• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Sú tu baby z Petržalky?

18. apríla 2017 
idem uz spat mam zas horucku :unamused:
7. apr 2009 o 22:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak dobruuu :pensive: :pensive: :pensive: a vyliecte sa :frowning2:
7. apr 2009 o 22:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
idem do hajan.dobruuu :pensive: :pensive: :pensive:
8. apr 2009 o 01:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak co capy uz daco vies ? nam ochorel uz aj andrejko tak sa s toho hrozne tesime :confounded:
8. apr 2009 o 09:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jaj capy ja že ty si chorá
8. apr 2009 o 13:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
astor,,,tak sa lieč,,lebo ako vidim maš dosť kolo detičiek práce
8. apr 2009 o 13:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja už dávno nebola chorá ale, som už niečo ako nádchu prekonala......
8. apr 2009 o 13:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no čo sa ja môžem liečit ja nemám nárok včera bol doma muž teda predvčerom tak som lezala včera len trocha a dnes uz som odkazáná sama na seba co narobim nemôže mať kazdy babičky a mamičky :frowning2:
8. apr 2009 o 14:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte tak uz je vikinko doma. konecne je od vcera bez teploty. a diagnoza je:akutny respiracny infekt a funkcny selest

astora tak sa drzte nech vam to rychlo prejde :frowning2: :frowning2: :frowning2: aj ja som s nimi sama :unamused:

netmona to neva. mne sa hned zdalo ze si ma nepochopila :sweat_smile: ani ja som uz davno nebola chora a dufam ze nas to uz bude obchadzat :frowning2:
10. apr 2009 o 11:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
caute my sme este stale v horuckach capy do skolky si volala ? Ak hej co povedali ?
10. apr 2009 o 20:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
capy,,,to ti verím, sem tam mi bolo hna govno a musela somsa premáhať, lebo bobak stále dačo
10. apr 2009 o 23:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
astora este som nevolala,lebo mali v piatok volno,ale hned v utorok tam volam :wink:

netmona :frowning2: :frowning2: :frowning2: hlavne ze sme to prezili :wink:
11. apr 2009 o 09:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
petrzalke prajem pekne velkonocne sviatky a hlavne malo vody :wink: :grinning: :grinning: :grinning:
12. apr 2009 o 23:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pridala som neake foto do albumov. tak ak chcete tak kuk :wink:

idem pomaly haji. dobruuu nocku :pensive: :pensive: :pensive:
13. apr 2009 o 01:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojme

pekne foto capy

mam prosbu mozte zahlasovat za psika http://najpes.topky.sk/se/217/134/index/2912 je to znamej psik a ked vyhra tak chce majitelka darovat granulky do utulku dikes poslite aj dalej capy ty by si mohla do marcoviek :grinning: :grinning: :grinning:

capy no co bola si mokra????ja som bola sibat s malym bo mangel pospaval po nocnej :grinning: :grinning:
15. apr 2009 o 08:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cavesko

guga nebola si vcera na ihrisku na lachovej????s maminou alebo to bola svokra????mala drzala tasticku a utekala von????som Vas tam videla len som si nebola ista ci ste to vy :grinning: :grinning:
15. apr 2009 o 13:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj eros :wink: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:

aj ja som behala z detmi lebo mangel bol po dvoch 19-tkach ale potom sa k nam pridal :sweat_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:

a mokra som nastastie nebola :grinning: :grinning: :grinning:
15. apr 2009 o 21:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
eros - áno bola som na tom ihrisku. Bola to svokra :slight_smile:
Bývaš niekde blízko toho ihriska? ja v tom oranžovom dome pri ihrisku :wink:
15. apr 2009 o 21:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Jasne guga na Nam.hraniciaro hned za tym gembler podnikom :grinning: :grinning:
15. apr 2009 o 22:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak skoro susedka :grinning: :grinning: :grinning:
15. apr 2009 o 22:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
na budúce do mna štuchni, aby som aj ja vedela :slight_smile: :slight_smile: zajtra tam asi tiež pôjdem, lebo nemám s malou žiadny iný plán...
15. apr 2009 o 22:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pokusim sa stuchnut len neviem ako to stihnem bo zajtra ideme doobeda na madare a potom este uvidim bo neviem ci nepojdeme k nasima,el to je vsetko vo hviezdach...

no skoro susedka :grinning:
15. apr 2009 o 23:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
idem haji. hodila som neake nove foto :wink: dobruuu :pensive: :pensive: :pensive:
16. apr 2009 o 03:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
capy ja ze si o takom case vstavala a ty este len spat :slight_smile: my sme u nasich a ja normalne ze o 10tej vecierka :slight_smile: lebo filip tu vymysla, ze so mnou chce spat
16. apr 2009 o 09:38  •  3 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cafte

capy,teba som dnes asi videla na tom ihrisku pri lachovej,ale nebola som si ista ci si to ty.ja som tam bola s mamou a boli sme pri hupackax...

inak sa ako mate???
16. apr 2009 o 18:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ar je to dost mozne. bola som tam doobeda s kamoskou :wink: mame sa uz celkom fajn len mam vikina este doma nech sa da trosku dokopy :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:

ena tak to mas aku skoru vecierku? mne vtedy ide haji tomino :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
16. apr 2009 o 19:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Vidím, že všetky fungujeme na ihrisku na Lachovej :slight_smile: :slight_smile: ja som tam dnes tiež bola, ale na chvíľku doobeda.
16. apr 2009 o 21:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
capy, ved to, normalne chodim spavat len o nieco skor ako ty :slight_smile:
19. apr 2009 o 16:04  •  3 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte

ena ved v poho :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: viem ze ja toho moc nenaspim :sweat_smile: :grinning: :grinning: :grinning:
20. apr 2009 o 20:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte,
capy, dnes som ťa asi videla - cez cestu pri dostihovej, doobeda, mamička, podobná tebe s dvoma chlapcami - jeden v kočíku, druhý cupkal vedľa. Len som nechcela cez cestu kričať, že ahoj capy, keďže som nevedela, či si to istotne ty :grinning: . videli sme sa???
20. apr 2009 o 21:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok