• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Sú tu baby z Petržalky?

18. apríla 2017 
halo?zase to tu mrznee
20. aug 2008 o 00:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ar klasika :grinning: :grinning: :grinning:

ako sa mas tetusa???
20. aug 2008 o 10:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
caute baby,kam chodite pediatrovi? tiez sme z petrzalky :slight_smile:
20. aug 2008 o 10:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Petruci-ja mam dr.Cernu na Sustekovej :grinning: Zatial pohoda,maly je zdravy,neviem posudit starostlivost :sunglasses: Inak,musim sa postazovat,maly mal uz 3mesiace a my stale nemame ziadnu kamosku na kocikovanie :confounded: Tu v Ovsisti mamicky behaju s kocikmi ako sarkany,ani na teba nekuknu.Otrasneeeeeeee
20. aug 2008 o 15:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
erosku sem mas pisat :grinning: :grinning: ako sa mas teta?
21. aug 2008 o 09:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ar nedalo mi to chcela som byt v septembrovkach :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: a vies troska mi hrabe tak napisem vsade dostali ste tu petici??????

http://www.changenet.sk/?section=kampane&x=383992
21. aug 2008 o 09:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jasne ja uz som vcera vyplnila :wink:
21. aug 2008 o 09:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no teda ar ty si rychla :grinning: :grinning: :grinning:

dobre idem von s detma ked mala zaspi som tu papapapapapapapapapapa
21. aug 2008 o 09:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
21. aug 2008 o 23:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dakujem hiha,ale chcela by som nieco blizsie,aby sme tam nemuseli busom,byvame pri Tescu
ani mi nebudeme mat s kym kocikovat... :unamused:
22. aug 2008 o 10:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
petruci,sna sa k vam niekto pripoji,tu je to bieda :unamused:
22. aug 2008 o 13:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som si vybrala pediatricku na Fedinovej, pretoze som k nej od babatka chodila aj ja :slight_smile:
22. aug 2008 o 16:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hiha ak by sa ti raz chcelo z ovsista trosku dalej nez okolo napr.ako je pankuchova,haaanova tak daj vediet mozem sa pripojit aj kamosku zobrat :grinning: :grinning: :grinning:

a kde ste kdo?????tak to stretko nedame ci ako????????????????????
22. aug 2008 o 20:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj ja by som došla, by som rada niekoho našla na kočíkovanie :slight_smile:
22. aug 2008 o 20:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Eros,vsak mi aj tade brazdime,chodime na zmrzku k albancovi,potom do lesika a okolo,ak ta zazrem,ohlasim sa.Kedy chodite na prechadzky?KILI,ty si tiez pri nas blizko?
23. aug 2008 o 11:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hiha myslis toho pri zastavke????tam som skoro kazdy den :grinning: ja vacsinou idem okolo 10 von do tej 12 ak stihnem doobeda navarit polievku aspon aj druhe.
23. aug 2008 o 12:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ano,ten,ale teraz chodime na dostizku,tam robia lepsiu.Poobede kedy chodite von?
23. aug 2008 o 12:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hiha ako kedy vacsinou sa vytrepeme po 16 niekedy aj skor zalezi ako dlho mala spi a za ako dlho sa naje
23. aug 2008 o 13:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Eros,tak ta budeme vyzerat,my tiez chodime po 16hod.
23. aug 2008 o 15:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hiha dobre vsak sa mozme dohodnut na dalsi tyzden.bo teraz vikendujeme spolu.dnes ideme k nasim segra dojde zo sustredka a potom sa mozme dohodnut na pondelok,ale neslubujem bo budem musiet volat nasej dr koli malemu do poradne.prehliadka v 6roku + ockovanie.

vsak vecer dojdem na kona mozno sa aj deti zbavim na 1den :grinning: :grinning: :grinning:
23. aug 2008 o 15:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hiha, ja bývam až pri TPD
23. aug 2008 o 22:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj Kili,vsak to nie je daleko,aj tak tam chceme tento tyzden ist do Eniki-beniki kupit malemu ciapocku.Dvojcatka su zlatucke,kukla som do fotoalbumu
24. aug 2008 o 09:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zdravim maminky
doteraz som bola len na inej teme som si myslela ze v petrzalke nie je problem s prechadzkami bo ked som vonku s malou tak nic ine nevidim ako len kocar vedla kocaru...
no a u albanca sa nas spichava teda dost len sa akosik neoslovujeme a mozno sme aj tu na nete, nezda sa vam to divne? ked boli s nami nase matere vonku tak kecali jedna radost a my sa obchadzame a zazerame na seba...
inak ako som citala Kili fakt len kusok okolo potoku a uz si pri albancovy...
ja sa velmi dohadovat na prechadzky nemozem bo ja chodim s malou von po piatej vacsinou...
25. aug 2008 o 21:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte spite ?
25. aug 2008 o 22:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
astor ani nie ,ale pojdem co chvilku.ako moja 2ky???zaspali ti hned???
25. aug 2008 o 22:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a ja nejako nie som v obraze, kde je to "pri albancovi "?:slight_smile: To viete, ja som taky pristahovalec :slight_smile:
25. aug 2008 o 23:50  •  3 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte tak uz som tu.
25. aug 2008 o 23:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte tak sa po dlhsej dobe hlasim. sice som vas citala ale nemohla som vam pisat. bola som bloknuta :frowning2: ale to je uz jedno. uz som tu :slight_smile:

dneska nam vysiel prvy zubok tak sme sa na tom pobavili. ukazovala som ho tatinkovi,ze nech mu tam cinkne s lyzickou a vikinko ze aj on chce. tak som sa modlila aby mu tu lyzicku nestrcil az do krku :grinning: :grinning: :grinning:

a stretko by sme mohli dat.

aj mi chodime na dostisku na zmrzku. a este robia dobru pri alfe.
26. aug 2008 o 00:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ena to je na Lachovej na pri zastavke ak vies kde je lachova alebo uz furdekova????ako bola kedysik pozicovna videokaziet tusim Metrix a este predtym tam bola optika

capy urcite si bola zla a neposlusna :grinning: :grinning: :grinning:
26. aug 2008 o 08:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Andy 11,aj my chodime po 17hod.,na 1-2hod.,potom maleho kupeme.Mame skoro rovnako stare baba,tak mozeme ist niekedy spolu,hmmmm?A presne ako pises,tu len maminky na seba kukaju,ktora ma lepsi kocik,psa a ci ma babo na zapasti zlatu retiazku :stuck_out_tongue_closed_eyes:
26. aug 2008 o 13:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok