• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Sú tu baby z Petržalky?

18. apríla 2017 
verul ja som teraz malej nic nekupovala teda kupila,ale nie vela.podla toho kolko chces minut??? :grinning: :grinning:
9. mar 2009 o 21:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
verulka, áno je to na Gessayovej, dnes sme tam boli :wink:
9. mar 2009 o 22:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
guga byvas na lachovej ako je Luigi alebo dalej ci inde????
9. mar 2009 o 22:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte dnes je tu neako rusno

terezka dakujem. byvam na hrobakovej.

guga vitaj.

eros pekna fifi :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
9. mar 2009 o 22:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tomino zaspal az o desiatej. neviem co je dnes za den. tak som ho aspon natocila ako si beha po byte http://picasaweb.google.cz/martinasteinerova/Klipy#5311307491655965234
9. mar 2009 o 23:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
eros nejde mi nejako o prahcy..skor aby to nebola blbost...ja ani ronovi netusim co, kedze hracky ho nebavia...asi mu kupim flasku na bicykel :grinning:
joooj, pizza luiggi, je nasa verna donaska :dizzy_face:
9. mar 2009 o 23:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj nasa. maju perfektnu pizzu. mnam dala by som si :sweat_smile:
9. mar 2009 o 23:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
joooj, aj ja...ale to sa este nacakam..ale zase -7kg potesi :sunglasses:
10. mar 2009 o 07:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cafte

nunke dodatocne vsetko naaaj :dizzy_face: :dizzy_face:
10. mar 2009 o 09:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
eros prepac aj ja som zabudla. zuzanke vsetko naj k dvom rockom :wink:
10. mar 2009 o 11:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
eros - bývam v tom novozateplenom dome - v tom oranžovom :slight_smile:

capy - hrobáková? to mám veľmi blízko :slight_smile:
10. mar 2009 o 12:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
guga ja viem vikino mi chodi na lachovu do skolky :wink:
10. mar 2009 o 12:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a si spokojná s tou škôlkou? lebo som počula, že tie učitelky/vychovávatelky nie sú veľmi milé... :frowning2:
10. mar 2009 o 12:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vikino tam chodi od januara a paci sa mu tam. dokonca aj ta jeho pani ucitelka. vzdy ked idem prenho tak si s nou pokecam. je taka mila uplne v pohode :wink:
10. mar 2009 o 13:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no tak ďakujem za infošky, lebo plánujem tam dať Mirku, keď bude na to čas - keď bude mať tak tri roky
10. mar 2009 o 13:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ok ,idem von potom popiseme
10. mar 2009 o 13:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte

dakujeme za gratulacie :wink:

verul vsak kup mu to aj prilbu :grinning: :grinning:

guga to je ten mensi dom.nie tie terasovite????bo tusim teraz dokoncievali na lachovej zateplovanie take pekne.

mne sa ta skolka dako nepaci,neviem preco,ale mam pocit,ze ucitelky kecaju vonku a deti si behaju kam chcu :sweat_smile: ,ale treba sa opytat capy troska neskor,ci nezmeninazor :grinning: :grinning:

aj ja by som si dala pizzu vsak od aprila sa bude dat sediet vonku tak hadam tam dame raz spicha :grinning: :grinning:
10. mar 2009 o 13:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
eros - keď zídeš na konci terasy dole, prejdeš na druhú stranu cesty, tak to je presne ten dom :wink:
no ohľadom tej škôlky... keď malá spávala na balkóne v kočíku, tak som ju tam uspávala - kočíkovala, tak som videla práve to: deti tam behali, boli aj za rohom a dosť dlho, ale učiteľky sa tam spolu bavili a ani si nevšimli, že deti tam nie sú.

verulka - myslím, že dobrý darček u nás bol hrací hrniec: http://www.dracik.sk/produkt-detail.aspx?jkpov=030429K&kategoria=69
a potom ešte aj knižka, v ktorej sú napísané pesničky a keď sa tá knižka otvorí, tak spieva tieto pesničky.
10. mar 2009 o 13:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ar nema dnes maly meninky????ak hej tak vsetko naj a ked nie tak potom aj tak :grinning: :grinning:

guga asi viem kt.dom to je.ja som na tej prelomovke ako je byvale bon apetit teraz tusim tam je herna
preto chcem dat malu do tej inej skolky :wink:
10. mar 2009 o 14:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
eros - z tamtej strany poznám z ihriska Mišku, ktorá má dcérku tiež Mišku a teraz niekedy by sa jej malo narodiť druhé bábo. Asi chodievate na ihrisko za políciou, že? :slight_smile:
10. mar 2009 o 14:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tie, ktoré o tom ešte neviete. V sobotu bude u Salezianov detská burza:
http://www.ekoporadna.sk/aktualitky/186-detska-burza.html
10. mar 2009 o 14:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Obcas chodim,ale vacsinou nie najma teraz bo mala by ani domov nechcela ist nieze by mi to vadilo,ale este su niektore preliezky velke pre nu a aj ked vie,ze tamnemoze tak reve.

tusim ju zvidenia poznam taka blondinka?????
10. mar 2009 o 14:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
erosku,hej ma,dakuje za gratulaciu :grinning: :grinning:
10. mar 2009 o 17:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
eros - hej je to blondínka :wink:

inak k tej donáške: ja oblubujem oxu (www.oxa.sk) - nie je to pizzeria ale jedlo mi tam veľmi chutí a majú tiež donášku :slight_smile:
10. mar 2009 o 20:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte vikino mi cely den grcal a sral ak to tak mozem napisat. lebo vhodnejsi nazov ma nenapadol. neudrzal v sebe ani cistu vodu

a tak som o pol deviatej startovala na pohotovost. vikino neudrzal v sebe ani lieky. kulisek,hylak forte proste nic.

tak najprv sme sli na antolsku. tam ho doki pozrel a chcel si ho tam nechat ale nemali volne ziadne izolacne miesto a tak nas poslal na kramare na kliniku infektologie. tam ho zasa vysetrila dokina a nechali si ho tam. ja som z toho taka mimo. dali mu infuzku a rano idem za nim.chudatko prvy krat je takto sam.tak mi ho je strasne luto.najradsej by som tam bola s nim. domov som prisla o jedenastej tomino mi odkvecol v aute. doktor vravel ze sa mam modlit aby to nechytil aj tomino.boze mne je tak na nic. cim dalej bolo vikinovi horsie a horsie. dokonca som mu musela dat aj plienku lebo nestihal chodit na zachod.islo to z neho vrchom spodom naraz. tak som zvedava co mi rano povedia.

zelam vam dobru noc a nech su deturence zdrave.
11. mar 2009 o 01:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
capy ako je malemu ? uz lepsie? a kde to preboha chytil ??? :zipper_mouth: je zas nejaky virus alebo zo skolky ???
11. mar 2009 o 09:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Capy to mi je luto,ale hadam infuzije pomozu a coskoro sa vrati nemboj.
aj moj maly bol tak v nemocnici,ale koli niecomu inemu,ale muz a moji rodicia sa tam striedali.
daj mu boztok od nas

cakame na informacie
11. mar 2009 o 12:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Halo capy tak ako??????????uz je Viki natom lepsie??co mu zistili????
11. mar 2009 o 23:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
eros - moja svokra robí na Kramároch na detskom infekčnom a zistila som, že capy tam nakoniec skončila aj s mladším Tomáškom. :cry:
12. mar 2009 o 13:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj maly to chytil????a nevies co to je?????
12. mar 2009 o 13:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok