Sú tu baby z Petržalky?

natana
26. júl 2006

No Petržalčanky sa zatiaľ neprihlásili, ale hádam tu nie som sama z tejto štvrte. Baby ozvite sa

arabeska
29. feb 2008

verul,presne moj muz ked uz som neznesitelna tak ma vyzenie von😅
a mas ip🙂

erosku jasne sak podme ja uz som ta aj v minule volala a si na mna kukala ze ci mi ne sibka 😀 😀

eros
29. feb 2008

ar nejeduj ma sak som hovorila pome a ty si mi pisala ze nemozes pivo 😠 😠 😠
ale ja mam 2cecky takze zoberiem obe len neh je pekne vonku a mozme vyrazit bo sme este chorucky mala ma obojstrany zapal predusiek tak doliecievame a v stredu ideme na kontrolu.a potom ak bude pekne pocko mozme ist aj pod dub ci niekde inde 😉

arabeska
1. mar 2008

erosku😀 aj ja mam dva cecky😀 ale ja si xodim na pivko/kofcu si od nix oddyxnut a nebravam ix so sebou 😅 ked si idem sadnut v ramci porexadzky tak jasne ale tieto moje 2 hodinkove vylety su bez deti 😉 ty si este nikde nebola bez deti?jezis mna by drblo 😅 to mas potom moj obdiv,ja by som to asi nezvladla,ja potrebujem vypnut....ved to je to iste ako ked si ide niekto na 2 hodiny na nakup bez deti 🙂

eros
1. mar 2008

ar pri malom som isla asi po 1x von ked sme mali stretavku zo skoly tusim to mal 2roky ,ale to po 2h soms a musela vratit bo chcel didiiiiiiiiiiik a ked ma zbadal dal do ust zaspal.a potom uz ked si ho bravali na chalupu a to uz konecne nececkoval ako 3r tak som zacala chodit pravidelen aspon 2x ci 3x do mes na disko 😀 😀 a teraz som nebola iba po porode u gyndosky a este aby som nezabudla ked sme bolo kupovat darceky,ale to som si moc neposedela 😀 😀

arabeska
1. mar 2008

eros,mna by si uz na psyxoske nasla😀😀 ved uz malu nekojis teda neodsavas tak potom by to snad muz zvladol 2 hodky bez teba nie? 😅 pozri ja stale kojim ale dve hodky branus bezomna vydrzi 🙂

eros
1. mar 2008

ar no a ,yslis ze mi nesibalo.furt som pocula hukot sanitky,ale asi ma nevedeli najst.a ci by vydrzal to neviem 😀 😀 😀 ale urcite ano sak sa dohodneme a uvidime len vy mate auta,ale ja mam flinstonautomobil 😀 😀

arabeska
1. mar 2008

erosku sak ja by som dobehla do petrzky🙂 ved xlastat aj tak nemozem 😀😀

eros
1. mar 2008

ar mozes sak je aj nealko pivo 😀 😀

arabeska
1. mar 2008

ved to si aj dam😀😀 nic sa neboj😀

eros
1. mar 2008

tak sa nestazuj ze nemozes pit ud na suchu a dones si do flasky vodu 😀 😀 😀

arabeska
1. mar 2008

😀😀 ty tu nevtipkuj a vybav si to z muzom ze ty ides na pivo😀

eros
1. mar 2008

nevtipkujem,ale ja pijem iba po veceroch 😀 😀

arabeska
1. mar 2008

ved ja ta volam veer von 😀😀

eros
1. mar 2008

aha tak to nevadi malu ulozim a mozem 😀 😀 len aby sme sa nepozabudli 😀

arabeska
1. mar 2008

co si myslela ze ta cez den taham na pivko,neblbni😀 sak moj muz je do 7 v robote...aj dnes robi,vrrr☹

inak kukam to elan je elan ty kokos ten balaz a raz su aky trapny 😲

eros
1. mar 2008

namysleny ako......

no nie cez den ale poobede sak po dobrom obediku aj pivko dobre padne na odg... 😀

arabeska
1. mar 2008

erosku😀 tak si dame po veceri 😀
mne sa az grcat xce ked balaz povie nieco a zacne sa jediny na tom smiat a raz tie pusinky co pisela 😝 dost des

eros
1. mar 2008

no vecer nic moc nejem ar strasnu dietu som si naordinovala 😀 😀

arabeska
1. mar 2008

hehe aku?ja nejem uz od konca 600nedelia po 6

eros
1. mar 2008

nic nejeeeeeeeeeem cely den iba ked odpadavam sanajem,ale nie akmi to deti dovolia a cas tak si daco dam a nie vela a vecr uz len daku skormnost niekedy aj 2chlebiky ak je dobry 😀 😀 😀

arabeska
1. mar 2008

hehehehe 😀 😀 😀

eros
1. mar 2008

dobra dieta co???? 😕 😕

a to som chcela zehlit ked mi bude mala spat zasa sa tu ozieram s pismenkami pocka zehlenie aj do zajtra 😀 😀

arabeska
1. mar 2008

no ja som xcela upratovat a varit😀😀 zatial som len vo faze rozmyslam co navarim😀

eros
1. mar 2008

ar no si ako ja 😀 😀 😀

ja mam zovcera slepockovu polievocku a kacicku 😀 😀 takze nevarim len uvazujem co zajtra navarit

arabeska
1. mar 2008

my sme obed mali zo vcera ale na veceru nemame nic 😅

eros
1. mar 2008

sak stacia rozky nie????

kde sa zasa nenajdeme 😀 😀 co robis v tetovaniach 😀 😅

arabeska
1. mar 2008

tak tetko mam tak asi preto tam obsmrddam ze?🙂

ale ked rozky nemame😀 cestoviny s tvarohom budu😀

eros
1. mar 2008

no vidis rychla vecera

ano mas??nehovor 😀 😀

arabeska
1. mar 2008

ved vies o nom nie? 😀

eros
1. mar 2008

no neviem ci viem o tebe 😀 😀