Sú tu baby z Petržalky?

natana
26. júl 2006

No Petržalčanky sa zatiaľ neprihlásili, ale hádam tu nie som sama z tejto štvrte. Baby ozvite sa

eros
9. mar 2009

verul ja som teraz malej nic nekupovala teda kupila,ale nie vela.podla toho kolko chces minut??? 😀 😀

guga
9. mar 2009

verulka, áno je to na Gessayovej, dnes sme tam boli 😉

eros
9. mar 2009

guga byvas na lachovej ako je Luigi alebo dalej ci inde????

capy
9. mar 2009

ahojte dnes je tu neako rusno

terezka dakujem. byvam na hrobakovej.

guga vitaj.

eros pekna fifi 🙂 🙂 🙂

capy
9. mar 2009

tomino zaspal az o desiatej. neviem co je dnes za den. tak som ho aspon natocila ako si beha po byte http://picasaweb.google.cz/martinasteinerova/Kl...

verulka
9. mar 2009

eros nejde mi nejako o prahcy..skor aby to nebola blbost...ja ani ronovi netusim co, kedze hracky ho nebavia...asi mu kupim flasku na bicykel 😀
joooj, pizza luiggi, je nasa verna donaska 😵

capy
9. mar 2009

aj nasa. maju perfektnu pizzu. mnam dala by som si 😅

verulka
10. mar 2009

joooj, aj ja...ale to sa este nacakam..ale zase -7kg potesi 😎

arabeska
10. mar 2009

cafte

nunke dodatocne vsetko naaaj 😵 😵

capy
10. mar 2009

eros prepac aj ja som zabudla. zuzanke vsetko naj k dvom rockom 😉

guga
10. mar 2009

eros - bývam v tom novozateplenom dome - v tom oranžovom 🙂

capy - hrobáková? to mám veľmi blízko 🙂

capy
10. mar 2009

guga ja viem vikino mi chodi na lachovu do skolky 😉

guga
10. mar 2009

a si spokojná s tou škôlkou? lebo som počula, že tie učitelky/vychovávatelky nie sú veľmi milé... ☹

capy
10. mar 2009

vikino tam chodi od januara a paci sa mu tam. dokonca aj ta jeho pani ucitelka. vzdy ked idem prenho tak si s nou pokecam. je taka mila uplne v pohode 😉

guga
10. mar 2009

no tak ďakujem za infošky, lebo plánujem tam dať Mirku, keď bude na to čas - keď bude mať tak tri roky

capy
10. mar 2009

ok ,idem von potom popiseme

eros
10. mar 2009

Ahojte

dakujeme za gratulacie 😉

verul vsak kup mu to aj prilbu 😀 😀

guga to je ten mensi dom.nie tie terasovite????bo tusim teraz dokoncievali na lachovej zateplovanie take pekne.

mne sa ta skolka dako nepaci,neviem preco,ale mam pocit,ze ucitelky kecaju vonku a deti si behaju kam chcu 😅 ,ale treba sa opytat capy troska neskor,ci nezmeninazor 😀 😀

aj ja by som si dala pizzu vsak od aprila sa bude dat sediet vonku tak hadam tam dame raz spicha 😀 😀

guga
10. mar 2009

eros - keď zídeš na konci terasy dole, prejdeš na druhú stranu cesty, tak to je presne ten dom 😉
no ohľadom tej škôlky... keď malá spávala na balkóne v kočíku, tak som ju tam uspávala - kočíkovala, tak som videla práve to: deti tam behali, boli aj za rohom a dosť dlho, ale učiteľky sa tam spolu bavili a ani si nevšimli, že deti tam nie sú.

verulka - myslím, že dobrý darček u nás bol hrací hrniec: http://www.dracik.sk/produkt-detail.aspx?jkpov=...
a potom ešte aj knižka, v ktorej sú napísané pesničky a keď sa tá knižka otvorí, tak spieva tieto pesničky.

eros
10. mar 2009

ar nema dnes maly meninky????ak hej tak vsetko naj a ked nie tak potom aj tak 😀 😀

guga asi viem kt.dom to je.ja som na tej prelomovke ako je byvale bon apetit teraz tusim tam je herna
preto chcem dat malu do tej inej skolky 😉

guga
10. mar 2009

eros - z tamtej strany poznám z ihriska Mišku, ktorá má dcérku tiež Mišku a teraz niekedy by sa jej malo narodiť druhé bábo. Asi chodievate na ihrisko za políciou, že? 🙂

guga
10. mar 2009

Tie, ktoré o tom ešte neviete. V sobotu bude u Salezianov detská burza:
http://www.ekoporadna.sk/aktualitky/186-detska-...

eros
10. mar 2009

Obcas chodim,ale vacsinou nie najma teraz bo mala by ani domov nechcela ist nieze by mi to vadilo,ale este su niektore preliezky velke pre nu a aj ked vie,ze tamnemoze tak reve.

tusim ju zvidenia poznam taka blondinka?????

arabeska
10. mar 2009

erosku,hej ma,dakuje za gratulaciu 😀 😀

guga
10. mar 2009

eros - hej je to blondínka 😉

inak k tej donáške: ja oblubujem oxu (www.oxa.sk) - nie je to pizzeria ale jedlo mi tam veľmi chutí a majú tiež donášku 🙂

capy
11. mar 2009

ahojte vikino mi cely den grcal a sral ak to tak mozem napisat. lebo vhodnejsi nazov ma nenapadol. neudrzal v sebe ani cistu vodu

a tak som o pol deviatej startovala na pohotovost. vikino neudrzal v sebe ani lieky. kulisek,hylak forte proste nic.

tak najprv sme sli na antolsku. tam ho doki pozrel a chcel si ho tam nechat ale nemali volne ziadne izolacne miesto a tak nas poslal na kramare na kliniku infektologie. tam ho zasa vysetrila dokina a nechali si ho tam. ja som z toho taka mimo. dali mu infuzku a rano idem za nim.chudatko prvy krat je takto sam.tak mi ho je strasne luto.najradsej by som tam bola s nim. domov som prisla o jedenastej tomino mi odkvecol v aute. doktor vravel ze sa mam modlit aby to nechytil aj tomino.boze mne je tak na nic. cim dalej bolo vikinovi horsie a horsie. dokonca som mu musela dat aj plienku lebo nestihal chodit na zachod.islo to z neho vrchom spodom naraz. tak som zvedava co mi rano povedia.

zelam vam dobru noc a nech su deturence zdrave.

astora
11. mar 2009

capy ako je malemu ? uz lepsie? a kde to preboha chytil ??? 🤐 je zas nejaky virus alebo zo skolky ???

eros
11. mar 2009

Capy to mi je luto,ale hadam infuzije pomozu a coskoro sa vrati nemboj.
aj moj maly bol tak v nemocnici,ale koli niecomu inemu,ale muz a moji rodicia sa tam striedali.
daj mu boztok od nas

cakame na informacie

eros
11. mar 2009

Halo capy tak ako??????????uz je Viki natom lepsie??co mu zistili????

guga
12. mar 2009

eros - moja svokra robí na Kramároch na detskom infekčnom a zistila som, že capy tam nakoniec skončila aj s mladším Tomáškom. 😢

eros
12. mar 2009

aj maly to chytil????a nevies co to je?????