• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Sú tu baby z Petržalky?

8. januára 2016 
astor aj ja som vsade

ar co ti je tehotna??? :grinning: :grinning:
18. júl 2008 o 23:26  • Odpovedz  • Páči sa mi to
eros obavam sa ze nejaka viroza :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :pensive:
18. júl 2008 o 23:27  • Odpovedz  • Páči sa mi to
aj mne bolo poobede a s coho ti je zle?
18. júl 2008 o 23:27  • Odpovedz  • Páči sa mi to
a kdo mal virozu???

no a ja uz idem bo mala poplackava papapapa
18. júl 2008 o 23:29  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ma ju moja svokra a mne sa creva krutia a napina ma brutal
18. júl 2008 o 23:30  • Odpovedz  • Páči sa mi to
fasa tak sa arabes drž hadam to prejde dobru nocku erosko
18. júl 2008 o 23:31  • Odpovedz  • Páči sa mi to
bru noc eros

astor no ja dufam ze mi to ani nezacne u mna tie virozi trvaju brutal dlho a intenzivne
18. júl 2008 o 23:32  • Odpovedz  • Páči sa mi to
parada tak si to neprivolavaj neviem ani čo ti poradit aby ti bolo lepsie
18. júl 2008 o 23:34  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ja si idem asi lahnut snad to prejde kua
18. júl 2008 o 23:37  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ar, no ako? aj u nas to bola ankoniec viroza..trva to len chvilku ale moooc intenzivne...
ar, no ja nemam kldne dieta, Ron je spavy( i ked posledne 3 noci nie) aspon v noci, cez den katastrofa, odmieta kocik, vajicko...je vela hore- zlaty ukecany, len ten kocik :stuck_out_tongue_closed_eyes:
20. júl 2008 o 16:39  • Odpovedz  • Páči sa mi to
tak sa hlasim z dovci je to tu namakaneeee :dizzy_face:
teraz su vsetci vonku na vinku a ja strazim deti ale to nevadi lebo zajtra pojdem zurovat ja :grinning:
inak je to tu ako v raji :dizzy_face:

verulka,tak nakoniec som celu noc pre.rala :confounded: ale potom uz bolo dobre nastastie
branus tiez neznasal kocik a vlastne doteraz sa s nim velmi nekamarati :sweat_smile:
20. júl 2008 o 22:06  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ahojte petrzalcanky,
chcela by som vas poprosit o pomoc pri vybere pediatra. Byvame blizko Polikliniky na Sustekovej. Ma niektora z vas nejake skusenosti s pediatriou na tejto poliklinike? Budem vdacna za akekolvek info :wink:
21. júl 2008 o 09:43  • Odpovedz  • Páči sa mi to
pekny dnik vam zelam

arabeska tak co uz ti je lepsie?
21. júl 2008 o 10:47  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ahoj

