Sú tu baby z Petržalky?

natana
26. júl 2006

No Petržalčanky sa zatiaľ neprihlásili, ale hádam tu nie som sama z tejto štvrte. Baby ozvite sa

eros
24. máj 2008

ani moja vela neje ked jej idu 😀 a pritom je vacsi papkac ako adko

eros
24. máj 2008

no tak to ma byt verul 😀 😀

arabeska
24. máj 2008

verul,hm on ked mi spapa za cely tyzden 6lyzic prikrmu tak rpehanam 😔 takze podla mna je stale iba kojeny ...a kojim ho aj ja asi 15krat za den a niekedy aj viac 😔 😔
a neboj uz si vyzbrojena vela infoskami😀 tak uz to bude doibree

eros
24. máj 2008

ar daj zopar findiciek ked budem mat nahodou tretie a bude chcet byt len na didoch

arabeska
24. máj 2008

erosku sak ty si uz profik v kojeni ma neser a aj v odsavani takze ty si na 3 uz pripravena 😀 😀

eros
24. máj 2008

no lenze kym bude aj zabudnem 😀 😀 😀

arabeska
24. máj 2008

no ked budem ako ty kojit 3 roky,co dufam nebudem 😅 😀 😝 tak potom ti povypravam 😀

eros
24. máj 2008

idem povenovat tak tu moc nezapiste papapapapapapa

eros
24. máj 2008

mohla by si aj skor bo zabudnes,ale uz idem papapapaa

arabeska
24. máj 2008

erosku ides miesit na to 3? 😀 😀 tak prijemne venovanie 😀 😀

verulka
24. máj 2008

eros, no ja som nezabudla a cakala som dlhoooo..ar, tak to je fakt iba kojeny 😀
idem aj ja bru nocku...a snad sa bud. tyzden vidime...

arabeska
24. máj 2008

tak ste mi obe odisli 😠 ☹ tak dobru nocku a cmuk detom 😵

verulka
24. máj 2008

no ja som sa opat vratila 😀 nejde mi spat, ked nemam toho mojho stareho doma 😅 😖

eros
25. máj 2008

ar nejedem ste miesit 3 sak by som bola znova kuchana zaziva to nestem este tak posebe.ale pokecat si pokukat film obcas niekde zmasmatrat a podrazdit a ist spat 😀 😀

arabeska
26. máj 2008

tak kocky,mne ma branus zeleny soplik takze s toho stretka asi tento tyzden nic nebude 😢aby sme vas nenakazili 😔

astora
26. máj 2008

halooo 😠 tu sa so mnou nikto nebavííí 😖

eros
26. máj 2008

bavi astor,ale obchadzame sa dako 😀 😀

astora
27. máj 2008

všimla som si .... 😔

eros
27. máj 2008

no vsak hadam vecer pokecame ak nezaspim skor ako deti moje 😀

nsoci
28. máj 2008

http://www.changenet.sk/?section=kampane&x=353196

Baby pliz podporte, poslite dalej... dak.

arabeska
28. máj 2008

sme sa prepadli na 2 stranu 😲 😲

astora
28. máj 2008

no caute zas tu predpokladam nikoho niet

arabeska
29. máj 2008

caute
tak stretneme sa buduci tyzden??
co je s eji? 😕 ta tu uz aspon mesiac nebola 😕 😕
astor ako sa maju deti?
erosku ty zijes?tiez sem malo xodis...
verul ako ty nasa 4mama? 😵 dufam ze sa vsetky na stretko dostanete lebo budem zlaaa 😀 😀

eros
29. máj 2008

ar ze ja sem nechodim si daj par str dozadu kdo tu len pisal a sama so sebou moc nemusim bo by som skoncila pri sexe 😀 😀

eji chodi na babatko ci ako sa vola 😀

eji
29. máj 2008

sme boli v anglicku 😉
tak vam skopcim z babetka, ked erosik ma prezradila 😅

ahojte kocenky, idem vam napisat popri vybalovani
o polnoci sme swa dotrepali chvalabohu stastne domov...
ale poporiadku....

takze samozrejme, maly sa nenechal zahanbit a musel ochoriet v den odletu...na letisku zacal kaslat a ako kukam, tak kukam, zacali sa mu robit petechie(mame prikazane od primarky hematologie, ze ked sa mu to objavi, tak mame rychlo prist do nemocnice na odbery), tak uz som trochen stresovala, ale nedala som sa odradit,ved nemocnice su aj tam

prve ako privital moju segru bolo, ze ju celu ovrackal hlienami , a zacal sa kolotoc sople, hlieny, kasel, teploty a kolobeh tyzdenny....

potom uz bolo supis pupis(to som aj danke pisala), trvalo to dokonca 2cele dni a zrazu baaaac, ovcie kiahne (ani sa nedivim, ze ich dostal, lebo tam nedavaju inkubacnu dobu, ale chodia s deckami normalne po vonku, este im aj daju minisuknu, nech to vidiet

inac, sme stihli ist do legolandu a trochen pochodit(sopm brala zo sebou kocik(som ho po roku vytiahla, ale vam poviem, ze to bola strasna zachrana..paradicka)

potom mozno poposielam par fotiek, co sa podarilo spravit(moc toho neni)

inac sme sa celkom zabavali, trochen pokupili vselico a videli kus sveta

hehe, a zabudla som letisko luton (spinky anglicke)
takze sme isli asi z domu o 4hodiny skor, a sme chytili taku zaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaapchu(snad to neni zacpa ), ze moja segra uz pocitala peniaze na dalsiu letenku , cesta, ktora trva 45min., tak sme isli 3h, sm e vystupili z auta a sprintom sme utekali, nastastie vela slovakov tam este cakalo,lebo sa dost ludi dostalo tam...
sme dosli k okienku, mala som 32kil(mali sme veci v 1kufri) a ta cenzúrované anglicka mi tam zacne hovorit, nech si vybalim kufor, a vyberiem 2kila(kufor som ledva zapla), lebo ze povolene je len 30na jeden kufor(30minut do odletu)
potom mi segra pomohla ist hore, tam malemu preladavali prirucnu batozinu a zobrali mu vsetko pitie(som myslela ze mu vlepim)
tak som utekala dalej, nastastie tam boli 2starsie panie, jedna drzala maleho a druha kufor maly....
mali sme meskanie, lebo vraj bol velky teplotny rozdiel a nedovolili im hned pristat v londyne(tam bolo asi 10st. a dazd)

eji
29. máj 2008

astor, ako dlho u vas trvali ovcie kiahne???a kedy ste prestali byt infekcny???
maly ma uz len suche chrasty

eros
29. máj 2008

eji super dovolenka

tusim 7dni to trva a infekcny kym su take drbalitidove

eji
29. máj 2008

som volala lekarke a od prveho vysypania je to 10dni, takze este 3dni 😉

eji
29. máj 2008

potom by sme mohli dat konecne randicko 😵 😵 😵

eros
29. máj 2008

no este uvidime ja idem zajtra asi prec a 1 sa vratim tak na mna pockajte!!!