Sú tu baby z Petržalky?

natana
26. júl 2006

No Petržalčanky sa zatiaľ neprihlásili, ale hádam tu nie som sama z tejto štvrte. Baby ozvite sa

eros
27. jan 2009

no to sa ani mojmu nikdy nechcelo a oto horsie bolo ked som cakala malu ani vstat som nevedela a uz toboz nie odniest do skolky.som bola rada ze spiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiim,ale uz je to lepsie teraz 😀 😀

capy
27. jan 2009

zato tomino sa budi este pred budikom 😀 😅 😀

eros
27. jan 2009

mala spinka dokym lezim v posteli akonahle s apohnem tak za takych 5min je hore.tak chodim za malym na striedacku potom lahnem vedla malej obtriem sa o nu aby vedela ze som tam 😀

capy
27. jan 2009

tak to poznam aj ja som tak pendlovala nedzi spalnou a detskou. tak teraz vikino spi s tatinom v spalni a ja s tominom v detskej 😅 😠

eros
27. jan 2009

ja prenasam maleho k muzovi rano,ale vzdy mu veci chystam ja 😀 bo mangel by ho obliekol aj do ruzoveho 😀

capy
27. jan 2009

ja rano vstavam s obydvomi 😅 😅 😅 a mangel spi 😠 😠 😠

eros
27. jan 2009

moj zasa nosi maleho do skolky kymje doma,ale uz musim malu ucit budeit a nosit krpca do skolky nehs a nauci len ked ja rada lezim rano 😀

capy
27. jan 2009

ved aj ja. tak ked sa vratime zo skolky tak si este na hodinku lahnem s tominkom 🙂 🙂 🙂

eros
27. jan 2009

to ja by som uz smalou lezat nemohla.ta by urcite tak lahko nezaspala a to este varit polievku potom ist von brrrrrr,ale da sa to ked musis

capy
27. jan 2009

ved to ked musis tak musis 😀 😀 😀

eros
27. jan 2009

co by sa stalo keby som nemusela co? 😀

capy
27. jan 2009

no ved to 😅

eros
27. jan 2009

raz sa nato vy......kaslem

capy
27. jan 2009

idem papa lebo tomino vykrikuje 😔 😔 😔

eros
27. jan 2009

aj ja idem uz bruuuuuuuu 😀

capy
28. jan 2009

tak dnes sme nesli do skolky. vikino mal v noci teplotu 39,2 a aj cez den to nebolo o nic lepsie. ale teraz ked isiel vecer haji tak uz vyzeralo vsetko ok. uvidime aka bude noc 😅 😅 😅

eros
28. jan 2009

capy uz to zacina.viac doma ako v skolke no co narobi treba nato zvyknut kym nepojde do skoly.skore uzdravenie vikimu 😉

capy
28. jan 2009

ahoj eros diky 😉 😉 😉

eros
29. jan 2009

capy tak ako maly viki???

capy
29. jan 2009

ahoj eros. teplota ustupila ale zasa sa mu pustili sopliky tak uvidime. zajtra ideme prvy krat zubarke tak som zvedava 😀 😀 😀

capy
30. jan 2009

no odchadzam aj ja lebo je to neake pribrzdene a nechce sa mi pokazde cakat pat minut kym mi nabehne stranka. 😠 😠 😠

dobruuu 😔 😔 😔

eros
30. jan 2009

capy prezmenu ma moja mala teplotu.aj mne to dako ide pomalicky,ale asi cely net 😀

capy
30. jan 2009

eros tak neviem 😅

u zubarky vsetko v pohode dovolila mu dokyna vyskusat vsetky vrtacky a striekacky kreslo a tak. tak bol vo svojej kozi. este dostal pastu a nalepky a obrazky. a pexeso jej vratil ze take uz mam 😀 😀 😀

eros
30. jan 2009

capy zeby viki bol stomatolog???? 😀 😀

capy
30. jan 2009

zeby? 😀 😀 😀

idem do hajan dobruuu 😔 😔 😔

capy
31. jan 2009

zasa nikoho? 😅 😅 😅

capy
2. feb 2009

stale pusto? ☹ ☹ ☹

capy
2. feb 2009

no idem do postele aj ked sa mi nechce. ide mi hlavu roztrhnut 😠 😠 😠 asi som nieco chytila od mangela😝

dobruuu noc 😔 😔 😔

capy
2. feb 2009

😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠

eros
3. feb 2009

capy deje sa nieco????? 😀