Sú tu baby z Petržalky?

natana
26. júl 2006

No Petržalčanky sa zatiaľ neprihlásili, ale hádam tu nie som sama z tejto štvrte. Baby ozvite sa

capy
23. okt 2008

zelam vam dobru noc 😔 😔 😔

eros
23. okt 2008

capy nebud smutna,ze ides hajovat 😀 😀 😀

eros
23. okt 2008

verul fotky su No.1 a ako mu chutilo?????inac pekny fesacik z neho bude aj baculko 😀 😀

verulka
23. okt 2008

erosku, mohlo byt aj lepsie..polievka moc neee, kasa ok..ale ta ho vobec nazasyti...ale natrenujeme jedenie s lyzickou, tato navari a bude to ok..som sa rozhodla,ze musi 😀

eros
23. okt 2008

tati no vari????posli aj sem tatina 😀

capy
23. okt 2008

verul pekne fotecky a ronkovi vsetko naj k siestim mesiacikom 😉

eros
24. okt 2008

verul ako vidim tie fotky tak tebe by sa viac deti hodilo 😀 😀 😀

ena
24. okt 2008

capy- nevies, preco prerabaju branku na ihrisku? A hracku nosim teraz uz stale so sebou v kociku a nikde vas nevidime...
a mne sa viacej paci to tricko z prveho linku.. 🙂

capy
24. okt 2008

ahoj ena. teraz som u nasich. branku prerabaju preto lebo neaky dobrak tu povodnu vylomil z pantov. niekomu to podavalo moc ruky. 😒

capy
24. okt 2008

no idem do hajan. dobru 😔 😔 😔

eji
25. okt 2008

ena akurat som kukala fotky tvojich fesakov a su si tak rozny...najprv som myslela, ze marek ide na teba, ale teraz to je cely tato

verulka
25. okt 2008

eros jake vtipky 😀 😀 😀 ja balim kram, som este furt ako gula tucna, takez teraz najblizsich 10rokov chudnem a potom budem kocikovat vnucatka 😎
jo, mam doma zubatu selmu 😝
capy, diky 😵

capy
25. okt 2008

idem haji dobru 😔 ♥ 😔 ♥ 😔

eros
26. okt 2008

verul to nebol vtip to bola taka moja realita,ze sa ti hodi hojno deti 😀 😀 taka mensia materska skolka.komu prenechavas kram ked koncis????? 😀 😀
uz ma selma aj zubok????1 ci viac???

capy dako skoro si isla??? 😀 😕 😕

verulka
26. okt 2008

eros, jeden 😝 celu noc plakal...brr, ale co som mohla cakat 😀
bars aj tebe prenechavam rodiace zezlo 😀

eros
26. okt 2008

tak mi ho posli na adresu alebo osobne preberiem 😀 😀 a mas dake zezlo??? 😀 😀

capy
26. okt 2008

vidis. bola som u nasich a segra sla spat tak som ju nechcela rusit 😉

verulka
26. okt 2008

capy, aj my mame taku sedacku do vane 😉 je to super..i ked ja napustam o kusok viac vody..

capy
26. okt 2008

verul aj ja davam viac vody. to bolo len prvy krat 😉

capy
27. okt 2008

no idem do hajan. dobruuu 😔 😔 😔

verulka
27. okt 2008

capy, kedy pls rano vstavate? kolko tak v priemere spis 😀

capy
27. okt 2008

dnes som vstavala o pol osmej 😀

ssissi
27. okt 2008

Ahojte maminky - Petržalčanky,
trocha sa vám votriem do debaty -
neviete poradiť nejaké aerobik cvičenie, také niečo tanečno-pohybové pre ženy tak, že by sa dalo zájsť aj pešo - okolie dostižky, romanovej, hrobákova... Ale žiadna mučiareň 😉

a ešte - plávanie + sauna, kde sa dá aj s deťmi. Chodievate niekam? Ešte sami s mužom sme chodievali do DS hotel bonbon, neviem či poznáte, niečo na ten spôsob. Relax bazén s teplou vodou, parná sauna, normálne vstupné. Do DS sa mi s malou zdá zbytočne ďaleko.

capy
27. okt 2008

zasa nikde nikto?

ssissi ja to tu moc nepoznam. som pristahovalec. ale skus to nove relaxx centrum pri starom moste 😉

eros
27. okt 2008

capy ja

ssissi je tu niekde na trnavke ale tam sa chodiplavat s detmi stojito na mesiac 4000sk len uz neviem ako sa to vola.relax je drahy na pol hodku si myslim bo kym sa obleces tak mas aj 10min v .......

capy
27. okt 2008

ahoj, co porabas?

eros
27. okt 2008

capy skrabem sa 😀 😀 a ty???rozmyslam aku tortu urobit nasim na 30vyrocie sobasa 😀

sisi skus tu kuknut www.alva.sk

capy
27. okt 2008

ja klikam po nete. hladam nieco deckam do izby na auticka a pico...ky z kinder vajec. a este kukam do telky.

a mala by som sa ist venovat mangelovi 😅

eros
27. okt 2008

mangel tomal uz sobotu aj v nedelu tak si robim pause 😀 😀 😀

a co takeho kukas???daj link

ssissi
27. okt 2008

Vdaka za tipy,
ta alva, to su skor kurzy, ze. Hladam skor nieco take neorganizovane. Len sa vyclapkat, zaplavat, vysaunovat a domov. Strasna slabota je ☹ . A ten relax pri starom moste nejak neviem vygooglit, ceny a tak, ale to je aj dalej od nas.

Troska som vas prave citala par stran naspat, petrzalka je mi dost blizka tema 😉
, mozem sa k vam pridat?