Sú tu baby z Petržalky?

natana
26. júl 2006

No Petržalčanky sa zatiaľ neprihlásili, ale hádam tu nie som sama z tejto štvrte. Baby ozvite sa

hiha
22. júl 2008

Eros,ja tie doktorky na Sustekovej nepoznam,nam odporucili Cernu a ta nas zobrala 😀 😀 😀 😀 😝 .Kam chodite na prechadzky?Nam uz z dostihoveja lesika sibe pomaly 😅 😅 😅 😅 😅 😅

eros
22. júl 2008

hiha ako kedy niekedy ked je skaredsie ideme do hyperky a potom sa motam na ihriskach na lachovej,nam.hraniciarov,furdekova a kde koho stretnem a teraz sa mi celkom paci za haanovou je taka kotolna a je tam aj krmcmicka a ihrisko pre mensie deticky oplotene tak aj tam zbehnem na kofcu

mhviezdicka
22. júl 2008

ahojte,
tak som sa prave vratila od MUDr. Cernej a ... zobrala nas 😵 sice uz mala "plny stav" na august, ale este nas tam napisala
je to velmi mila osobka a aj sestricka bola velmi ochotna a mila - hned mi boli sympaticke a doktorka sa zaobera aj homeopatiou, takze som maximalne spokojna 😵

este raz dakujem za tip 😉

eros
22. júl 2008

hviezdi neni zac.tak som rada,ze sa ti paci ta dr.ono treba ist osobne za nou a potom si sama vybrat moj nazor

kde ste vsetky????

capyy
22. júl 2008

ahoj eros, boli sme vonku. aj mi chodime tak rozne na prechadzky aj do hyperky. vikinovi sa lubi gagackovy autobus a atrakcie v hyperke a ikei.

astora
22. júl 2008

mhviezdicka aby ta ten opti mizmus s dr Cernej neprešiel kamosky na nu desne nadavali ja som len zahliadla sestricku ako ziape na pacientov 😠

capyy
22. júl 2008

baby to tu nikto vecer nieje? ☹ ☹ ☹

capyy
22. júl 2008

tak vam zelam dobru noc 🙂

verulka
23. júl 2008

cappy, tu je to take vselijake...niekedy sme tu, inokedy tu trpis samomluvou 😀

eros
23. júl 2008

a ta samomluva je to dost casto ze verul 😀 😀

capyy
23. júl 2008

asi si budem musiet zviknut 😀 😀 😀

to je ale pocko. co budeme robit? 😅 😅 😅

eros
23. júl 2008

Capy budem sa skrabat,ale nie malu som ledva uspala co som rada a maly sa aj hadam zahra sam nachvilku kym si kavu vypijem a potomchcem vysavat a umyt dlazku a skoda ze hrosik je po nocnej inak by sme doobeda sli do hyperky.tak si to nehame na inokedy.

capyy
23. júl 2008

ahoj eros ja som musela vypadnut. tak sme boli aspon v auparku. strasne bola cesta same zapchy co sa deje? troha sa opravuje a uz je chaos. 😉

eros
23. júl 2008

capyy nebolo vela ludi????

ku mne dosla pooobede kamoska tak nam to troska uslo ten de a zajtra ked bude takto tak hadam doobeda sa dostanem aspon do hyperky.

capyy
23. júl 2008

bolo viac ako inokedy ale dalo sa. uvidim co zajtra.

eros
23. júl 2008

ja potrebujem nehat malu unavit a v auparku sa tusim ani neda ked prsi.nas hrosik by nas tam hodil aj po nas by dosiel tak uvidime.
doobeda by nemal byt nik poriadne az poobede tam je ludi

capyy
23. júl 2008

vsak uvidime dufam ze bude zajtra lepsie pocko

capyy
23. júl 2008

vlastne dneska 😀 😀 😀

capyy
23. júl 2008

dobru noc 🙂 🙂 🙂

eros
24. júl 2008

capyy ja som vedela,ze dojdes o takomto case.staci neh sa doobeda vsetko vyschne a poobede neh sa da ist von.

my ideme ochvilku do hyperky aspon si myslim ak sa daco nezmeni

capyy
24. júl 2008

vyzera to vonku krajsie ako vcera. tak dufam ze sa to nepokazi 🙂

eros
24. júl 2008

capyy tak ako bola si vonku???my sme boli v tej hyperke kukala som aj HM skoro som tam nehala matersku.mala sa vyhrajala,ale zaspala predchvilkou tak jej asi bolo malo.

hadam nebude prsat bo chcem ist na postu a kde ste zasa?? 😀

capyy
24. júl 2008

my sme boli v karlovke. svokra mala narodky 🙂

ja mam tiez rada caa, ham. maju tam super veci

eji
24. júl 2008

eros ty si blaaaaazon 😅 😅 😅 😅 😅 😅
ako si sa vtrepala do tej stolicky?? 😀 😀
potom ta museli vysekavat, ze ano

eros
24. júl 2008

eji aspon vidis ze ani tvoja neterka ta nechce

ani neviem ako,ale dala som sa do tej stolicky no neni to super 😀 😀 len som kricala hrosik cvakaaaaaaaaaaj

capyy aj aj mama rada len keby bola vacsia materska tusim ju tam aj oplieskam

capyy
24. júl 2008

eros ta fotka je super 😀 😀 😀 😀 😀

ved to. som zvedava o kolko ju zdvihnu po novom roku. 😅

eros
24. júl 2008

a nemali by ju teraz zdvihnut v septembri????to ked sa nudim doma tak musim daco vymysliet 😀

capyy
24. júl 2008

maju ale len o par korun. ale zevraj by sa po novom roku mala podobat minimalnej mzde. tak som zvedava 😉

eros
25. júl 2008

a capyy to dostanu tie co pojdu robit ci tie co su doma???nevies nahodou?

eji
25. júl 2008

no pekne, rovno ked uz maly bude mat 3roky, to je ake nefer... 😒