Sú tu baby z Petržalky?

No Petržalčanky sa zatiaľ neprihlásili, ale hádam tu nie som sama z tejto štvrte. Baby ozvite sa
arabeska
13. apr 2008
verul, ty si tiez bola v kuse dolamana? 😃 ja tiez,moja mama mi furt vravi ze radsej mala mat 10 xalanov ako jednu mna 😃 😃 ja som bola uplny fiskus ale zlatym zubom som sa vyhla,ale je pravda ze som vybila zuby mojej spoluziacke,ale to nextiac :-N :-N

eji,jeej to ste mali super den x-)
eros
13. apr 2008
ar no pekne teda si sa tu s verulkou prediedla 😃 😃

ja som bola kludne dieta az raz sme sice len podpalili maminej segre koberec v kuchyni,ale neviem ci sme sa ako deti dochriamali na dacom ja si daco pamatam ako som sa sankovala v cechach na schodoch v dome a to ze som vypustila byka nekomentujem 😃 😃
arabeska
13. apr 2008
eros 😃 😃 ja som vypustila prasata 😃 😃
arabeska
13. apr 2008
jahodka no ja mam tak podobne stareho maleho ale my uz zial v petrzke nebyvame
eros
13. apr 2008
no ako vidim kazdy sme nieco urobili pre svoje krasne detstvo 😃 😃 som zvedava co nam budu deti paradit 😃 😃
eros
13. apr 2008
paratit preklad est jeden vyparatit 😉
eji
13. apr 2008
hehe, atk to som bola len ja slusne dieta??sice som bola postrach, bo som chodila kade tade a nevidela nebezpecenstvo, ale zase anjel strazny bol pri mne :-N
kili
13. apr 2008
eros, prepáč, že sa k tomu vrátim a tiež prepáč, že si to tak pochopila, ja len, že je prirodzené, že sa človek už potom tak nesústredí, to je ako telefonovanie za volantom 😉
arabeska
13. apr 2008
eros ja sa na to uz tesim 😃 vcera sme boli u mojho uja a on davidkovi vravi ze nema mu behat tam za domom lebo tam ma zasadene a za 10 minut iba z okna vidim ako sa mu hlava trase a uz aj bezi za dom mu to presadit 😃 😃 ale zatial je to iba cajovy odvar odomna 😃 😃
eros
13. apr 2008
killi sme na materskej mame cas a vracaj sa kolko chces

ar no este ze to neocikal 😃 😃 😃
eros
13. apr 2008
no a od telefonovania to ma daleko killi
arabeska
13. apr 2008
eros 😃 😃 no neocikal ale presadil😃
eros
13. apr 2008
no bo by mu nic nevyrasilo keby ocikal 😃 😃
alebo skor rychlejsie narastlo???a co maly branus???
arabeska
13. apr 2008
ten spi,aleluja ale zlaty je furt sa smeje a vyprava 🙂 ale jest mi furt nexce takze iba kojim uz budem jak ty :-N
eros
13. apr 2008
ar mozno ani nie sam nato dojde ze ciciki su lepsie od inej 😃 😃 nez od vlastnej 😃
arabeska
13. apr 2008
jasne 😃 😃 😃 ale uz by mohol dojst na to ze aj zeleninka je super nielen tie mamine cecky sak moj povodny plan bol kojit do roka :-N :-o 😃 😃
eros
13. apr 2008
sak este nema rok 😃 😃 neboj on nato dojde ja musim malu krmit furt pri pesnickach 😃 😃
alebo neuvazovala si o odstaveni mlieka???ale ak mas mliecka dost len davej davej a budes potom ako ja ked budes kojit do 4r musis ma predbehnut 😃 😃
arabeska
13. apr 2008
erosku uz som uvazovala ze ho odstavim prave preto aby zacal jest aj ine ,ale kua ja na to nemam srdce |-| ale ak nezacne do 10 mesiacov nic ine jest budem musiet odstavit...jezis ze do 4r :-o :-o neblazniii 😃 😃
eros
13. apr 2008
no ja som do 3kojila cisto tak ty musis este ten rok potiahnut 😃 😃
ono potom su aj tie homeopatika co si sa nimi furt predavkovala aj na odstavenie ak by si chcela skusit teda.ale vsak sama vies ako co chces 😃
arabeska
13. apr 2008
erosku neviem 😃 😃 ale uz je pri kojeni zly ma skrabe a boxuje no potvorak ale na druhej strane na mna kukne tym jeho pohladom a povie ze mamamam tak byx ho kojila aj do 20 😃 😃
eros
13. apr 2008
neboj mozno ho aj budes kojit tolko nikdy nevies 😃 😃 ale bolo by to krasne keby ti povedal pri obrade mama didi 😃 😃
arabeska
13. apr 2008
inak moja kamoska koji uz 3,5 roka 😃 😃 tak dufam ju nebudem nasledovat 😃 😃 a ziadne mama daj didi nebude 😃
eros
13. apr 2008
no alebo vnuca mi nakoj mami 😃 😃 alebo vnucku to by bolo fuk nie???
a to cisto koji ci zje aj daco ine
verulka
14. apr 2008
cafte, tak ar, no teeeeda, estez mne ich vybil jeden chalan pri pade- to sme bi v skole v prirode...iank by som ta obvinila 😃
Eji, no to je ajn, ze nie je vidno...ale predne jednotky horne su umele 😉
dnes sme boli na utz, odhadna vaha je 3,5kg...myslim, ze to staci, je nacase sa rozdvojit 😃
eros
14. apr 2008
verul nevies orientaciu 😃 😃 ze bi 😃 😃 sa nezdas
tak sup sup na konika verul 😃 😃 ci sal paku 😃
jahodka11
14. apr 2008
ahojte maminy, aj sa pravidelne stretavate? rada by som sa sem tam pridala,ak by nevadilo....niekedy je mi smutno :-|
eros
14. apr 2008
jahudka odkial si presne s peeeeetrzalky 😃 😃
jahodka11
14. apr 2008
byvam na svabinskeho ul, blizko pri panonskej, take tiche prostredie 🙂
eros
14. apr 2008
jeeejda to je dialka 😃 😃 to je teda tiche 😃
stretavame sa,ale dakonam to nevychadza bude jedna nedojde potom druha,ale vzdy sa dohodneme na stretku 😃 😃
jahodka11
14. apr 2008
a ty kde? asi uplne niekde inde v petrzalke, ze?