Sú tu baby z Petržalky?

natana
26. júl 2006

No Petržalčanky sa zatiaľ neprihlásili, ale hádam tu nie som sama z tejto štvrte. Baby ozvite sa

kili
29. mar 2008

ďakujeme 😵

a kam? do sadu?

arabeska
29. mar 2008

no mne je jedno ja sa dovalim hocikam 🙂 a v sade je super 🙂

kili
29. mar 2008

no sad mám len cez nadchod 😎

už má byť pekne, že? s limuzínou sa mi už nikam ťahať nechce 😝

arabeska
29. mar 2008

vraj uz ma byt cely tyzden krasne pocasie,tak dufam je to uz pravda 🙂

kili
29. mar 2008

no tú stredu moc pekne nevyzerá, ale ak sa stretneme v utorok, tak to hádam stihneme 🙂 . Dážd mi inak nevadí, to máme pršiplášť na kočík, ale nánožník nemáme a kupovať je ho už zbytočné.

arabeska
29. mar 2008

podla mna bude v utorok pekne,my v stredu nemozeme xodime cvicit tak by to branus asi moc nezvladal.
a inak ma byt az 18stupnov co je paradicka 🙂

ozaj kili ako ste oslavovali?

kili
29. mar 2008

zatiaľ nijako, sme boli do piatku v nemocnici a nič sme nenachystali a svokra je aj tak účtovníčka, takže má kopec roboty (mmch, to som aj ja, tak asi celý život budeme oslavovať o pár dní neskôr 😀 ) a tak sa to presunie na budúci víkend. No však im je to úplne jedno, že 😀

arabeska
29. mar 2008

no jasne 😀 ale ved hlavne je ze sa to oslavi nie? 😉
a xlapcom sa ako dari?

kili
29. mar 2008

no zrovna riešime Adamkove nejedenie, zistili mu neznášanlivosť laktózy, ale mlieko čo mu dali, sojové, tak to mu asi nechutí lebo reve ešte viac ako pri klasickom, teraz sme mu dali bebu ha, ale tá obsahuje tiež laktózu, a nie je vhodná pre takéto deti, ona je len na prevenciu a nie na liečbu. Ale ešte existuje iné a tak skúsime to.
ináč sa majú OK, Samko už lozí (teda zatiaľ tak všeliak 😀 ), Adamko sa začal pretáčať na bruško a keď ho dám na 4, tak sa teší, tak sa hádam začne za cvhíľku aj on. Predtým sa totiž na 4 postaviť nedal, hneď sa zrútil alebo rovno jačal.

arabeska
29. mar 2008

no mate to tazke,ale xlapci su sikulkovia a ja si myslim ze ix len tak nieco nezlomi a adamko sa rozpapa a snad si zvykne aj na nove mliecko.juj xuda male tolko si uz vytrpel,teda obaja

eji
30. mar 2008

uff, a dokedy budete v sade??lebo my chodime o 12iba spat 😒
bud by sme mohli dat rannu prechadzku, alebo tam mozete zostat dlhsie a my sa dovalime 😉

verulka
30. mar 2008

kocky, mne je utorok fajjn, len zase ja nevydrzim dlho a uz vobec nie chodit...takze sa dohodnite nacase, ja sa za vami na pol hodku dovalim 😉 dlhe chodenie mam v plane az po ukoncenom 37tt 😀
kili, skusili ste nutrilon pepti? my sme na nom ficali roky...intolerancia laktozy je ta dozivotna? my sme mali neznasanlivost bilekoviny kr. mlieka a to bolo len docsane...to sme mali prisnu dietu a co je hlavne- mali to skrizene s alergiou na soju, takze to co nam robil kravske mlieko, presne tak isto nam skodilo to sojove...
jo a vsetko naj drobcom 😉

kili
30. mar 2008

veru, ďakujem, o nutrilone pepti som sa dozvedela len včera, takže ideme skúsiť 🙂

arabeska
30. mar 2008

verul,ved si mozeme pekne sadnut na lavicku🙂
kili vam to kedy vyhovuje?

kili
30. mar 2008

ar, nám je to jedno, vždy prídeme o hodinu neskôr 😀

arabeska
30. mar 2008

kili 😀 😀

verul tak to dajme na 12:30 a kili sa prida kedy bude stihat🙂

verulka
30. mar 2008

ok, pisem utorok 13.30 sad JK 😎 jedine co ma moze ospravedlnmit je porod, ktory samozrejme este neplanujem 😀

arabeska
30. mar 2008

verulka rodit mozes az po nasom stretnuti ja si xcem brusko osahat 🙂 😵 😵
idem ti hodit do ip moje t.c 😉

kili
30. mar 2008

no ja možno budem musieť byť o 15tej niekdy 😝 , ale prísť hádam budem môcť 🙂

eji
30. mar 2008

ar, ty si chces osahat??to nerob, to by si mala dalsieho chlapaka....radsej sahaj inde

ena
31. mar 2008

verulka: budes tam urcite o 13.30? By sme dosli na chvilu aj my, donesies pravdu ?🙂))))))))

arabeska
31. mar 2008

eji,ja uz nebudem mat ziadne deti 😉 😉

eji
31. mar 2008

ena, ty koki, dnes ma marecek 3mesiace??to inak leti...
ar...jasne, to sa len tak hovori, nakoniec skoncis s futbalovou 11kou

ena
31. mar 2008

eji: hej, uteka to 🙂) len nadbytocne kila nechcu utekat 🙂)

eji
31. mar 2008

ena, o tych kilach mi nehovor, maly uz ma dooost vela rokov a ja mam stale 10kil na sebe 😠
inac, ty by si maleho ani zapret nemohla, sa podoba velmi na teba

eros
31. mar 2008

eji treba troska cvicit na drahom a 2x denne a kila pojdu dole len capicku majte pri sebe 😀 😀 😀

eji
31. mar 2008

eeeeros, ale ked mne sa nece 😒 som ako 50rocna zenska....
mne to staci na vianoce..a zese mam rok pokoj 😅

arabeska
1. apr 2008

kili,verulka tak dnes za auparkom pri preliezkax?o 13:30?
ak je nejaka zmena poslite mi pls sms lebo uz sa sem nedostanem

eros
1. apr 2008

eji tak potom kg pojdu hore takze sup sa na novu netodu chudnutia mne tusim pomohla 😀 😀 😀