Sú tu baby z Petržalky?

natana
26. júl 2006

No Petržalčanky sa zatiaľ neprihlásili, ale hádam tu nie som sama z tejto štvrte. Baby ozvite sa

eros
13. jún 2008

jaj vidis pojdem sa niekam otrcit za peniaze 😀 😀

sak neh ide kym je mlada potom uz bude len matersku skolku za sebou tahat.

asi predam hrosika nekupite????? 😀 😀

arabeska
13. jún 2008

eros😀 jeden mi staci tak nemam zaujem 😀 😀

eros
13. jún 2008

ar vsak on aj pouprace nemusis si nikoho platit.aj obcas navari nie dost casto,ale naucim ho ak by si potrebovala 😀

arabeska
13. jún 2008

zehli?umyva riad? 😀 😀

verulka
13. jún 2008

erosku, takto si ty biznis rozbehla? co je doma, to sa da predat? 😀 😀 😀
kocky tak nes som si fasa zazurovala 🙄 ron mi pripravil 1. noc bez spanku 😝 uz sa pohravam s myslienkou na kafco, ale ak je taky ok jeho surodenci, tak ma potom caka dalsia bezspankova noc 😝

eros
13. jún 2008

ar ano umyva riad a obcas pozehli 😉 tak co chces?????

verul su to chlopi.no daco predam daco si neham 😀 😀

arabeska
14. jún 2008

eros 😀 no ja ho teda nexcem ked iba obcas pozehli u nas by musel stale a muz mi dnes ide kupit umyvacku riadu tak na ten ho uz nepotrebujem😀

verul,☹ my sme nespavali prve 3 mesiace a teraz je hore niekedy 3 krat a niekedy ako tuto noc snad 100krat 🙄 😠 kojenie vam ako ide?

eros
14. jún 2008

ar my ju tu mame odkedy sme ju kupili a mozno 5x bola pouzita.on tak strasne rad umyva a utiera riad,ale je to velka pmoc ta umyvacka.ked niekoho ozbijam kupim si asi novu

eros
14. jún 2008

musim sa pochvalit som bezdetnaaaaaaaaaaaa.deti mam prec jupiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii 😀 😀

verulka
14. jún 2008

jo erosku, dufam ,ze si bezdetnost uzivas 😉 i ked uz si asi detna...
ar, kojenie je v pohodke, kojime sa stale a stale, ale nejako mi to nevadi- hlavne da sa kojit vsade...
no ja dufam, ze sa trosku unormalni..ale zase ma skoro 2 mesiace, ten mesiacik by som to nejako vydrzala 😅 vsak co ine???

eros
15. jún 2008

verul ano mala som uz deti doma a neoddychla som si bo som upratovala bo tu olo ako po vybuchu.vsak to poznas zehlenie som mala skoro na 2h bo tam som dala 1kopu potom ozehliím tam 2kopku potom ozehlim 😀 😀 😀 je to dobry pocit si aspon takto odychnut.no uvidime kedy si zasa zoberu deti svokrovci co sa asi nacakam 😀 😀 😀

dojde si babka po deti tak buden zasa nachvilku bezdetna

arabeska
16. jún 2008

caute

ja som bola v sobotu s kamoskou v kine na sex v meste kocky som bola z domu tusim 4 hodiny som sa citila ako alenka v risi divov 😀 😀 furt som kocik hladala a nikto tam nereval no paradicka 😵 😵

verulka,ja kojim uz vyse 9 mesiacov a stale je to furt 😅 😅 a to stretko kedy bude?haa?

eros
16. jún 2008

teda ar no toto vidis mohla som ist aj ja do kina len mame mala nechcela spat ani doobeda ani poobede 😀 😀 tak bola znicena 🙂 a to mala len malu a v nedelu aj maleho,ale dlho sa u nej neohriali.

ja by som chcela ist na ten junifest,ale asi pojdu na chalupu na vikend takze pojdem.......

arabeska
17. jún 2008

erosku iha na pivko si xut dostala? 😀 😀

astora
17. jún 2008

caute babyy

eros
17. jún 2008

ar ja pivar a nemat chut 😀 😀

ahoj astorko 😉

astora
17. jún 2008

ajoj 🙂

eros
17. jún 2008

no sa aj ozves obcas krasavica.bo vidis ako to tu stoji 😀 😀

astora
17. jún 2008

jasne len mam kopec roboty doma a decka su jak certi tak nestiiiham 😒

arabeska
17. jún 2008

jej caau astor 🙂 ako?

erosku aj ja pivecko mooozem 😀 😀

eros
17. jún 2008

no asponze teraz mas troska casu aspon dufam.co mate noveho pani????oni certi???nehovor vsak pri mne su ako anjelikovia 😀 😀

eros
17. jún 2008

tak zeby sme tam stretli????ak ovsem budem mat kam dat deti alebo ich zoberiem so sebou 😀 😀

astora
17. jún 2008

jasne že su anjelikovia dojdi dakedy na dlhšie a pochopis teraz sme zavretý doma bo mala ma tu chripku a nevedia čo zo sebou
ar mam sa hrozne ved ked stretneme tak pokecame už urobte nejake stretko konečne

arabeska
17. jún 2008

erosku no ja by som isla ale to by som potom musela riesit taxik 😀

eros
17. jún 2008

ale stretko u nas nie???

astor vsak som bola aj dlhsie a asi budem musiet chodit castejsie nie???aj s nunou

astora
17. jún 2008

no mohla by si kým som este doma

eros
17. jún 2008

astor a niekam ides????? 😀 😀

astora
17. jún 2008

žeby do roboty?

eros
17. jún 2008

este mas hadam cas ci ani nie??? 😀

astora
17. jún 2008

no dvojky maju za chvilu tri roky takže moc času už nemam