• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Sú tu baby z Petržalky?

18. apríla 2017 
bola som tam o pol druhej a celkom pohoda bola som druha. bola som tam asi 15 min. takze sa todalo. tiez som cakala ze to bude horsie.
30. júl 2008 o 22:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja pisem marcovky 2008
30. júl 2008 o 22:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobru noc vam zelam :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
31. júl 2008 o 00:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pekne snicky. uz idem aj ja pomaly do postele :wink:
31. júl 2008 o 01:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cappy, teda ty ponocujes este vac ako ja zvyknem :grinning: ja som momentalne dead, lebo furt beham pesi krizom krazom, riesim milion veci a zajtra mame detsku oslavu :grinning: tak idem piect super tortu..potom hodim fotku :wink:
31. júl 2008 o 09:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj verulli aj ja beham cez den krizom krazom pretoze v kociku sa mu najlepsie spi. teraz zaspinkal v postielke a poobede uz len v kociku :slight_smile:
31. júl 2008 o 10:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cafte

verul aku ides piect tortu???

capyy no vychutnavaj si ze ti maly spi ukazkovo a Viktorko ti spava este???ako bolo zvykom v skolke?chodi do skolky nie?? :sweat_smile: :dizzy_face:
31. júl 2008 o 10:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vikino spava od jednej tak do piatej siestej ale chodim ho sem tam budit spachtosa. ale ked sme vonku tak nespi, ale potom ku veceru je uz taky upistany. do skolky nechodi. minuly rok nemohol koli uskam a tento rok ho nezobrali :unamused:
31. júl 2008 o 10:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dalsi co ma ukazkove deti. :grinning: :grinning: tak dlho spi???a potom kedy ide spat ked tak dlho spinka???no mojh by som ulozila mozno o takej 1rano keby tak dlho spal.preto nespava :grinning:
a nechces ho dat niekde inde???a do ktorej ho nezobrali???
31. júl 2008 o 10:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ide haji okolo desiatej. takze v poho.

a kde mi ho zoberu ked vsetky na okolo su plne? este idem v pondelok s jednou maminou. tej zobrali malu ale neda ju tam tak skusime ci by namiesto nej nezobrali vikina.
31. júl 2008 o 10:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
len na haanovu nedavaj!!!!!!!!!!!!!jedna si pochvaluje aj tu za lesikom na J sa zacina ta ulica len teraz nespomeniem.tak potom je dobre ked ti tak koro ide hajat.
31. júl 2008 o 10:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
erosku jankolova je ta ulia :slight_smile:
31. júl 2008 o 10:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dali sme prihlasku na bradacovu to je ta pri lesiku a na gessayovu ho tiez nezobrali. preco nie na haanovu?
31. júl 2008 o 10:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no teda ar y si sikovna :grinning: :grinning: ja by som si ju nasla,ale troska neskor

ako sa mas ar?tak uz ste dohodnute na stretku dakom???
31. júl 2008 o 10:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pretoze ja mam s tou skolkou furt problemy a nikdy vzivote by som tam uz dieta nedala.som mamicka na MD a furt len neh si chodim po maleho do skolky o 12 alebo ked si povedia.raz jednej urobili tiez taku vec aby si zobrala maleho poobede domov a mamicka sa osopila vsak maju anglictinu a ucka jej povedala neh ho potom donesie na Aj tak asi preto.skusila by som lachovu asi i ked je to ta cirkevna skolka,ale ucitelky sa snimi hraju o 106.hokej futbal vseliake ine veci.ale je tam aj necirkevna.vsak skus uvidis,ale haanovu nieeeeeeeeeeeeeeeeee
len koli kamaosom som maleho neodhlasovala.a nevedeli sa nas zbavit tak rida vyvolavala co s malym bo jej dake mamicky vyvolavaju.

na gessayku sa cudujem ze nezobrali.tam som chcelamaleho prelozit ak by chcel aj on sa stazuje na ucky na haanovej. tak tolko moj prispevok :grinning: :grinning:
31. júl 2008 o 10:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
eros diky za radu. lebo som mala ist s tou mamickou na haanovu.
31. júl 2008 o 10:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:grinning: :grinning: :grinning: mozno na teba by boli ine,ale mne nesedia.aj 2x mi ho odhlasili bez mojho povolenia,ale neriesila som to bo som sa bala aby si na maleho nesadli.
31. júl 2008 o 10:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pojdem kuknut na lachovu :wink:
31. júl 2008 o 11:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
akoze odhlasili? akoze dnes nepride?
31. júl 2008 o 11:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
erosku mam sa tak vselijak malemu klesa a stupa teplota,vcera ho ockovali tak som nestastna
31. júl 2008 o 11:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no ja som bola tehu a povedala som im ze neviem ako dopadnem u dr bo som tam ostala uz cely den a oni mi ho dopredu odhlasili na 2d.ze to riaditelka povedala.neznasam ich vsak staci sa na ne kuknut a odides :grinning: :grinning: :grinning: jedna madarom mena dala detom a namalovana chodi ako najkrajsia matoha na svete ak chces mozem oscenovat :grinning: :grinning: :grinning:
31. júl 2008 o 11:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
malej tusim chuti opalovaci krem 30na :grinning: :grinning:
31. júl 2008 o 11:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no to je fakt drzost. vsak uvidim ako dopadneme. prinajhorsom ostane so mnou doma :wink: aj ked by som chcela aby bol s detmi v kolektive bezo mna. ale budeme mat tazke zaciatky.
31. júl 2008 o 11:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak este vydrz mozno poobede uz bude ok.moju ked ockovali ta hned na nohy isla ako by sa jej nic nestalo.
skusila si vyskusat aj tie naplaste co su dostupne vo viedni a v cechach???
poslem link pockaj
31. júl 2008 o 11:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ale nedaj sa hned na zaciatku nicim odstrasit a nikde nepovedz ano zoberiem bo budu skusat vzdy
31. júl 2008 o 11:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
diky za radu. vsak uvidime.
31. júl 2008 o 11:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
potom mi daj vediet
31. júl 2008 o 11:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
urcite ano. uz idem maly sa budi. zatial papa :slight_smile:
31. júl 2008 o 11:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
eros tak som bola na lachovej al etiez su plny. mam sa zastavit v polke septembra ze ci nahodou. lebo ze sa stava ze deti nenastupia.
31. júl 2008 o 14:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
verulka super foto :dizzy_face:
31. júl 2008 o 15:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok