Sú tu baby z Petržalky?

natana
26. júl 2006

No Petržalčanky sa zatiaľ neprihlásili, ale hádam tu nie som sama z tejto štvrte. Baby ozvite sa

arabeska
19. aug 2008

halo?zase to tu mrznee

eros
20. aug 2008

ar klasika 😀 😀 😀

ako sa mas tetusa???

petruci6
20. aug 2008

caute baby,kam chodite pediatrovi? tiez sme z petrzalky 🙂

hiha
20. aug 2008

Petruci-ja mam dr.Cernu na Sustekovej 😀 Zatial pohoda,maly je zdravy,neviem posudit starostlivost 😎 Inak,musim sa postazovat,maly mal uz 3mesiace a my stale nemame ziadnu kamosku na kocikovanie 😖 Tu v Ovsisti mamicky behaju s kocikmi ako sarkany,ani na teba nekuknu.Otrasneeeeeeee

arabeska
21. aug 2008

erosku sem mas pisat 😀 😀 ako sa mas teta?

eros
21. aug 2008

ar nedalo mi to chcela som byt v septembrovkach 😀 😀 😀 😀 a vies troska mi hrabe tak napisem vsade dostali ste tu petici??????

http://www.changenet.sk/?section=kampane&x=383992

arabeska
21. aug 2008

jasne ja uz som vcera vyplnila 😉

eros
21. aug 2008

no teda ar ty si rychla 😀 😀 😀

dobre idem von s detma ked mala zaspi som tu papapapapapapapapapapa

eros
21. aug 2008

😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

petruci6
22. aug 2008

dakujem hiha,ale chcela by som nieco blizsie,aby sme tam nemuseli busom,byvame pri Tescu
ani mi nebudeme mat s kym kocikovat... 😒

hiha
22. aug 2008

petruci,sna sa k vam niekto pripoji,tu je to bieda 😒

miah
22. aug 2008

ja som si vybrala pediatricku na Fedinovej, pretoze som k nej od babatka chodila aj ja 🙂

eros
22. aug 2008

hiha ak by sa ti raz chcelo z ovsista trosku dalej nez okolo napr.ako je pankuchova,haaanova tak daj vediet mozem sa pripojit aj kamosku zobrat 😀 😀 😀

a kde ste kdo?????tak to stretko nedame ci ako????????????????????

kili
22. aug 2008

aj ja by som došla, by som rada niekoho našla na kočíkovanie 🙂

hiha
23. aug 2008

Eros,vsak mi aj tade brazdime,chodime na zmrzku k albancovi,potom do lesika a okolo,ak ta zazrem,ohlasim sa.Kedy chodite na prechadzky?KILI,ty si tiez pri nas blizko?

eros
23. aug 2008

hiha myslis toho pri zastavke????tam som skoro kazdy den 😀 ja vacsinou idem okolo 10 von do tej 12 ak stihnem doobeda navarit polievku aspon aj druhe.

hiha
23. aug 2008

Ano,ten,ale teraz chodime na dostizku,tam robia lepsiu.Poobede kedy chodite von?

eros
23. aug 2008

hiha ako kedy vacsinou sa vytrepeme po 16 niekedy aj skor zalezi ako dlho mala spi a za ako dlho sa naje

hiha
23. aug 2008

Eros,tak ta budeme vyzerat,my tiez chodime po 16hod.

eros
23. aug 2008

hiha dobre vsak sa mozme dohodnut na dalsi tyzden.bo teraz vikendujeme spolu.dnes ideme k nasim segra dojde zo sustredka a potom sa mozme dohodnut na pondelok,ale neslubujem bo budem musiet volat nasej dr koli malemu do poradne.prehliadka v 6roku + ockovanie.

vsak vecer dojdem na kona mozno sa aj deti zbavim na 1den 😀 😀 😀

kili
23. aug 2008

hiha, ja bývam až pri TPD

hiha
24. aug 2008

Ahoj Kili,vsak to nie je daleko,aj tak tam chceme tento tyzden ist do Eniki-beniki kupit malemu ciapocku.Dvojcatka su zlatucke,kukla som do fotoalbumu

andy111
25. aug 2008

zdravim maminky
doteraz som bola len na inej teme som si myslela ze v petrzalke nie je problem s prechadzkami bo ked som vonku s malou tak nic ine nevidim ako len kocar vedla kocaru...
no a u albanca sa nas spichava teda dost len sa akosik neoslovujeme a mozno sme aj tu na nete, nezda sa vam to divne? ked boli s nami nase matere vonku tak kecali jedna radost a my sa obchadzame a zazerame na seba...
inak ako som citala Kili fakt len kusok okolo potoku a uz si pri albancovy...
ja sa velmi dohadovat na prechadzky nemozem bo ja chodim s malou von po piatej vacsinou...

astora
25. aug 2008

ahojte spite ?

eros
25. aug 2008

astor ani nie ,ale pojdem co chvilku.ako moja 2ky???zaspali ti hned???

ena
25. aug 2008

a ja nejako nie som v obraze, kde je to "pri albancovi "?🙂 To viete, ja som taky pristahovalec 🙂

capy
25. aug 2008

ahojte tak uz som tu.

capy
25. aug 2008

ahojte tak sa po dlhsej dobe hlasim. sice som vas citala ale nemohla som vam pisat. bola som bloknuta ☹ ale to je uz jedno. uz som tu 🙂

dneska nam vysiel prvy zubok tak sme sa na tom pobavili. ukazovala som ho tatinkovi,ze nech mu tam cinkne s lyzickou a vikinko ze aj on chce. tak som sa modlila aby mu tu lyzicku nestrcil az do krku 😀 😀 😀

a stretko by sme mohli dat.

aj mi chodime na dostisku na zmrzku. a este robia dobru pri alfe.

eros
26. aug 2008

ena to je na Lachovej na pri zastavke ak vies kde je lachova alebo uz furdekova????ako bola kedysik pozicovna videokaziet tusim Metrix a este predtym tam bola optika

capy urcite si bola zla a neposlusna 😀 😀 😀

hiha
26. aug 2008

Andy 11,aj my chodime po 17hod.,na 1-2hod.,potom maleho kupeme.Mame skoro rovnako stare baba,tak mozeme ist niekedy spolu,hmmmm?A presne ako pises,tu len maminky na seba kukaju,ktora ma lepsi kocik,psa a ci ma babo na zapasti zlatu retiazku 😝