• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Sú tu baby z Petržalky?

18. apríla 2017 
eros presne ako hovoris. baci baci :grinning: :grinning: :grinning:
26. aug 2008 o 14:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
eros-aha, tak to potom viem kde je :slight_smile:
capy-vids z okna na ihrisko? vyzera to tak, ze do vianoc bude hotove :slight_smile:
26. aug 2008 o 16:03  •  3 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ena no vidis tak tam by mohlo byt dake stretko :grinning: :grinning: :grinning: mladeho by aspo klepla pepka keby tam doslo tolko kocikov a zadara davaju kornutky :grinning: :grinning: :grinning:

capy No No No!!!!! :grinning: :grinning: :grinning:
26. aug 2008 o 17:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj ena. dneska tam uz pribudol domcek so smyklavkou. takze sa to konecne zacina rysovat. :grinning:

aj ja by som sla na zmrzku :wink:
26. aug 2008 o 21:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hiha: ozvi sa kedy len chces ja som zapnuta online takze odpoviem kedy budes chcet ist, len nie v tento piatok mala ma prve meniny a 12 tyzdnov, tak babka ide oslavovat a druha si chce ist opekat tak to je narvane... ale inak kedykolvek a kamkolvek
26. aug 2008 o 21:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
co po veceroch tu nokto jieje?
27. aug 2008 o 00:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
capy nie kazdy si ychutnava noc spiacu :grinning: :grinning:
27. aug 2008 o 08:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj eros. no asi na tom nieco bude :grinning: :grinning: :grinning:
27. aug 2008 o 13:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tomu ver nie kazdy je tak dlho hore a ma poslusne deti spiace :grinning: :grinning: :grinning:
27. aug 2008 o 14:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a klasika petrzalka spi capy dojde asi neskor na scenu ze????? :grinning:
27. aug 2008 o 21:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no pozeram ze tu sa spinka...
27. aug 2008 o 22:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
andy ani moc nie. :grinning: :grinning: iba obcas :grinning:
27. aug 2008 o 22:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
uz sme doma z dovci :grinning: supeeeer bolo :sunglasses: normlane si sama zavidim :grinning: ale nie, uz som happy, ze sme doma :wink:
ak chcete foto, tak mrk sem:
http://community.webshots.com/album/565656864ntZELd
27. aug 2008 o 22:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak teraz je ten cas heheh
27. aug 2008 o 22:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
verul ste boli v chorvatsku ci kde????

andy je,ale nie pre kazdeho :grinning:
27. aug 2008 o 22:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
verul pekne foto ste sa mali super co??????aj opatrovatelky ste mali :grinning: :grinning: :grinning:
27. aug 2008 o 22:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
erosku, jasne ze super, vsak ako inak :grinning: ???
boli sme opat vo Vodiciach, lebo sme zohnali lacne ubytko :wink:
27. aug 2008 o 22:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no tak to je fajn my pojdeme az nadlsi rok ak nam do toho nieco nedojde :grinning: :grinning: :grinning:
27. aug 2008 o 22:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
myslim na dofcu aspon mala sa hadam umudry a bude dobrucka :grinning:
27. aug 2008 o 22:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
veru pekne fotecky. aj mi pojdeme asi az na rok. ak bude vsetko ok :slight_smile:
28. aug 2008 o 01:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
caute klebetnice moje :grinning: :grinning: mate sa?mne ide davidko uz v utorok do skoly tak som nejaka nervozna :sweat_smile: :sweat_smile: ale on sa tesi tak to je hlavne :slight_smile:
28. aug 2008 o 09:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ar mame sa dobre som dala dnes oboch zaockovat.takze von ani nejdeme bo oboch v kociku nosit nebudem
ty sa pochval

moj maly sa netesi do skolky :angry: :angry: sa necudujem na tie xantipy :grinning: :grinning:
28. aug 2008 o 12:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte tak nam dneska vysiel druhy zubok. boli sme vonku od pol desiatej az do teraz. boli sme v karlovke u svokry a v meste. ale je dneska zasa teplo. :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

ena uz je tam aj horolezecka stena aj ten chodnicek z driev na retiazkach co sa to hybe ked po tom decka chodia. v sobotu by to malo byt dokoncene. vcera som tam tusim videla mangela s detmi?
28. aug 2008 o 16:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
erosku :slight_smile: davidko sa do skoly uz mooc tesi ale neznasa otazku" a tesis sa do skoly ?" na to zasadne odpovie nie :sweat_smile: :grinning:
branusiak uz ma 6 zubov a konecne troska papa taks a tesujem ale inak seecko po starom :slight_smile:

verulka,super foto z dovci ste sa museli mat skvele :dizzy_face:
28. aug 2008 o 18:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
u nas ked sa opytas vikina ci ide do skolky tak povie: nie, ja budem doma s maminkou :grinning: :grinning: :grinning:

verul peknucke fotky aj ja som pozerala. ja by som sla hned :wink:
28. aug 2008 o 19:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
moj by asi najradsej preskocil vsetko a bol by asi rad na dochodku :grinning: :grinning: :grinning:
no tak ste ar sikovny tolko zubkov mat v ustach a nekuse ta ked taha???????

ccapy dobre dlho ste boli.vsak aj bolo pekne :wink: my sme tak raz boli u kamosky tolko vonku a pri vode,ze sa nam nechcelo odist
28. aug 2008 o 19:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
veru pekne bolo. co by sme robili doma :grinning: :grinning: :grinning:
28. aug 2008 o 19:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nic akurat potili vo vlastnej stave

my sme po ockovani takze s oboma ist kocikom ma nehlo a to by som musela chodit aj 4hodky v kuse i ked by mi ani jedel nevydrzal sediet na zadku tak doma behali akoby im nic nebolo :angry: :angry: :angry:
28. aug 2008 o 19:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj vikino po ockovani behal akoby ho ani neockovali. najprv sa pretvaral ze ho to boli a musim ho nosit a vzapeti utekal k autu ako keby sa nic nedialo :grinning:
28. aug 2008 o 19:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
capy jasne urcite aj my sme boli taky isty :grinning: :grinning: :grinning: ,ale co uz narobime moc sa mi potom slnku snimi nestelo.vsak furt sme vonku obcas mozme aj doma trcat bo t amechavost je svicka
28. aug 2008 o 19:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok