Sú tu baby z Petržalky?

natana
26. júl 2006

No Petržalčanky sa zatiaľ neprihlásili, ale hádam tu nie som sama z tejto štvrte. Baby ozvite sa

mirka2710
15. máj 2008

Ja umrem...verulka styri deti a statnicujes????? 😲 😲 😲 Kolbuk x-krat dole. Masaker. Ja sa fakt sklanam.....ja som mala nervy a to som nebola ani tehotna, ani mimco sme este nemali a bolo toho na mna dost. Ale takto? Niektore zeny toho teda zvladnu a ty medzi nimi asi rozhodne vedies. Ja ta fakt obdivujem. 🙂

eros
15. máj 2008

aj ja umrem sak tu nik neni haloooooo

astora
15. máj 2008

erosku ja som tu ale len kuk čo nove decka maju laryngytidu či ako sa to vola a mame desne veselo bolo toho teraz moc
verul gratulujem 🙂

eros
15. máj 2008

a ako ste dopadli na kontrole???

astora
15. máj 2008

no este kašlu takže ešte sme doma a utorok zas na kontrolu ale už sa aspon nedusia musim si zaklopat

eros
15. máj 2008

no to maju taky suchy kasel nie???

astora
15. máj 2008

no teraz už vykašliavaju ale zo začiatku to boli take zvuky že kašlom sa to ani nazvat nedalo bolo to hrozne

eros
15. máj 2008

to ti verim a ked obaja si sikula 😉

astora
15. máj 2008

no čo mi ostava našťastie aj mangel si robotu popresuval aby bol čo najskôr s nami takže sa to dalo

eros
15. máj 2008

no tak je to super teda

astora
15. máj 2008

to je lebo ked obaja kaslali alebo lepsie povedane sa dusili že sa nevedeli nadýchnut to bolo teda ... a na druhý den som mala tak presilene ruky že až a ešte včera mal andrejko 39,1 teplotu len čo oči rozlepil rano a celý den skoro preležal v posteli a ešte mi hovoril že maminka som chorý to bolo take mile ale až mi slzy isli ked som videla ako sa trapi

eros
15. máj 2008

not o ti verim.ale je to pekne ked povedia som chory.no radsej zivsich ako chorych nie???

eros
15. máj 2008

idem moja do hajan tak sa maj bru nocku papapa

trpezliva
16. máj 2008

aj my by sme sa radi pridali na stretko buduci tyzden. V Petrzalke som vyrastala, teraz byvame v Starom meste, ale je to len na skok do Sadu JK, chodim tam kazdy den kocikovat. 😵

kili
19. máj 2008

jé kika, ahoj, no niekedy tam môžme ísť spolu 🙂
len momentálne nikam nemôžme, lebo Adamkovi idú zuby a prežíva to ako pravý chlap 😀

eros
20. máj 2008

HAloooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooo

eji

arabes

astor

verul 😀 😀 😀 😀

astora
20. máj 2008

som tuuuu

eros
20. máj 2008

kde u mna nie si.

ako ste dopadli na kontrole???

astora
20. máj 2008

no nijako ani sa nepýtaj idem tam zajtra

eros
20. máj 2008

dobre budem na Vas mysliet aby to dopadlo uz dobre.a este kaslu???

astora
20. máj 2008

už ani nie da sa povedať že je to ok ale uvidime co povie Dr

eros
20. máj 2008

potom infromuj

astora
20. máj 2008

jasnee

eros
20. máj 2008

som zvedava.a co brali na kasle???

astora
20. máj 2008

fenorin kvapky teda sirup

eros
20. máj 2008

no to nepoznam este a bola to ta laryngtitida ci ako sa pise

astora
20. máj 2008

asi hej podla tých zachvatov

eros
20. máj 2008

a to su len take ze kasel a prejavuje sa to aj tak ze nevedia dychat vies ako myslim

astora
20. máj 2008

no take dusenie opisem ti to ked sa uvidime ale dufam že tvoje to nezažiju lebo nič prijemne to neni

eros
20. máj 2008

to ti verim bo raz ucka mi hovorila v adkovej triede ze kasle ze urcite ma to co som pisala a nemal nic len to ze mali zavrete okna