Sú tu baby z Petržalky?

natana
26. júl 2006

No Petržalčanky sa zatiaľ neprihlásili, ale hádam tu nie som sama z tejto štvrte. Baby ozvite sa

capy
10. jún 2009

videla celkom su podareni. maju take zlto zelene tricka. jeden sa smeje a druhy taky intelektual 😉 este som neplatila lebo som nemala zo sebou penazenku 😅 😅 😅 ale inak 10eur 😠

astora
10. jún 2009

10 eur ???? ty vole takze ja 20 tesim sa 😒

capy
10. jún 2009

vidis to ma nenapadlo. ty koki ze 20 eur 😖

astora
10. jún 2009

vidis ja tieto dvoj vydavky ratam kazdy mesiac je to des 😠

capy
10. jún 2009

no to ti nezavidim. 😒 je to asi dost narocne mat dvojky. ja mam niekedy dost len s tymi mojimi dvomi. neviem si predstavit ze by som tu mala teraz dvoch tomaskov 😅

astora
10. jún 2009

an jednu matersku 😠

capy
10. jún 2009

to mas len jednu matersku? a rodicovsky prispevok mas tiez len jeden? to su ale svine. 😠 😠 😠

astora
10. jún 2009

rodicovsky jeden a tie rodinne su na dieta cize mam tri kedze mam tri deti ale ked som poberala matersku tak len na jedno dieta lebo to sa rata ako na matku nie na pocet deti takmi to vysvetlili

capy
10. jún 2009

to je pekne nah..no. ja som si myslela ze je to na dieta 😒 to su pekni zdieraci 😠 😠 😠

astora
10. jún 2009

nie nie je to na dieta je to na matku na slovensku ti nikto nic zadarmo neda iba nam beru ... ale clovek si zvykne časom keby aspon jeden a pol materskej dali nikoho nezaujima ake su vydavky ach zla doba je musime si poradit ako vieme

capy
10. jún 2009

to druhe dieta ma zit akoze zo vzduchu 😅 😠 😠 😠

astora
10. jún 2009

jaaaj moja to uz nikoho nezaujima aj peticiu sme spisovali aj do televizie to baby dotiahli a tak ich odpisali ....

capy
11. jún 2009

je to smutne. v tomto state 😠 😠 😠

tak ako? ake su fotky?

astora
12. jún 2009

foto som este nevidela teraz letim na kramare s malou asi ma slepak ☹

capy
14. jún 2009

astora tak ako? co laura?

inak aj my sme boli na kramaroch. vikino ma nepocuje, niekedy. tak som mu bola dat skontrolovat uska. tak mi povedali ze naozaj nepocuje, teda pocuje slabsie. a poslali nas na -1 kde mu kontrolovali nosne mandle, lebo ze to moze mat vplyv a budu mu ich vyberat. a dufam, ze to bude uz vsetko. lebo ak sa mu ani potom ten sluch nezlepsi, tak mu ich budu zasa musiet operovat ☹ ☹ ☹ a najlepsie natom je ze najblizsi volny termin maju az 7.8. 😠 😠 😠 ale mame tam znameho chirurga tak snad mu to spravia skor. zajtra budem vediet ☹

vienesa
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
capy
15. jún 2009

tak vikino ide na tie mandle uz tento piatok. dufam ze mu to pomoze na tie uska. a v piatok ide aj tomino prvy krat zubarke tak som zvedava ako ten piatok zvladneme ☹

astora
15. jún 2009

capy uz sme doma teda Laura uz je chvaalabohu doma dva dni bola na infuzkach slepak sa nastastie nepotvrdil. Foto zo školky uz mam su tak rozkošny ale neviem ci sisi vsimla na tej spolocnej je Ronko dva krat 😀 asi chceli este jedny dvojicky 😀 😀 😀
To s Vikim je mi luto, ale nech to ma čim skor za sebou a budete mat pokoj budem na vas mysliet. Potom daj vediet ten si tento rok tej nemocnice uzije zlat 😀 čko male 😖

inak poculi ste o tych dvojkach čo vypadli z okna ??? mne s toho bolo hrozne chudatka detičky 😔

capy
15. jún 2009

ahoj mati. a co bolo laure?

ano vsimla som si ze je tam ronko dvakrat 😀 aspon ze kazda je z ineho pohladu 😀 😀 😀

dik za vikina. dufam ze toto je uz posledna nemocnica tento rok ☹ ☹ ☹

a o tych dvojickach som citala rano. mna by asi slahlo keby sa mi nieco take stalo. a dufam ze aspon to dievcatko to prezije ☹

astora
15. jún 2009

brutalne neviem si to ani predstavit s tymi deckami ale taky je život ...

Neboj snad uz posledna navsteva nemocnice a potom uz pokoj

Laura mala bolesti brucha a 39,9 teplotu a mala aj zvysene leukocyty tak ju hned poslali na chirurgiu ci to neni slepak

capy
15. jún 2009

a ziadnu diagnozu jej nedali? ze z coho mala tie bolesti a teplotu?

astora
15. jún 2009

vraj s chripky 😒

capy
15. jún 2009

hlavne ze je to uz za vami 🙂 🙂 🙂

astora
15. jún 2009

ved to mala teraz kazdemu ukazuje kde mala infuzku uz je hrdinka 😎

capy
15. jún 2009

aj vikino ukazoval dieru po infuzke 😀 😀 😀

astora
15. jún 2009

teraz je frajerka uz je to ok zajtra ideme na kontrolu

capy
15. jún 2009

my ideme rano na krv. zevraj do styroch ampuliek. tak som zvedava 😅

nech kontrola dobre dopadne 😉

capy
15. jún 2009

dobruuu nocku 😔 😔 😔

astora
16. jún 2009

tak co ako ste zvladli krvicku ?

capy
16. jún 2009

krv sme celkom zvladli aj ked trochu s krikom. naozaj to bolo do styroch skumaviek ☹ a tri sme hned aj odniesli na sustekovu do labaku.

a co kontrola?