Sú tu baby z Petržalky?

natana
26. júl 2006

No Petržalčanky sa zatiaľ neprihlásili, ale hádam tu nie som sama z tejto štvrte. Baby ozvite sa

arabeska
15. máj 2007

eros 3 roky bez prikromov??? 😕
eji jej ty mas este mliecko?aj ja dufamz e budem dlho kojit.
no ja som uz toho veru postihala 😀 😀

eji
15. máj 2007

baby, ja uz pojdem spat...nieze to tu zapisete, nech sa budem vediet aj docitat 😅

eros
15. máj 2007

arabeska mi nezavids ze nemozem kojit ci to ze som koljila 3r???.maly ma asi vycical celu 😅

astora
15. máj 2007

že vicical no čo si mu dovolila to mal

eros
15. máj 2007

eji neboj ja este pojdem podojit o 23:30 aby so mnemusela potom buntosit a ked tu dagdo ostane jezibaba astor neviem kedy ide tak zajtra budes mat co robit 😀

arabeska
15. máj 2007

eji,dboru noc 😉
nezavidim ti to s malou.a ty si malemu davala 3 roky iba MM?alebo to len aj nexapem ? 😅

eros
15. máj 2007

no pokaj astorku vsak on cerveny bol ked som mu nedala!!!a s flasky ho napinalo.a zo vsetkeho co mu dali sa drhol

eros
15. máj 2007

len MM

eros
15. máj 2007

eji bru noc

eji
15. máj 2007

no jo, este kojim, ale prsiea mam uz po zem, keby sa na ne niekto kukol, tak mam na nich otlacenu gumicku od nohavic... 😅
ale lekarka vravela, ze ma slabu imunitu a mm mu pomaha, ze vlastne neni chory.., takze na vlastne naklady ho stravujem 😎
vsak zajtra si piseme, a bud.tyzden by sme sa mohli dohodnut 😉

arabeska
15. máj 2007

ty brdo,to ako vobec ziadne zemiacky,masko,mrkvicku,nic?odpadnem.to pocujem prbvy krat.aka rarita.a to mu stacilo?ako ono je to parada ze tak dlho bol kojeny ale ze uplne bez prikrmov tak to len ziram 😅

eji
15. máj 2007

ona myslela prikrmy ako umele mlieko...bo to sa nesmie od 7 mesiacov nedokrmovat, lebo dieta zostane chudokrvne

eros
15. máj 2007

ano bez prikrmov.vsetko mi vyvratil len didku chcel!!!a to trpaenie oducat! 😕 uz skolke mi nadavali aby som ho odstavila.inac mam kamosku co tiez tak dlho kojila 😀 ,ale mne to vyhovovalo.boli sme cely den vonku jedlo so sebou kedy chcel vtedy si cucol tak isto aj v obchodoch 😀

eros
15. máj 2007

mliekaren bola vzdy na blizku 😅

eros
15. máj 2007

ani umele nechcel skusali sme aj kravske mliecko alemarne chytil didik 😀

eji
15. máj 2007

ale nieco ti musel spapat, nie??

arabeska
15. máj 2007

ved perto mi je to cudne ze je cisto nedokrmovane.
takze eros este raz pre man tehulu jednu nexapavu 😀 maly ti nejedol vobec nic okrem MM???vobec nic co si doma navarila?

eros
15. máj 2007

varilamixovala proste to vyplul alebo vygrcal!!!!
a len kojeni bol

astora
15. máj 2007

to nechapem ani ja 😎

eros
15. máj 2007

tak citaj moja 😀

arabeska
15. máj 2007

eros a dokina ti co na to vravela?na nejake vysetrenia ta neposlala?vies ekd nevedel stravit nic ine iba MM.
astora tak to ma tesi ze niesom jedina nexapava 😀 😎

astora
15. máj 2007

le nic mi to nehovori

eros
15. máj 2007

nic mi nehovorila.koj kym mozes.a neboj taaaaaaak sa naucil papkat potom

eji
15. máj 2007

jej maly nechcel apapvat,a spon ja som to tak pochopila a co do neho natrepala, to vyvratil, ale nieco mu muselo ostat

eros
15. máj 2007

sice bude mat v oktr. 5r ma skoro 14kg upresnim 13,60 a ma 102cm

eji
15. máj 2007

len??my mame 13 😅

astora
15. máj 2007

ale zato je zlatý 🙂

eros
15. máj 2007

varila som zemiaky este som dala do nich moje mliecko radili mi aby som troska osolila kde skoncili???v kosi.proste nic ani banan,piskotu nic a cokoladku mu predsa nebudem davat

eros
15. máj 2007

no ked si to zoberes ze bol len kojeni nemal tak rychlo z coho priberat eji

arabeska
15. máj 2007

eji uz to xapem 😎
eros,ved on je uplny drobcek,moj davidko ej velmi xudunky a vazi 17kg,jeho spoluziaci v skolke a celkovo maju ovela viacej.
a to bude mat moj v septembri 5