• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Sú tu baby z Petržalky?

8. januára 2016 
ahoj eros ako?
24. jan 2009 o 21:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dobre soms a vyclapkala v senci :grinning: :grinning: a hlavne bez detiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii bo to by som bola iba v dstskom bazeniku :grinning:
24. jan 2009 o 21:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak to ti je hej. aj ja by som sla :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: a ani detsky bazen by mi nevadil :grinning: :grinning: :grinning:
24. jan 2009 o 21:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tam nemozes iba detiiiiiiiiiii :grinning: :grinning:
24. jan 2009 o 21:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ved ja viem :wink: maly tam bol pred mesiacom z babkou a dedkom. a uz sa tesim ked bude tomino vacsi ze aj ja pojdem :wink:
24. jan 2009 o 21:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no teda ja by soms i musela moju priviazat o nohu bo ta by bola iba na smyklavke a kdo vie kam by sla bo ta sa aj doma rada kupe.

a co tu nove?
24. jan 2009 o 21:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj vikino. vo vani by bol aj cely den keby sa dalo. a ked ho idem po hodine vyberat tak ze maminka este chvilku a rozmoceny je ako zaba :grinning: :grinning: :grinning:

my sme dnes boli na krste malemu stankovi. bolo fajn len v kostole strasna kosa :unamused:
24. jan 2009 o 22:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj moje sa tak kupu nohy premocene obcas ich nachytam v studenej vode :angry: :angry: potom im musim vypustit a napustit teplu bo z vane ani za svet,ale cudujem sa ze maly je vaha a paci sa mu vo vode mala je zato rybka :grinning:

ja este chvilku pobudnu a potom idem do hajan :grinning:
24. jan 2009 o 23:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
my sme barani a vodu miluju obydvaja
24. jan 2009 o 23:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobruuu nocku :pensive: :pensive: :pensive:
25. jan 2009 o 01:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zasa cely den nikto?
25. jan 2009 o 23:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no idem pomaly do hajan. dokoncila som album marcovkam a zistujem ze si nemam s kym pisat. tak dobruuu :pensive: :pensive: :pensive:
26. jan 2009 o 00:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
capy klasika,ze nemas s kym.ja som bola vcera cely den u nasich detibehali po dvore aj som jej poupratovala dom a vecer dosiel muzik s prace po nas.a vecer sa mi tu uz cmarat moc nechcelo bo malu kym som ulozila bolo aj 21h a to nespala zasa doobeda.a chcela som sa aj vyspinkat teraz pojdem zehlit co moc nemusim......
26. jan 2009 o 13:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
eros ved ja to neako prezijem :grinning: :grinning: :grinning:
26. jan 2009 o 14:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sak si zvykas na samopokec no nie??? :grinning:
26. jan 2009 o 22:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
capy pekne si porobila album marcovkam :wink: :dizzy_face:
26. jan 2009 o 22:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
capy, vy ste dnes sli s baterkou hladat nejake poklady? :slight_smile: Filip mal jeden cas tiez baterkomaniu. Este ze dnes nevidel Vikiho :slight_smile:
26. jan 2009 o 22:32  •  3 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
eros dik.

ena my mame tuto manieru uz asi rok :grinning: :grinning: :grinning:
26. jan 2009 o 22:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
capy: viki sa asi boji, ze netrafite domov, ked sa idete takto potme flakat :slight_smile:
Inak, my sme mali namierene do Auparku, ale kym som sa tam zakecala, Filip pobehal po takom blate, ze sme mohli ist tak akurat naspat domov :slight_smile: Takze nasa prechadzka skoncila po tych asi ani nie 50 metroch od domu :slight_smile:)
26. jan 2009 o 22:36  •  3 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
neboji sa, len aby videl na cestu. lebo ja mu poviem ze nemozme ist lebo je tma a on ved mam baterku :grinning: :grinning: :grinning:

filipko sa este nepolepsil s tym jasenim :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
26. jan 2009 o 22:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
eros vy mate psika? a aj u vas fici wall-e? :grinning: :grinning: :grinning:
26. jan 2009 o 22:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
capy my nie,ale nasi maju :grinning: :grinning: jasne ze fici esteze nemali vsetko v obchode bo uz chce prezuvky,peracnik ten bohuzial nemali bolo malo kusov.mame hru na PSP2 ani mi nehovor ochvilku si kupim takeho robota velkeho
26. jan 2009 o 22:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vydela som takeho co maju v holivude. v zivotnej velkosti a aj chodi a rozprava ako skutocny :sweat_smile:
26. jan 2009 o 23:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
26. jan 2009 o 23:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
capy to nevadi ze si videla,teraz si nemysli ze ho kupim :grinning: :grinning: :grinning: aj keby sa asi taky zisiel co by ho aj naucil :grinning:
26. jan 2009 o 23:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ani ukazovat mu to nebudem bo bude kricat kupteeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee :grinning: a ak by naliehal poslem ti ucet :grinning:
26. jan 2009 o 23:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no aj vikino to videl a on ze aj ja chceeeeem tak som mu povedala nech si pozicia kartu billa gatesa :grinning: :grinning: :grinning:
27. jan 2009 o 00:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tomino bol prave hore a neako sa mu nechcelo naspat do postielky tak si asi pojdem lahnut k nemu. tak dobruuu :pensive: :pensive: :pensive:
27. jan 2009 o 00:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
capy tak potom aj pre nas kup

bru nocku aj ja pojdem papapapappaa

a ako to zvlada viki v skolke?
27. jan 2009 o 00:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vikinovi sa v skolke paci tak som rada :slight_smile: len vstavat sa mu moc nechce :sweat_smile:
27. jan 2009 o 22:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok