Sú tu baby z Petržalky?

natana
26. júl 2006

No Petržalčanky sa zatiaľ neprihlásili, ale hádam tu nie som sama z tejto štvrte. Baby ozvite sa

capy
28. aug 2008

jasne aj doma treba obcas byt 😀 😀 😀

eros
28. aug 2008

capy to ano,ale potom som na psycho,ale poradim si bo som aj dr v jednej osobe 😀 😀 😀

hiha
28. aug 2008

capy,kukla som do fotoalbumu,maly Tomi je aky naaaaaaaaadherny,ma nadherne jamocky v lickach,to je tak neuveritelne sexi u chlapov 😀 😀 😀 😀 .Ja vas moc nepoznam,tak pozeram fotoalbumy,ci ste mi nie povedome z videnia

eros
28. aug 2008

hiha daj aj ty dake foto a ak by som ta niekde zazrela aby som aspon tehlu hodila ked ma neni vidno 😀 😀

capy
28. aug 2008

hiha dakujeme.

vsak ked budes chciet ist kocikovat tak napis.

capy
28. aug 2008

akurat som dozehlila, konecne 😝 tak idem do sprchy a hned som spat 🙂

eros
28. aug 2008

ja ze napises capy ze a pojdem spat 😀 😀

capy
28. aug 2008

ja a spat tak skoro? ved ja len teraz zacinam zit 😀 😀 😀

eros
28. aug 2008

zabudla som ze niekdo ide zit a niekdo ochvilocku drochmat 😀

capy
28. aug 2008

no ved to esteze mam na marcovkach partacku tak do druhej 😀

eros
28. aug 2008

no teda potom asi dlho spis 😀 😀 😀 ked deti spia

capy
28. aug 2008

spim do siedmej max. do osmej 😀

eros
28. aug 2008

a potom ficis na redbulle a kave ze???

capy
28. aug 2008

kavu neznasam 😝 😖 a redbul tiez nemusim 😀 😀 😀

eros
28. aug 2008

tak potom na hriboch????? 😀 😀

eros
28. aug 2008

idem povenovat muzikovi a idem do hajan papapapapapa

capy
28. aug 2008

ani to ja som proste tak naprogramovana 😀 😀 😀

capy
28. aug 2008

no pojdem uz pomali haji. tak dobru noc 🙂

eros
29. aug 2008

tak prepni obratky ci daj spiatocku 😀 😀 😀

kde ste vsetky???ar?verul?astor? eji ?

n vjmdm,. u gt r b ngl,trfrdesg gh.kmjnhnh n ,k. v v c c fnggggggggggggggggggggggggggroožpzôhjgh.§
izeioô tak mala Vam prichystala rozcvicku haloooooooo

verulka
29. aug 2008

cafte, ja mam este taky rozbity rezim...
ar, vsak dijdi do prvakov- tema na MK...mne sa to uz zacina vymykat z ruk, prestavam stihat vsetky svoje temy 😅 ja mam teraz prvaka- Radko bude 1.A, druhaka a ajka nastupuje do primy...bude ten 1.tyzden u nas veselo 🙄
capy, uz 2 zubky 😕 kojis este- ze ci ta moc nekuse...ja dufam, ze zuby vyjdu tak najskor v 9tom mesiaci 😀

ena
29. aug 2008

capy: ano, konecne to ihrisko oziva, uz som tam mala vcera pomaly aj incident kvoli upozorneniu, ze "NA DETSKOM IHRISKU SA NEFAJCI !..."

ena
29. aug 2008

inak, este co ste spominali tu zmrzku pri lachovej..a to sa nebojite, ze ked tam deti behaju, ze je blizko cesta? lebo ja by som tam mala asi stresy pri filipovi, ze kedy niekde vybehne.. 😒

ena
29. aug 2008

verulka zosity, peracniky, tasky nakupene? 🙂 Inak, minule bolo v telke, ze kopa tych skolkskych pomocok je ftalatova

capy
29. aug 2008

eros uz som sa pokusala a neako mi to nejde 😀
my sme dnes boli v ikei a hyperke. potrebovala som dokupit este neake malickosti k mojej novej sedacke. a svagrine sme boli kupit vanicku a neake malickosti. o mesiac budeme mat maleho chlapa

verulka: nekuse. ani vikino ma nekusal. asi len raz sa pozabudol. 😲

ena: to tie stare raspli? 😝 😝 😝

arabeska
29. aug 2008

verulka,branuso ma 6 zubov a pokusal ma doteraz asi iba 3 krat...no asi vas tam dojde posmirovat do tej temy 🙂

ena to fakt?dufam ze ziadnu z tyx veci nemam doma 😠

verulka
30. aug 2008

eni, videla som, ale zase, snad obaly na zosity zuzlat nebudu 😅 farbicky mam drevnne, peracniky latkove, tak snad sme sa tomu vyhli...az na tie obaly, to som si nie ista...kocky vysvetlite mi etse raz, kde je to ihrisko- ea, cappy, lebo ja som trochu dement a zabudla som 😅
ar, vsak kuk 😉

verulka
30. aug 2008

eni, tak tam ta najdem??? o par dni som uz freee 😀 dakujem ,uz si to zapamatam 😅 😀

eros
1. sep 2008

trosku to posuniem.

kde ste????

capy
2. sep 2008

ahoj eros ja som bola u nasich a tam mam stale blok konika.