Sú tu baby z Petržalky?

natana
26. júl 2006

No Petržalčanky sa zatiaľ neprihlásili, ale hádam tu nie som sama z tejto štvrte. Baby ozvite sa

eros
1. feb 2008

ale asi to moc nepomohlo dalej honevpustim 😀 😀 😀 😀

tinakul
2. feb 2008

eros kuk 😀
a prečo si bola v nemocke a kedy ???? 😕 teda ak môžeš prezrad 😉

eros
2. feb 2008

no s malou som bola mala taku gucku na hrudi tak jej to robili daky zapal sa jej tam spravil a vytvorila sa hrcka 😔 😔
aj na kontrolu by som uz mala ist 😅 😅

no konecne si sa ukazala aj ty 😀 😀

tinakul
2. feb 2008

no chúdatko moje ☹ tak ste si vytrpeli čo??? 😕 😖 a už jej to zmizlo , alebo sa to zlepšuje??? 😕
No ked si ma sem nalákala 😀
a teraz pozerám, že tvoja malá má už trinást mesiačikov 😕 ? No pekne nám to letí teda....

eros
2. feb 2008

tini ma len 10 😀 😀 😀 teda cochvilku 11mes 😉 😉
jasne ze je v poho to sme boli v novembri min.rok tam
a znasala to super vsetko sa jej tam pacilo

tinakul
2. feb 2008

jááááj , som to prehliadla 😀 😅
tak je dobre, že je to za vami 😉 a dlho ste tam museli byt??? 😕

Čo inak robíte v tomto nečase??? 😕

eros
2. feb 2008

no boli sme tam 5dni aj s cestou.
si si vsimla asi 10mes a 3tyzd.

mala spala na balkone od 12 doteraz ideme papat a uvidime co potom.von sa mi dako nechce 😀 😅

tinakul
2. feb 2008

aha, takže malá je už hore??? 😕 No tak prajem pekný zvyšok dna a snád ešte pokecáme 😉

eros
2. feb 2008

som zde deti spia a vacsie uz doslo z vonka 😔 😔 😔 kde je kdo??? 😕 😀

eros
2. feb 2008

zasa nikdo???? ☹ 😔

verulka
4. feb 2008

cafte, tak ako sa nam dari? My sme po predlzenom lyziarskom vikendiku- odmena za vysvedcka..vo stvrtok nam opat potvrdili, ze cakame chalan, ktory je trosku prerasteny- o 2,5t popredu 😉 tak sa tesim zo slonika 😉 alebo mozno zo skorsieho porodu 😀

eros
4. feb 2008

ahojme ako vidim verulka sem raz zacas dojde 😀 😀 takze bude doma prevladat viac chalosi ako zenske 😅
uz si bola na 3D verul???

eji kde sa flakas???

verulka
4. feb 2008

erosku, nebola a ani nepojdem, nakolko by neboli dobre fotky kvoli placente 😉 ja sem nakukam 😅 ...
uz mam len 15prac. dni 😀 sa vytesujem 😉

eros
4. feb 2008

takze mozme dat aj stretko s tehu 😀 😀 😀 aspon si pochytam ci sa nalepi daco na mna ak nie tak to neni pravda co sa hovori ked hladkas zene tehotnej brusko 😀 😀 😀

idem varit bo mala bola od 8hore do pol 4 tak az teraz mozem daco ukuchtit tak mozno vecer

eji
4. feb 2008

erosiiik, ja si sem tam vas precitam, ale ekd tak malo pisete 😠
hehe, akurat mi pisala pani z markizy, ze chce spravit reportaz 😅

eji
4. feb 2008

VERULKA, VSETKO NAJSAMLEPSIE K MENINKAM, VELA ZDRAVICKA, STASTICKA A HLAVNE SUPER PORODIK(vsak ako vzdy 😉 )

arabeska
4. feb 2008

ahojky

verul,vsetko najlepsie 😵 😵 😵

eji,reportaz?a o com?aj so mnou xceli ale ja som nexcela 😅 😅

katka432
4. feb 2008

ahojte babule,aj ja vas obcas citam,ked sa mi nechce moc zapajat do debaty a okolia mam precitane tak smejdim aj uvas..
verul,nakukla som ti do albumiku,ty chodis tiez na antolsku??bo ja som dnes bola na ultrazvuku,a vraj tam nerobia foto,da sa to sparvit aj dakde inde??predtym som chodila do poradne na tehelnu a stade ma posielal na ultrazvuk vzdy do koch,kde to bolo uplbe super,a toto tehu som chcela ostat u toho u koho som rodila a aj chcem rodity,ze neh ma ma uz okukanu,a som normalne z tohto prekvapena,achcela som neh somnou ide aj manzel kuk a skoro ma vyhodil,ze on ma ist za dvere,najskor sa mam spytat ci moze a ak lekar povie ze moze tak sa moze kuknut..sila..aj vi mate daktora taku skusenost??

eji
4. feb 2008

a o com chceli s tebou??
so mnou o preplnenych skolkach 😉

katka a ty si z ktorej casti BA??
hehe, si sa nejak rozsupla...super rozdielik bude 😵
a neces ist an 3D, tam budes mat aj DVD

katka432
4. feb 2008

ja som raca...
no to hej,neh uz to mame zasebou 😀 😀 😀
na 3d som bola minule v brne ale dako som od toho asi cakala viac,ma to moc neoslovilo..potom som bola u kocha na takom co tak vysetrovali srdiecko,a prietoky,placentu a tak,a z toho som si odniesla uplne super zazitok,sice to stalo okolo 2400 uz neviem presne,ale stalo mi to zato a bola som si ista ze je vsetko ok...asi by som sla radsej na to ako na 3d..no uvidim
eji,a vy uz ste skolkary??

eji
4. feb 2008

nie sme skolkari,m nas to iba caka od septembra, snad to bude vsetko ok ☹
a nechces ist tak zase ku kochovi?

katka432
4. feb 2008

no chcem chodit k oravcovi na antolsku bo tam chcem unho rodit,a tltrazvuk sa neda robit asi inde....ked som chodila na tehelnu,mali zmluvu s kochom tak preto tam posielali,neviem ci sa da vybrat de chcem ist na ultrazvuk

katka432
4. feb 2008

a ako to je,to uz teraz si musite hladat skolku,ci ako??ja som este neni v obraze co sa tyka tohto

eros
4. feb 2008

katka staci ti ked bude mat mala 2 roky hladat skolku len bacha aku vyberas ja uz nenavidim adkovu skolku.takze zapis je tusim vzdy v marci,ale da sa aj skor 😉

arabeska
4. feb 2008

erosku zapis do skolky je uz od januara🙂

eji,kvoli mojmu veku a dvom detom 😅 ale ja ani neviem kto dal na nas typ.ja na take veci niesom 😉 😅 a podla mna sa uz o tom aj vela rozpravalo

eji
4. feb 2008

nj, zapisy zacali uz od januara, ale kazda skolka to ma zase individualne...
heh, no jasne, ty nasa mladucka arabeska 😅 , ale mohla si sa nam ukazat na tv, by som si ta nahrala 😀
a ianc, niektory uz teraz prihalsuju deti, ked su este v brusku 😲

eros
4. feb 2008

no ja si uz nespominam kedy siel hrosik,ale dnes ma vytocila ucka bo maly plackal za tatom a ucka mu povedala ze uz jej leze na nervy tak a ze nemam sa rozculovat od rana a ni sa mu nedivim ze nechce do skolky chodit.

no viem ze aj od januara sa da ale do marca vzdy cas no len ci budu mat v triede volne ze???tak ten januar 😀

eji
4. feb 2008

eros a to v tej novej skolke mu povedali??

verulka
5. feb 2008

cafte,
kati, na antolskej nerobia foto, to mi odfotil moj risko monitor...ale s tatinom nikdy nebol problem pri utz- teda u vsetkych okolo, ten moj to este ani raz nestihol 😅
eros, jaska, potom uz mozem dojst za vami doobeda 😉
dakujem...
ar, mna oslovuju dost pravidelne a casto ma aj ukecaju 😅 😉 ale uz som predsa len stara 😀
Baby, skolky su preplnene? podla mna len tie najlepsie...uff, nas caka teraz zapis do skoly 😉

eros
5. feb 2008

eji nie v novej v jeho skolke 😀 ale uz viem ze vsetky deti jej lezu na nervy 😀 mala ist za cukrarku.
verul nie su preplnene len skor by som asi uz dala malu inde ako tam kde adko chodi.
idem krmit piranu 😀 😀 ece nakuknem