• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Sú tu baby z Petržalky?

18. apríla 2017 
zevraj tie co su doma. aby sa plno venovali detom :slight_smile:
25. júl 2008 o 17:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
eji to je presne tak nefer ako jednorazovy prispevok pri narodeni prveho babatka. ako keby tie ostatne deti nic nepotrebovali. hlavne ak jedno je dievcatko a druhe chlapec :unamused:
25. júl 2008 o 17:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte

hlasim sa uz s chalupcicky.
uz stym nic nenarobime len si povieme,ze nam deti skor vyrastu a mozme cavargo :grinning: :grinning: :grinning:
25. júl 2008 o 17:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ako bolo na chalupe? my sme prave prisli s pivka :grinning:
25. júl 2008 o 21:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja sa hlasim uz z ba ale ani sa mi z dovci nexcelo :slight_smile: taak nam bolo dobre :slight_smile:

eji:jakubkovi vsetko naj :slight_smile:

capyy aj ja xcem pivko :grinning:
25. júl 2008 o 22:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
capyy ja ostavam na chalupce a je tu zatial dobre.v nedelu dojst a ja popijam teraz pivko bo mala spinka

v poslednej dobe ma mlati ked ide hajat a este hovori co to ma byt :grinning: :grinning: :grinning: tak sa bijeme dovtedy kym niektora neodpadne unavou :grinning: :grinning:
25. júl 2008 o 22:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
arabeska: mozme ist niekedy spolu. chodime na dostisku. kde ste boli na dovolenke?

eros tak nazdravie :grinning:
25. júl 2008 o 23:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
capyy dikes este si dam :grinning: :grinning:

ar pekne foto :grinning: :wink: krasne nadherne

no a to stretko??????
25. júl 2008 o 23:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
capyy v podbanskom vo vysokyx tatrax :slight_smile:
no ja na pivec rada pojdem :slight_smile: xdite pod dub? ci do senku? alebo? :grinning:
25. júl 2008 o 23:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
arabeska. najprv sme boli pod dubom a potom sme sli k svejkovi lebo sme mali chut na grilovany encian. mnam :grinning:
25. júl 2008 o 23:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kuk som fotky aj ja by som si dala taku vyrivku :grinning: :grinning: :grinning:
25. júl 2008 o 23:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ar vsak to je jedno kde sa ozereme s detmi no nie???

verul pekne foto :wink: ako maly rychlo rastie
25. júl 2008 o 23:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hlavne ak je tam ihrisko na vyjasenie :grinning: :grinning: :grinning:
25. júl 2008 o 23:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cafte, tak diky :wink: strasne rychlo to leti...eros, ty v stolicke nemas chybu :grinning:
babulky, no ja si pamatam matersku este 1700sk..viete ako som sa tesila, ked ju zdvihli na 2700 :grinning:
arabeska, peknucke fotky...vidim, ze mas satku...noo tak rychlo spravme stretko, nech ta vyspovedam...ja mam terazpozicanu manducu a idem skusit aj satku, kedze moj krpec je nosic ako vysity...
uff, dnes sme boli na svadbe, opat, a dufam, ze do nasej dovci uz niakm nepocestujeme :stuck_out_tongue_closed_eyes: ale fajne bolo :dizzy_face:
26. júl 2008 o 00:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobre ranko :slight_smile:
26. júl 2008 o 07:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Kto sa má chuť zoznámiť mám 10 mesačnu dceru. Bývam v Petralke pri Draždiaku.
26. júl 2008 o 07:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cafte :grinning:

capyy hehe n virivka bola super len davidko nexcel mat zapnute bublinky :grinning: :grinning:

jasne je jedno kde si to pivco dame :grinning:

verulka,jasne stretko mozeme dat hocikedy,ja satku dost vyuzivam lebo to moje decko iba na mne xce vsiet :rolling_eyes: :sweat_smile: :sweat_smile:

fidel ja mam 10 mesaneho syna :slight_smile:
26. júl 2008 o 08:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja si pamatam ked som bola tehotna este s vikinom ze sme si dali bublinky vo vani a co vtedy robil maly v brusku, normalne sme ich museli vypnut :grinning: :grinning: :grinning:
26. júl 2008 o 10:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no dako to tu uziva

no tak sa dohodnime na stretku bo chcem aj kukat daku dovolenku tak aby to nevyslo na 1august to nase stretko :grinning: ,ale este uvidime co zozenieme.

no pod dubom tusim neni ihrisko,ale su aj inde kde sa da opijat :grinning: :grinning: :grinning:

verul tak bude aj 5????? :grinning: a dik no snazila som sa tam vtrepat a chvilku vydrzat s usmevom :grinning: :grinning: :grinning: tusim malej sa tam ani nepaci tak tam budem papavat ja
26. júl 2008 o 10:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pod dubom neni ihrisko ale je tam trava na vyjasenie sa s loptou alebo na behanie. ihrisko je na dostiske, u svejka su hupacky a preliezka, tak hadam sa niekde stretneme :slight_smile:
26. júl 2008 o 13:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak ako vzdy mne je jedno miesto dajte vy a na case sa snad uz dohodneme :slight_smile:
26. júl 2008 o 19:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte ,nepojdete niektora mamina zajtra do Kiky ? Bola som tam dnes a nie som z BA a zabudla som nazov jedneho kocika co sa mi pacil ... dakujem
26. júl 2008 o 21:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
janka5861: prepac mi tam urcite nejdeme. vsak si to klikni na nete. naco sa tam chces prehnat koli nazvu :wink:
26. júl 2008 o 21:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
erosku , nic nebude :grinning: arabeska, aj ja mam jendeho takeho doma :grinning: ti starsi sa uz nastastie nosit nechcu :grinning: inak dnes sme ostrihali moje babatko :cry: ale uz sme museli, lebo mal huste haro a strasne sa potil..teraz vyzera ako obycko babo, tak dufam, ze to rychlo dorastie :zipper_mouth:
stretko? no my sice uz co-to mame, ale ak by to bolo doobedy, tak sa na chvilku dovalime :grinning:
26. júl 2008 o 22:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
verula neboj ved oni mu rychlo dorastu :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink:
26. júl 2008 o 22:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nahodou je zlatunky :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
26. júl 2008 o 22:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja vieem, ale aj tak..vies ono ja aj muz sme trochu vytazeni na vlasky (cim dlhsie, tym lepsie- ale to u chalanov) :grinning:
26. júl 2008 o 22:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak aspon andrejka :slight_smile:
26. júl 2008 o 23:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte zajtra uz budem doma tak sa mozme dohadovat na datume

verul mam ti od segri oznamit,ze mas krasne deti :grinning: :grinning: :grinning:
26. júl 2008 o 23:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ok mozme sa dohodnut :slight_smile:
27. júl 2008 o 00:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok