je maaaaaaalo, vsak muzik sa este nestazoval??

eros
18. jan 2008

muzik sa nestazuje neboj bo drzim 😀 😀 ,ale nie keby sa stazoval tak mam ine cislo.

aby si ty ochvilku nepotrebovala slnecne 😀 😀 😀

eros
18. jan 2008

eji idem do hajan zatra si to s tebou rozdam tu na konovi 😀 😀 😀

arabeska
18. jan 2008

eji,ja moje okuliare nikomu nedam 😀 mne sa strasne pacia a podla vsetkyx s ami aj hodia,takze ja som na ne pysna 😉 😉
a tu prestrelku z muzom nezavidim,u nas robi ratatata pes a dokonca u nas aj pes xrape 😀 😀

eros
19. jan 2008

ar ty nemas co robit???? 😀 😀 vela asi nespavas 😀 😀 ja by som ani nechcela tvoje nove oci i ked by sa mi asi sikol novy ram a skla bo uz som si o nich aj omylom poslapala 😠

arabeska
19. jan 2008

eros 😀 😀 no vies u nas branus xid spat az o 1 tak tu plasiiim 😀

eros
19. jan 2008

ar pekne fotecky pocuj ako by boli fakt vsetcia s jedneho vajica a ko by ich jedna mater mala 😀 😀 😀 maly dako sedi skoro sikovnucky ci sa mi to zda 😀 😀 😀 ,ale sikovny urcite a uz davas mrkvicku ci este nie???