hviezdicka vies co ja tam chodim k dr jednej,ale odporucala by som ti aby si isla osobne pokukat.mne sa paci ordinacia dr.Cernej najdes si ju aj tu http://www.sustekova.sk/cerna.html.ale vsetky dr su uz postarsie :sweat_smile: :sweat_smile:
21. júl 2008 o 10:52  • Odpovedz  • Páči sa mi to
eros,
dakujem - dr. Cernu som mala zatial vytipovanu aj ja, len som bola zvedava, ci sa tu nenajde niekto, kto by mi vedel povedat aj nieco z vlastnych skusenosti.
21. júl 2008 o 11:07  • Odpovedz  • Páči sa mi to
hviezdicka jedine moja mama by ti povedala ta tusim pozna tam vsetke.
ked cernu vidim tak sa mi zda prijemna a v pohodicke.ja chodim sice k inej,ta mna uz ma odmalicka takze som nechcela daku novu dr vymyslat ked ju stretnem na ulici a mam problem tak poradi aj vysetri :grinning: :grinning: ale chod tam a uvidis vsak vymenit mozes hockedy :wink:
21. júl 2008 o 12:42  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Hviezdicka,my chodime k dr.Cernej a musim povedat,ze je fakt dobra,prijemna,aj sestricky.Poriadne ta o vsetkom informuju,nemusis si nic drzat v hlave,oni vsetko zapisuju do chorobopisu a ak mate ist na nejake vysetrenie atd.,tak ti to pripomenu.Sme velmi spokojni.Ma ale vela pacientov,tak sa chod spytat cim skor,lebo uz velmi nechce brat novych,co ja viem.Vela stastia.
21. júl 2008 o 14:27  • Odpovedz  • Páči sa mi to
hviezdicka nas dr cerna nezobrala tak chodime do zrkadloveho haja k vrabcovej a zatial na nu nemozem dopustit. je velmi vnimava a vela ti poradi :slight_smile:
21. júl 2008 o 16:17  • Odpovedz  • Páči sa mi to
babulky,
dakujem za typy - skusim zajtra MUDr. Cernu a dam vediet ako som dopadla :wink:
21. júl 2008 o 19:52  • Odpovedz  • Páči sa mi to
arabeska, tak apson ze tak...a co robis s brankom? nosis ho alebo ako? my totiz furt nekam chodime, takze nejako to doriesit musim...teda este stale dufam, ze mu sportak okolo pol roka ucaruje, ale uvidime :wink:
21. júl 2008 o 22:50  • Odpovedz  • Páči sa mi to
verul asi hej ked bude vidiet na okolie nato co sa hybe a ak nie tak si ho priviaz o nohu :grinning:

mne dnes mala zasa nespala az ku koncu okolo 19 zaspala a spala tristvrte hodky a teraz som ju az ulozila co bola unavena mna asi slak raz trafi popritom som robila mojmu tata papiere do prace a este obskakovala deti co furt vymyslali toto hento,ale to kotmu patri len ani noc nebola dobra bo mala mala teplotu vypila som 4 kavicky a oci klipkajuuuu,ale este som tu kym neodkvecnem
21. júl 2008 o 22:59  • Odpovedz  • Páči sa mi to
dobru noc vam zelam
22. júl 2008 o 02:14  • Odpovedz  • Páči sa mi to
capy a potom kedy vstavas ked len o stvrt na 3 mas noc???vtedy so sa ja uz obracala na 2bok.
22. júl 2008 o 09:15  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Jeeeeeeeeeej ahojte,nakukla som k vam,mozem?Ja mam 2mesacneho krasavca a byvame na Mamateyke,v Ovsisti a tiez mame dr.Cernu.
22. júl 2008 o 09:51  • Odpovedz  • Páči sa mi to
hiha vitaj :wink: tak to je tiez blizko mna :grinning: :grinning: :grinning:

a hiha aka je dr.cerna????
22. júl 2008 o 09:58  • Odpovedz  • Páči sa mi to
eros vstavam okolo pol osmej. v pohode. pretoze cakam na mangela ten chodi okolo polnoci a potom chce este pokecat. tak sa moj organizmus tomu neako prisposobil :grinning:

hiha vitaj medzi nami :wink:
22. júl 2008 o 10:28  • Odpovedz  • Páči sa mi to
capy no teda ja sice vydrzim,ale asi tak dlho nie iba ked som bezdetna :grinning: :grinning: a tomasko je este maly tak sa aj vyspis nie???
22. júl 2008 o 11:08  • Odpovedz  • Páči sa mi to
tomino ide haji okolo osmej potom sa zobudi okolo2-3 to sa napapa a spi dalej a potom okolo siestej
22. júl 2008 o 12:50  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Eros,kde byvate?No a dr.Cerna je ako z rozpravky,zda sa taky dobracisko.My sme zatial boli iba na poradniach-chvalabohu,ze drobec nebol chorucky,ale bola som spokojna a ma aj super sestricky.Vy chodite kam? :slight_smile: :grinning:
22. júl 2008 o 14:32  • Odpovedz  • Páči sa mi to
capy tak to mas dobre dietatko :grinning: :grinning: tak preto sa ti neoplati ist spat

hiha na Nam.hrnaiciarov :grinning: :grinning: ja chodim k dr Vakulovej aj ta je super :grinning: teda pre mna mozno pre inych nie :grinning: :grinning:
22. júl 2008 o 14:55  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok