Sú tu baby z Petržalky?

natana
26. júl 2006

No Petržalčanky sa zatiaľ neprihlásili, ale hádam tu nie som sama z tejto štvrte. Baby ozvite sa

eros
18. júl 2008

astor aj ja som vsade

ar co ti je tehotna??? 😀 😀

arabeska
18. júl 2008

eros obavam sa ze nejaka viroza 😝 😝 😔

astora
18. júl 2008

aj mne bolo poobede a s coho ti je zle?

eros
18. júl 2008

a kdo mal virozu???

no a ja uz idem bo mala poplackava papapapa

arabeska
18. júl 2008

ma ju moja svokra a mne sa creva krutia a napina ma brutal

astora
18. júl 2008

fasa tak sa arabes drž hadam to prejde dobru nocku erosko

arabeska
18. júl 2008

bru noc eros

astor no ja dufam ze mi to ani nezacne u mna tie virozi trvaju brutal dlho a intenzivne

astora
18. júl 2008

parada tak si to neprivolavaj neviem ani čo ti poradit aby ti bolo lepsie

arabeska
18. júl 2008

ja si idem asi lahnut snad to prejde kua

verulka
20. júl 2008

ar, no ako? aj u nas to bola ankoniec viroza..trva to len chvilku ale moooc intenzivne...
ar, no ja nemam kldne dieta, Ron je spavy( i ked posledne 3 noci nie) aspon v noci, cez den katastrofa, odmieta kocik, vajicko...je vela hore- zlaty ukecany, len ten kocik 😝

arabeska
20. júl 2008

tak sa hlasim z dovci je to tu namakaneeee 😵
teraz su vsetci vonku na vinku a ja strazim deti ale to nevadi lebo zajtra pojdem zurovat ja 😀
inak je to tu ako v raji 😵

verulka,tak nakoniec som celu noc pre.rala 😖 ale potom uz bolo dobre nastastie
branus tiez neznasal kocik a vlastne doteraz sa s nim velmi nekamarati 😅

mhviezdicka
21. júl 2008

ahojte petrzalcanky,
chcela by som vas poprosit o pomoc pri vybere pediatra. Byvame blizko Polikliniky na Sustekovej. Ma niektora z vas nejake skusenosti s pediatriou na tejto poliklinike? Budem vdacna za akekolvek info 😉

capy
21. júl 2008

pekny dnik vam zelam

arabeska tak co uz ti je lepsie?

eros
21. júl 2008

ahoj

hviezdicka vies co ja tam chodim k dr jednej,ale odporucala by som ti aby si isla osobne pokukat.mne sa paci ordinacia dr.Cernej najdes si ju aj tu http://www.sustekova.sk/cerna.html.ale vsetky dr su uz postarsie 😅 😅

mhviezdicka
21. júl 2008

eros,
dakujem - dr. Cernu som mala zatial vytipovanu aj ja, len som bola zvedava, ci sa tu nenajde niekto, kto by mi vedel povedat aj nieco z vlastnych skusenosti.

eros
21. júl 2008

hviezdicka jedine moja mama by ti povedala ta tusim pozna tam vsetke.
ked cernu vidim tak sa mi zda prijemna a v pohodicke.ja chodim sice k inej,ta mna uz ma odmalicka takze som nechcela daku novu dr vymyslat ked ju stretnem na ulici a mam problem tak poradi aj vysetri 😀 😀 ale chod tam a uvidis vsak vymenit mozes hockedy 😉

ikus
21. júl 2008

Hviezdicka,my chodime k dr.Cernej a musim povedat,ze je fakt dobra,prijemna,aj sestricky.Poriadne ta o vsetkom informuju,nemusis si nic drzat v hlave,oni vsetko zapisuju do chorobopisu a ak mate ist na nejake vysetrenie atd.,tak ti to pripomenu.Sme velmi spokojni.Ma ale vela pacientov,tak sa chod spytat cim skor,lebo uz velmi nechce brat novych,co ja viem.Vela stastia.

capy
21. júl 2008

hviezdicka nas dr cerna nezobrala tak chodime do zrkadloveho haja k vrabcovej a zatial na nu nemozem dopustit. je velmi vnimava a vela ti poradi 🙂

mhviezdicka
21. júl 2008

babulky,
dakujem za typy - skusim zajtra MUDr. Cernu a dam vediet ako som dopadla 😉

verulka
21. júl 2008

arabeska, tak apson ze tak...a co robis s brankom? nosis ho alebo ako? my totiz furt nekam chodime, takze nejako to doriesit musim...teda este stale dufam, ze mu sportak okolo pol roka ucaruje, ale uvidime 😉

eros
21. júl 2008

verul asi hej ked bude vidiet na okolie nato co sa hybe a ak nie tak si ho priviaz o nohu 😀

mne dnes mala zasa nespala az ku koncu okolo 19 zaspala a spala tristvrte hodky a teraz som ju az ulozila co bola unavena mna asi slak raz trafi popritom som robila mojmu tata papiere do prace a este obskakovala deti co furt vymyslali toto hento,ale to kotmu patri len ani noc nebola dobra bo mala mala teplotu vypila som 4 kavicky a oci klipkajuuuu,ale este som tu kym neodkvecnem

capy
22. júl 2008

dobru noc vam zelam

eros
22. júl 2008

capy a potom kedy vstavas ked len o stvrt na 3 mas noc???vtedy so sa ja uz obracala na 2bok.

hiha
22. júl 2008

Jeeeeeeeeeej ahojte,nakukla som k vam,mozem?Ja mam 2mesacneho krasavca a byvame na Mamateyke,v Ovsisti a tiez mame dr.Cernu.

eros
22. júl 2008

hiha vitaj 😉 tak to je tiez blizko mna 😀 😀 😀

a hiha aka je dr.cerna????

capy
22. júl 2008

eros vstavam okolo pol osmej. v pohode. pretoze cakam na mangela ten chodi okolo polnoci a potom chce este pokecat. tak sa moj organizmus tomu neako prisposobil 😀

hiha vitaj medzi nami 😉

eros
22. júl 2008

capy no teda ja sice vydrzim,ale asi tak dlho nie iba ked som bezdetna 😀 😀 a tomasko je este maly tak sa aj vyspis nie???

capy
22. júl 2008

tomino ide haji okolo osmej potom sa zobudi okolo2-3 to sa napapa a spi dalej a potom okolo siestej

hiha
22. júl 2008

Eros,kde byvate?No a dr.Cerna je ako z rozpravky,zda sa taky dobracisko.My sme zatial boli iba na poradniach-chvalabohu,ze drobec nebol chorucky,ale bola som spokojna a ma aj super sestricky.Vy chodite kam? 🙂 😀

eros
22. júl 2008

capy tak to mas dobre dietatko 😀 😀 tak preto sa ti neoplati ist spat

hiha na Nam.hrnaiciarov 😀 😀 ja chodim k dr Vakulovej aj ta je super 😀 teda pre mna mozno pre inych nie 😀 😀