Sú tu baby z Petržalky?

natana
26. júl 2006

No Petržalčanky sa zatiaľ neprihlásili, ale hádam tu nie som sama z tejto štvrte. Baby ozvite sa

arabeska
21. jan 2008

no to pocasie nevyzera optimisticky...tak eros xcete sa ist prejst ci do toho slniecka??

eros
21. jan 2008

ar varim takze nie som tu rano si zapnem net a potom dofrcime ked sa dozviem ako ste sa dohodli.paaaaa

eji
21. jan 2008

baby, ja uz idem spat, zajtra vs budem cakat na namesticku, tak snad tam nakoniec nebudem sama, inac viem kde byvate 😠

arabeska
21. jan 2008

erosku,no tak to sme teda poriesili....
eji pocuj,povedz ty xces sa ist prexadzat alebo do centra a prinajhorsom sa ja s vami stretnem inokedy,ale pre man to je fakt teraz troska komplikovane 😔

eji
21. jan 2008

arabeska, mne to je jedno, my uz mame prechadzku, kym sa dovalime tam ku vam...
takze to fakt len a len zalezi na vas

arabeska
21. jan 2008

tak xapes ja tam pridem a potom sa dozviem ze sa idete prexadzat a pojdem zase domov?rozumies je to dost blbe...
ako uz len vytrepat sa von z branuskom je komplikovane a placka moc tak preto by som to uz najradsej doriesila...

eji
21. jan 2008

ja ta plne chapem 😉
ale ked eros vari a astor tu neni, tak tazko mozem zavelit sama 😠
alebo mozem??? 😅

arabeska
21. jan 2008

pozri rozhodni to lebo odomna by to nebolo fer 😉

arabeska
21. jan 2008

eji tak uz aj ty si fuc?

arabeska
21. jan 2008

no dobre zneske ja idem spat nic sme nedohodli,tak sa xodte teda perxadzat a my zostaneme doma....
ak by sa nieco zmenilo tak mi napiste sms a ja uvidim ako na tom bude branusko....

verulka
22. jan 2008

ar, tak ja mam prave super skolku a podarila sa mi aj super skola 😉 treba sa poriadne informovat od okolia...ja so niekedy uz az unavena z tolkych akcii, co musim absolvovat 😀
uzite si stretko 😉

eros
22. jan 2008

verul velmi sme si ho uzili ar nedosla ani astor a bola som len ja a Eji 😀 😀 😀

eji
22. jan 2008

hehe, tak ale ja som sa aspon pobila 😅 😅 😅

eros
22. jan 2008

eji nahod fotky 😠 😠

eros
22. jan 2008

ozaj co je s tinakul?????? 😕 😕 😕 zeby uz rodila 😀 😀 😀

verulka
22. jan 2008

eji s kym si sa pobila 😕
nevadi, dobreho aj malo staci 😎

eros
22. jan 2008

verul ak tak smojim malym inac neviem 😀 😀

eji
22. jan 2008

hehe, s malym Adriankom 😅
inac, maly sa tak vystavil, ze sapl 3hodky 😅

eros
22. jan 2008

eji fotkyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyy 😠 😠 😠

arabeska
22. jan 2008

ajooj
kocky ten dnesok mi nevisiel...branko sa mi uz v aute prekadil az skoro po krk tak som ho musela umyvat a prezliekat+potom ist po prihlasku

verul,no to je to ze my sme tu zacali byvat xvilku predtym ako som ho tam dala a nikoho som nepoznala a na nete som si ja tela recenzie nekukla 🙄

eros
22. jan 2008

eji tie fotky tam nahod bo dostanes uz

eji
22. jan 2008

ar a preco ste nesli prihlasku hodit neskor??? 😖
eros...musim este tie fotky natiahnut a kde su tvoje fotky?

eros
22. jan 2008

eji zajtra ti poslem tie moje neni ich vela.a pohni si snimi chcem to vidiet ako budem bezhlava vyserat

eros
22. jan 2008

ok idem ja do hajan dako ma lame po dnesnom rannom vykone 😀 😀 😀

eji
22. jan 2008

tak pockam na zajtra na tvoje a hodim to spolu 😵

arabeska
22. jan 2008

ejio,preco?lebo sa tu vcera nikto nevedel vyjadrit ze kde sa to nakoniec bude konat,dozvedela som sa to az rano smskou....tak sme sa naryxlo poobliekali,maly sa prekakal prezliekli a zistila som ze uz musim ist pre tu prihlasku lebo tam riaditelka potom nebude a to bolo pre mna prvorade.
je mi luto ze sme sa nestretli , ale nabuduce nam to podari 😉
v kazdom pripade ja sa k eroske este buduci tyzden navtiram a donesiem jej odsavacku,lebo potom uz nebudem mat cas,utorky a stvrtky plavame a v stredu cvicime takze to bude s nami troska horrsie

verulka
23. jan 2008

erosku, foto pupka pribudlo 😎

eros
23. jan 2008

verul vsim la som si 😀 😀 😀 uz si ako balonok alebo kazdy den jes kvasnice????

ar uvidime kludne mozme.

eji kde su fotky??? 😠 😠

arabeska
23. jan 2008

ersku,zuzka je akcnaa😀 😀

tak si piseme buduci tyzden,yop?

eros
23. jan 2008

ar diki neviem pokom je taka akcna zeby po mne 😀 😀 😀

no hadam nam to vyjde buduci tyzden.bo by som sa mala chystat aj na kontrolu na kramare s malou tak uvidime co a ako. 😉