• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Sú tu baby z Petržalky?

18. apríla 2017 
mojmu len ten pribinak,ale co uz hadam neskor bude mat ine chuta a manzelka nebude mat problemy :grinning: :grinning:
27. dec 2008 o 00:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj moj mangel len studene mlieko a vypije aj liter za den ak nie viac

dobre idem neham prisetor aj inym :grinning: :grinning:
27. dec 2008 o 00:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kamoskin maly dodnes nevipije mlieko ani nezje z gulickami. on len UM a to je tak stary ako moj vikino :sweat_smile:
27. dec 2008 o 00:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
ze inym
27. dec 2008 o 00:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zasa pusto? :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
27. dec 2008 o 23:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vzdy husto :grinning: :grinning:
28. dec 2008 o 00:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zabudla som aj lucim sa
28. dec 2008 o 00:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
eros to bol dlhy pokec :grinning: :grinning: :grinning:
28. dec 2008 o 01:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
idem do hajan. skoncil film zakladny instinkt 2. dobruuu :pensive: :pensive: :pensive:
28. dec 2008 o 01:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte,
ako ste sviatkovali?
u ans pohoda,branko mi uz papa ovela lepsie aj ekd to stale neni idealne ale mne to uz staci :slight_smile: v piatok som bola zurovat hohohoo to bol pocit pit co xcem a nezvonil mobil celu noc no peckaaa :grinning: :grinning:
28. dec 2008 o 12:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ar tak to ti uz je hej :grinning: :grinning: :grinning:
28. dec 2008 o 21:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ar my sme sviatkovali ulietano a som rada ze je po nich. a to nam na stedry den umrel krtko a zajtra idem na pohreb susede ktora mi bola od malicka ako babka:frowning2: :frowning2: :frowning2:

no idem dohajan lebo si uz nemam s kym pokecat a nebudem si predsa pisat sama zo sebou :sweat_smile:

dobruuu :pensive: :pensive: :pensive:
29. dec 2008 o 00:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zase nikto?
29. dec 2008 o 21:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
capy nato by si si uz mala zvyknut nie ze tu nik nechodi poriadne :grinning: :grinning:

ar vidis to aspon si sa bola vyblaznit :wink: :grinning:
29. dec 2008 o 23:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojky
29. dec 2008 o 23:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
caves,ale neboj coskoro ta tu neham bo uz som zaspavala pri detoch kym mi zaspali :grinning: :grinning:

co ste dnes porabali?
29. dec 2008 o 23:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
boli sme v meste za tatinom tak sme trosku vymrzli. a zajtra idem k nasim a na pohreb
29. dec 2008 o 23:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
otom pohrebe si tu pisala je to neprijemne

my sme boli tiez vonku a maly sa naobliekal akoby bolo 25C a to si este chcel dat tenisky skoro ma prekotilo na mieste,ale dal si nakoniec boty a troska pomrzol kupila som detom CD/DVD Noddy a Bibi tak sme dosli domenko a cumelo sa mala nevydrzala dlho :angry: :angry: kym nedaju pesnicky tak ani nesedi
a uz som ju nadzabala na parapetnej doske otroska dalej ako bola fotena tak hadam zajtra sa spoja nase postele na poschodove
29. dec 2008 o 23:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no s tym ba si uz mala nieco urobyt lebo ti raz vyleti von oknom :frowning2: :frowning2: :frowning2:
29. dec 2008 o 23:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nevyleti bo tam je hned balkon :slight_smile: ja mam 2 loggie jednu z obyvky druha detska izba
29. dec 2008 o 23:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
esteze tak :wink:
29. dec 2008 o 23:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ved prave,ale skor pad dolu by sa mi viac nepacil bo hned postel radiator a co ja viem co tak teraz aspon budu mat vasci vybeh ked budu na sebe postele a najma ja budem mat velky vybeh :grinning:
29. dec 2008 o 23:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
noto poznam my sme si rozbyli hlavu o radiator lebo sm erobili na posteli kotrmelce :sweat_smile:
29. dec 2008 o 23:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no ja som sa bala ze bude mat zabavu ze bude skakat na postel,ale nastastie som ju vzdy zobrala skor odtial.a este revala,ze tam nemoze ist
29. dec 2008 o 23:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no to su jednoducho deti. co uz s nimi :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
29. dec 2008 o 23:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
neviem dat niekam do klietky???? :grinning: :grinning: kde nic neni? :grinning:
29. dec 2008 o 23:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a to by vysli este viac rozkokosene ze uz zasa vsetko mozu :grinning: :sweat_smile:
29. dec 2008 o 23:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no v tej klietke by nemali nic len priestor zaidna postel nic :grinning:
29. dec 2008 o 23:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja idem do hajan bo neviem kedy rano vstanem pri mojich detoch a poobede chcem este niekam kuknut

tak sa lucim len tu moc netrp samomulvou :grinning: :grinning:
30. dec 2008 o 00:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
eros neboj. dobru noc :pensive: :pensive: :pensive:
30. dec 2008 o 00:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok