Sú tu baby z Petržalky?

natana
26. júl 2006

No Petržalčanky sa zatiaľ neprihlásili, ale hádam tu nie som sama z tejto štvrte. Baby ozvite sa

eros
13. feb 2009

to mi je jasne.on je tak troska nervak ked sa mu nedari nieco napisat tak uz nervaci po maminke a potom prestane.takze si kusem do jazyka.mala nuna ta by uz aj do skolky isla keby mohla 😀 😀
cim vacsie deti tym viac starosti ako sa hovori......

eros
13. feb 2009

a tusim su tam prijemne ucitelky tak hadam ho to bude bavit 🙂 😉

capy
13. feb 2009

nam sa v skolke paci tak dufam ze mu to ostane 😉

eros
13. feb 2009

capy zatial ano kym uvidi co bude v skole 😀 😀 ,ale kazde dieta je ine moje este je hrave co narobim a mala detto.sranda je ze bez seba nevedia poriadne existovat.mozno neskor zacnu masakre 😀 😀
capy foto z karnevalu mas?ci este moc skoro?

capy
14. feb 2009

mam len to co som ho fotila ja doma. zo skolky este nemam ☹

eros
14. feb 2009

nevadi potom pridas ked budu

a co tu to zasa skapalo???? 😀 😀

capy
15. feb 2009

asi. nebudem si predsa pisat sama zo sebou 😀 😀 😀

eros
15. feb 2009

capy vsak to je normalne ze si tu pises sama aj odpovedas 😀 😀 😀

capy
16. feb 2009

vsak si uz zacinam zvykat 😀 😀 😀

eros
16. feb 2009

a je to aspon zaujmavejsie ked niekdo iny cita 😀 😀

capy
17. feb 2009

tak tomu ver 😀 😀 😀

capy
17. feb 2009

idem haji dobruuu 😔 😔 😔

arabeska
18. feb 2009

caaute 😀
nejake novinky?u nas vsetko po starom 🙂
v piatok som bola na plese to bol zase zur 😀

capy
18. feb 2009

ahoj ar. tak si si zatrsala? 😀 😀 😀 super

my sme dnes boli s tominom u dokiny na ockovani prevenar+hexa. zvladol to super len trosku mrncal ked ho pichla. uvidim ake budu reakcie. teaz tu vedla mna haji 😉

a mame 77cm a 7900g

eros
18. feb 2009

ar aj zijes??? uz som si myslela cinie si tehotna ked sem nepises 😀 😀 aj si sa vytrsala????

capy pekna vaha.
ja ani neviem kolko vazi Nuna bo u dr vazila inak ako ked sme sa vazili spolu a potom urobili rozdiel.tam mala 10kg.neskor som ju vazila na obycko vahe a mala 10kg tak sa priklanam ktomu ze ma 10kg 😀 😀

arabeska
18. feb 2009

eros co siii ja a tehu?eee 😀
capy,tak to je tomi dlhsi nez branusko 😀 😀

no zatrsala som si ale nie tak ako by som si predstavovala kedze tam nebola muzika podla mojgo gusta 😅

capy
18. feb 2009

ar a kolko meria branusko?

eros dik 😉

eros
18. feb 2009

ar ja ze uz mangela prehovaras.vsak si mlada aj mangel tak do tretice by to urcite bola baba.
urcite viem ake dychovky hrali na plese no skoda,ze nemozes tam urobit aj disco inak by sa trsalo a odhadzovalo zvrskov

capy
18. feb 2009

tak zatial ziadne reakcie na ockovania aj vonku sme boli. tak super 😉

eros
18. feb 2009

capy aj my sme boli vonku sa posankovat.troska sme si oznackovali Vikiho skolku mala nevydrzala a rave tam sme stali len najprv ze cikat a potom clup ho nieco horsie,ale ako sprvna psickarka som si to pozbierala 😅 😀 😵

tak supis ze ziadne reakcia 😉

capy
18. feb 2009

to neva vikinovi to nebude vadit 😀 😀 😀

aj vikinovi sa uz prihodilo ze sme vonku kakali a tiez som to pekne po nom upratala. len keby to robili aj psickari 😠 😠 😠

capy
18. feb 2009

no idem kukat do bedne a cakat na mangela tak dobruuu 😔 😔 😔

eros
18. feb 2009

capy co mi mozme vediet ci tonerobia ludia nez havinkovia??? 😀 😀

arabeska
19. feb 2009

erosku,no ale to nebol dedinsky ples s dyxovkou 😀 ale prave disko ja moc neoblubujem 😅 ako hlavny program tam bol peter nagy a helena vondrackova 😝 😝 😀 😀 inak potom bola celu dobu ziva kapela,to sa este dalo ale potom dj bol hroznyy...
a 3 dieta nexcem,uz ma uplne preslo...je mi teraz dobre nebudem pokusat stastie 😀

capy,meria max 75cm 😅 drobcek 😀

capy
19. feb 2009

ahojte tak som sla do postele az o pol stvrtej. o polnoci mi volala kamoska ze je v porodnici tak som cakala na babo. narodila sa o 3:19 a ma 4200g a 55cm. vola sa nelka. zajtra ich idem pozriet tak sa teskam 🙂 🙂 🙂

eros zeby? 😀 😀 😀

ar ved on vyrastie. ja mam kamosku a ma skoro o mesiac starsiu dceru a ta ma 68 cm. takze je to individualne.

ide ma s tomasa porazit. dala som ho o pol osmej do postele. bol ticho tak som si myslela ze zaspal. asi o pol hodinu zacal mrncat ale po chvili prestal tak som ho sla skontrolovat. a on si sedi na posteli a vytahuje si vreckovky z krabicky. on si jednoducho vylezie z postielky ako keby sa nechumelilo. 😅

capy
23. feb 2009

tusim ked nepisem ja tak nepise nikto 😅 😅 😅

haloooooooo kde ste? ☹ ☹ ☹

capy
23. feb 2009

to tu fakt nik nieje? ☹ ☹ ☹

capy
24. feb 2009

vsak prazdniny sa uz skoncili 😉

verulka
24. feb 2009

cafte, noo, tak ja mam mierne prerastene babatko 😀 pred vyse mesiacom mal 9550g a 75cm...a teraz opat vyrastol, aj boty ma uz vacsie...uz sa neviem dockat roku, ked sa to sopmali 😉
jo a unas zuri angina, ako darcek z lyzovacky 😀

ena
24. feb 2009

verulka: u nas v roku 12 380 g a 87 cm.. ale to bol merany poleziacky, postojacky sme namerali "len" 82 cm 🙂
a krpec ma uz tretie sandalky....
inak, tie foto lyzovackove su dobree, urcite bola dobra organizacia, ked ste si popri Ronovi aj zalyzovali 🙂