• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Sú tu baby z Petržalky?

18. apríla 2017 
ar konecne sme doma. nikomu to neprajem :frowning2:

astora ja chodim do zrkadloveho k vrabcovej.
15. mar 2009 o 21:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aha tak to je dost odruky mne je blizsia šustekova a s mojou Dr som spokojna dokonca dvojky bez rozmyslania od miminiek rozozna nie ako riaditelka v školke ktora ich vola tamten a henten :pensive:
15. mar 2009 o 21:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
capy uz vies o tej skolke ? volala si ?
16. mar 2009 o 08:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
capy, fuha, riadne ste si uzili..mne mal ron rota tiez v januari, ale zvladli sme to doma a nik iny to nechytil :confused:
terezka, na hradzi je vela ludi hlavne poobede, doobeda je tam super :wink: da sa tam chodit total v pohode :wink:
a tak male babatko podla mna netreba natierat, lebo sa da krasne zabezpecit, aby na neho slnko nesvietilo :wink: Ron mal v lete 3mes a natrela som ho asi 2x..jednoducho na neho neprazilo..i ked hendy je on furt, ale iny ani nebude :wink:
16. mar 2009 o 13:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
astora volala som tam. v ich triede je len sedem deti ostatne su chore a pytala som sa a ze vecsina ma hnacky. takze uz viem kde je povod nasej hospitalizacie :angry: :frowning2:
16. mar 2009 o 23:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no parada ja som ich uz chcela dat zajtra do školky :rolling_eyes: teraz co mam urobit ??? :fearful:
17. mar 2009 o 08:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a preco to tam nenacapia ze maju hnacky?????aspon v tej adkovej obcas napisu ked sa daka choroba vyskytne

astor asi nic len pockat kym to neprejde alebo si zavolaj dr co ti poradi aka je inkubacna doba a vies co myslim
17. mar 2009 o 09:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ved to ze moji donesu zo skolky vsetko a ja uz fakt ani do prace nemusim lebo sme stale chori uz nemam na to nervy :angry:
17. mar 2009 o 09:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
capy a co ti odporucila dr???maju ostat kolko doma???teda Viki kedy moze ist do skolky ked to je tam????
17. mar 2009 o 13:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
v nemocnici nam povedali ze este 7-10 dni maju drzat dietu. este sme posielaly moc na rozbor. takze ak bude vsetko ok tak v pondelok by mohol ist do skolky. on to uz nedostane. zevraj. :unamused:
17. mar 2009 o 14:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Verul vsetko naj k narodkam vela zdravicka a uzi si sviatok poriadne :wink: :slight_smile:
18. mar 2009 o 09:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
verul aj ja sa pripajam ku gratulacii
inak dala som dnes detii do skolky vraj v triede ich je 6 s dvojkami 8 tak som zvedava modlim sa aby nic nedoniesli domov :pensive:
18. mar 2009 o 14:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
verul ja sa pripajam ku gratulacii
tak nakoniec som deti do skolky dala v triede ich bolo 6 s dvojkami 8 tak som zvedava ako to dopadne modlim sa aby nic nechytili :pensive:
18. mar 2009 o 14:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj ja sa pripajam ku gratulacii.

astora tak drzim palceky :wink:
18. mar 2009 o 17:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no tak dnesok mame za sebou uvidime co bude dalej hadam sa nic nestane a bude to dobré
18. mar 2009 o 20:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
snad je uz po tom. my ideme do skolky v pondelok :wink:
18. mar 2009 o 22:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nasi sa uz tak tesili na deti v školke a zas poobede tambola riaditelka :rolling_eyes: ja ju tak nemusim :zipper_mouth:
19. mar 2009 o 10:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
co uz :unamused: ani ja ju neak nemusim,ale osobne nic proti nej nemam. je to taky typ :sweat_smile:
19. mar 2009 o 18:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
caute

ja mam decka este stale xore a uz som na nervy...

verulka,dodatocne vsetko naj :slight_smile: uz to musime ist oslavit :grinning:

astor,asi by som tu ucku kopla dakam to ako si moze dovolit ix oslovovat henten a tamten? :astonished: :angry: :angry:
19. mar 2009 o 20:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj arabes vies co ta riaditelka nema na decka pekneho slova a deti vola Natala, Xena , ziadne mile oslovenia a mne naposledy povedala so smiechom ze ich stale nevie rozoznat ale ona sa ani nesnazi co uz no nic sa neda robit musime vydržat
19. mar 2009 o 21:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nazdarek

troska Vas posuniem ar ako deti???aj capy????

astor tiez by som jej nepovedala pani ci ucitelka ,ale henta krava ked nevie
21. mar 2009 o 13:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ved u nas sa vsetci vyhovaraju ze nevedia rozoznat ale druha ucitelka sa vzdy opyta rano ktory je ktory a dokonca som si zacala vsimat ze pokial su s riaditelkou andrejko sa vzdy pocika :unamused: ked su z druhou ucitelkou tak malokedy musim to usledovat a dokonca zacina komunikovat takym sposobom ze vy ma nechapete ? a este hovori vsetko v prikazoch ako general že rozumeli ste co som povedal ? budte ticho a podobne

arabes detičky su už ok ?
21. mar 2009 o 13:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj nasi su uz ok. vikino ide zajtra do skolky tak uvidime :wink:
22. mar 2009 o 18:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cafte

no detvaky uz su v pohode,zajtra ideme na kontrolu a dufam ze v utorok pojde davidko uz do skoly...

astor,asi by som to riesila s tou ucitelkou ...
22. mar 2009 o 20:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
eros,adkovi prajeme vsetko najlepsie :slight_smile:
23. mar 2009 o 10:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
astora ahoj dneska si ma v satni v skolke pozdravila, ze dobry den :grinning: :grinning: :grinning:
23. mar 2009 o 10:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
arabes dikes odkazem ked dojde

hadam zajtra dobre dopadnu na kontrole.a ako maly pokracuje s papanim????
23. mar 2009 o 14:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
capy ja som slušne vychovana :grinning: nevedela som či môžem tykať a okrem toho sme mali fofry :stuck_out_tongue_closed_eyes: ako väčšinou každe ráno
23. mar 2009 o 17:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jasne ze mozes :wink: aj ja som mala veselo. bol upistany ze nechce ist do skolky. asi tak sa mu chcelo ako mne po dovolenke do roboty :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
23. mar 2009 o 17:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ok tak tesi ma ja som martina aby si mi v školke nehovorila astora :grinning: i ked niektore ma tu aj tak volaju je to jedno s mnohych mien , že erosko ???? :sunglasses:
23. mar 2009 o 18:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok