• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Sú tu baby z Petržalky?

8. januára 2016 
je na lyzovacke :wink: :grinning:
25. feb 2008 o 22:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jaaj komu je lepšie :wink:
25. feb 2008 o 22:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no nam :grinning: :grinning: :grinning:

kde je ar???
25. feb 2008 o 22:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
netušííím :confused:
25. feb 2008 o 22:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak sme 2 :grinning: :grinning:

co mas nove pochval kym nepojdem do hajan
25. feb 2008 o 22:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no nic take stale dokola nove len to, že sa krpci par krat vycikali na velký zachod šerble nechcu tak su teraz medzi nimi hadky o zachod
25. feb 2008 o 22:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no aspon je pokrok serble nehaj pre ine :grinning:
25. feb 2008 o 22:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ha ha ha ak by cikali hned na zachod stale kaslem na serble
25. feb 2008 o 22:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sak uvidis zacne ich to bavit.
25. feb 2008 o 22:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
idem uz do hajan majte saaaaaaaaaaaaaaaa
25. feb 2008 o 22:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jasne duufam no idem lučim sa nikto nechodí bru noc
25. feb 2008 o 22:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ar uz spala :grinning: :grinning:

tak pokroky asi take ze branus uz sedi sam a to uz uplne bez problemu,uz vsetko vnima a je strasne ukecany,ja fakt neviem po kom :grinning: :grinning: :sunglasses: :sunglasses:
26. feb 2008 o 11:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no po spidakovi sak brasko musi ucit :grinning: :grinning:

co sa stalo ze si spala tak skoro sova?? :grinning: :grinning: :confused: :confused: :confused:
26. feb 2008 o 13:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
erosku ked spavam tak 2 hodky v noci tak to cloveka zmoze a potom zalomi.... :pensive: :pensive:
26. feb 2008 o 16:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no sak viem,ale inokedy si tu behalaaaaaaaaaaaaaaaa :grinning: :grinning:
26. feb 2008 o 16:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
akosi mi dosli baterky :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
26. feb 2008 o 16:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vymen za duracelky mozno pomozu alebo sa viac nabijaj :grinning:
26. feb 2008 o 20:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no mne by pomohlo aspon 5 hodin nepreruseneho spanku co sa stalo tuto noc take som uplne nabita :grinning: :grinning: :grinning:
27. feb 2008 o 09:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cafte :wink: ar, jaaaj tak to jaj mam teraz jaky luxus :sunglasses: spim kolko chcem :grinning: ale neboj uz coskoro sa pridam do klubu s obr deficitom spanku :stuck_out_tongue_closed_eyes: ale neva, vsak posledne tri roky som si snad sprvila nejake tie zasoby :grinning:
27. feb 2008 o 09:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
verul:grinning: no ja som uz nabehla na to ze mi staci v poho psat 4 hodky za noc ale menej uz nezvladam :sweat_smile: :sweat_smile:
tak naivne stale dufam ze branus zacne spavat :sweat_smile: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
ozaj uz ste doma?ako bolo?
27. feb 2008 o 17:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ar, este nie sme doma, len som chytilalokalnu siet, tak zavislacim popri uceni :grinning: krpci lyzuju, len vzdy dojdu mokri ako mysi...vcera sme museli ist kupit nove bundy, lebo tie stare dosluzili- zacali nasavat vodu ako dive...ale inak maju krasne prazdniny, co ma velmi tesi :wink:
ja si iluzie o spanku mojo drobca vobec nerobim :grinning: bude to tak ako vzdy predtym :wink: nuz ale nemaju byt pokom spavi :wink:
28. feb 2008 o 10:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
verul,to musi byt pre deti uplne super :dizzy_face:
ja si kazdu prebdenu noc vravim ze ked som vydrzala flamovat do 9 rana vydrzim aj s nim :sweat_smile:
a kde to vlastne ste?
28. feb 2008 o 12:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ar tak to si asi malo flamovala :grinning: :grinning: :grinning:
28. feb 2008 o 14:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
erosku nexapem:sweat_smile: tebe sa zurky do 9 rano zdaju malo? :grinning: :grinning: :grinning: no neviem ale ja som iny zurman doteraz :grinning::grinning: ale uz sa tesim kedy bude aj zurik bez deti:grinning:
28. feb 2008 o 15:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no ar to mi hovor :grinning: :grinning: :grinning: budem aj rada ked pojdem raz za mesiac vybujacit niekam a samoska ze muz musi byt na nocnej :grinning: :grinning: :grinning:
28. feb 2008 o 16:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som bola vonku aj vcera 2 hodky:slight_smile:ale na taky radny zur si este pockam :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
28. feb 2008 o 16:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
si bola bez deti?????? :confused: :confused: :confused: kdo to nevydrzal????
28. feb 2008 o 20:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jasne ze bez deti,co ix este aj na pivo mam zo sebou vlacit? :grinning: ved som bola iba tu za domom keby daco muz ma zavola aby som isla dom :slight_smile: ja som clovek velmi spolocensky a ked mam byt nonstop zavreta iba z detmi tak postupne upadam do depresii a taketo 2 hodinkove vyxadzky raz za tyzden detom neublizia a mne velmi pomozu :slight_smile: :slight_smile:
28. feb 2008 o 21:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sak to ti verim ja by som asi zobrala deti so sebou a neh sa najedia aj hliny :grinning: :grinning: :grinning: hl cev ze si oddychnem ja a napijem dobreho pivka tak kedy ideme na pivko ja mozem aj cierne :grinning: :grinning: :grinning:
28. feb 2008 o 22:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cafte, ja som tiez chodila aj pocas mimi obdobia sa vyvencit :wink: dosla som spokojna a to vsetkym okolo mna prospelo...kedsom bola neznesitelna, tak mi muz prikazal ist sa zresetovat :wink:
ar, pls, napis mi do ip ako prebiehalo drovanie pupoc. krvi- co k tomu treba, ci boli nejake podmienky a pod...totizdostavaju sa ku mne rozporuplne infosky a ty si to absolvovala..diky
inak sme na Krahuliach pri Kremnici ale dnes uz ficime domov :sunglasses: taaak sa tesim :dizzy_face: predsa len v 8.mes mi nie je 2x pohodlne :sweat_smile:
29. feb 2008 o 08:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok