• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Sú tu baby z Petržalky?

8. januára 2016 
verul, ty si tiez bola v kuse dolamana? :grinning: ja tiez,moja mama mi furt vravi ze radsej mala mat 10 xalanov ako jednu mna :grinning: :grinning: ja som bola uplny fiskus ale zlatym zubom som sa vyhla,ale je pravda ze som vybila zuby mojej spoluziacke,ale to nextiac :sweat_smile: :sweat_smile:

eji,jeej to ste mali super den :dizzy_face:
13. apr 2008 o 22:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ar no pekne teda si sa tu s verulkou prediedla :grinning: :grinning:

ja som bola kludne dieta az raz sme sice len podpalili maminej segre koberec v kuchyni,ale neviem ci sme sa ako deti dochriamali na dacom ja si daco pamatam ako som sa sankovala v cechach na schodoch v dome a to ze som vypustila byka nekomentujem :grinning: :grinning:
13. apr 2008 o 22:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
eros :grinning: :grinning: ja som vypustila prasata :grinning: :grinning:
13. apr 2008 o 22:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jahodka no ja mam tak podobne stareho maleho ale my uz zial v petrzke nebyvame
13. apr 2008 o 22:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no ako vidim kazdy sme nieco urobili pre svoje krasne detstvo :grinning: :grinning: som zvedava co nam budu deti paradit :grinning: :grinning:
13. apr 2008 o 22:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
paratit preklad est jeden vyparatit :wink:
13. apr 2008 o 22:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hehe, atk to som bola len ja slusne dieta??sice som bola postrach, bo som chodila kade tade a nevidela nebezpecenstvo, ale zase anjel strazny bol pri mne :sweat_smile:
13. apr 2008 o 22:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
eros, prepáč, že sa k tomu vrátim a tiež prepáč, že si to tak pochopila, ja len, že je prirodzené, že sa človek už potom tak nesústredí, to je ako telefonovanie za volantom :wink:
13. apr 2008 o 22:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
eros ja sa na to uz tesim :grinning: vcera sme boli u mojho uja a on davidkovi vravi ze nema mu behat tam za domom lebo tam ma zasadene a za 10 minut iba z okna vidim ako sa mu hlava trase a uz aj bezi za dom mu to presadit :grinning: :grinning: ale zatial je to iba cajovy odvar odomna :grinning: :grinning:
13. apr 2008 o 22:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
killi sme na materskej mame cas a vracaj sa kolko chces

ar no este ze to neocikal :grinning: :grinning: :grinning:
13. apr 2008 o 22:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no a od telefonovania to ma daleko killi
13. apr 2008 o 22:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
eros :grinning: :grinning: no neocikal ale presadil:grinning:
13. apr 2008 o 22:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no bo by mu nic nevyrasilo keby ocikal :grinning: :grinning:
alebo skor rychlejsie narastlo???a co maly branus???
13. apr 2008 o 22:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ten spi,aleluja ale zlaty je furt sa smeje a vyprava :slight_smile: ale jest mi furt nexce takze iba kojim uz budem jak ty :sweat_smile:
13. apr 2008 o 22:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ar mozno ani nie sam nato dojde ze ciciki su lepsie od inej :grinning: :grinning: nez od vlastnej :grinning:
13. apr 2008 o 22:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jasne :grinning: :grinning: :grinning: ale uz by mohol dojst na to ze aj zeleninka je super nielen tie mamine cecky sak moj povodny plan bol kojit do roka :sweat_smile: :astonished: :grinning: :grinning:
13. apr 2008 o 22:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sak este nema rok :grinning: :grinning: neboj on nato dojde ja musim malu krmit furt pri pesnickach :grinning: :grinning:
alebo neuvazovala si o odstaveni mlieka???ale ak mas mliecka dost len davej davej a budes potom ako ja ked budes kojit do 4r musis ma predbehnut :grinning: :grinning:
13. apr 2008 o 22:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
erosku uz som uvazovala ze ho odstavim prave preto aby zacal jest aj ine ,ale kua ja na to nemam srdce :pensive: ale ak nezacne do 10 mesiacov nic ine jest budem musiet odstavit...jezis ze do 4r :astonished: :astonished: neblazniii :grinning: :grinning:
13. apr 2008 o 23:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no ja som do 3kojila cisto tak ty musis este ten rok potiahnut :grinning: :grinning:
ono potom su aj tie homeopatika co si sa nimi furt predavkovala aj na odstavenie ak by si chcela skusit teda.ale vsak sama vies ako co chces :grinning:
13. apr 2008 o 23:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
erosku neviem :grinning: :grinning: ale uz je pri kojeni zly ma skrabe a boxuje no potvorak ale na druhej strane na mna kukne tym jeho pohladom a povie ze mamamam tak byx ho kojila aj do 20 :grinning: :grinning:
13. apr 2008 o 23:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
neboj mozno ho aj budes kojit tolko nikdy nevies :grinning: :grinning: ale bolo by to krasne keby ti povedal pri obrade mama didi :grinning: :grinning:
13. apr 2008 o 23:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
inak moja kamoska koji uz 3,5 roka :grinning: :grinning: tak dufam ju nebudem nasledovat :grinning: :grinning: a ziadne mama daj didi nebude :grinning:
13. apr 2008 o 23:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no alebo vnuca mi nakoj mami :grinning: :grinning: alebo vnucku to by bolo fuk nie???
a to cisto koji ci zje aj daco ine
13. apr 2008 o 23:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cafte, tak ar, no teeeeda, estez mne ich vybil jeden chalan pri pade- to sme bi v skole v prirode...iank by som ta obvinila :grinning:
Eji, no to je ajn, ze nie je vidno...ale predne jednotky horne su umele :wink:
dnes sme boli na utz, odhadna vaha je 3,5kg...myslim, ze to staci, je nacase sa rozdvojit :grinning:
14. apr 2008 o 20:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
verul nevies orientaciu :grinning: :grinning: ze bi :grinning: :grinning: sa nezdas
tak sup sup na konika verul :grinning: :grinning: ci sal paku :grinning:
14. apr 2008 o 21:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte maminy, aj sa pravidelne stretavate? rada by som sa sem tam pridala,ak by nevadilo....niekedy je mi smutno :unamused:
14. apr 2008 o 21:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jahudka odkial si presne s peeeeetrzalky :grinning: :grinning:
14. apr 2008 o 21:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
byvam na svabinskeho ul, blizko pri panonskej, take tiche prostredie :slight_smile:
14. apr 2008 o 22:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jeeejda to je dialka :grinning: :grinning: to je teda tiche :grinning:
stretavame sa,ale dakonam to nevychadza bude jedna nedojde potom druha,ale vzdy sa dohodneme na stretku :grinning: :grinning:
14. apr 2008 o 22:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a ty kde? asi uplne niekde inde v petrzalke, ze?
14. apr 2008 o 22:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok