Sú tu baby z Petržalky?

natana
26. júl 2006

No Petržalčanky sa zatiaľ neprihlásili, ale hádam tu nie som sama z tejto štvrte. Baby ozvite sa

lovula
21. jún 2009

Ahojte maminky, dlho som tu nebola. Dôvod? Mala som tu celý týždeň svokru. Tak to bol môj najhorší týždeň v živote. Už nikdy viac, tak na dlho. Ona je totiž hypochonder a celé dni mi rozprávala čo všetko ju bolí. Mimochodom, ju bolí všetko a každý deň si nájde novú chorobu. Už tri dni mám z toho migrénu a neviem sa jej zbaviť. Teda migrény, svokry som sa už zbavila.
Tak prajem peknú nedeľu a ja idem relaxovať.

astora
21. jún 2009

capy to je super že ste boli este v ten den doma aspon mal mensi stres i ked urcite ho aj potrapilii trosku. Ano menila som foto aby som neporusovala pravidla 😀

capy
22. jún 2009

lovula svokra je jednoducho svokra. tiez to poznam 😅

sabka
22. jún 2009

lovula nemame nahodou spolocnu svokru? Ta moja ma tiez podobne hobby.

lovula
22. jún 2009

sabka aj tvoja má stále rakovinu, nejakú infekciu, dokonca mala mŕtvu kosť - to si normálny človek nevymyslí, osteroporózu, a všeličo s črevami, žalúdkom. Dokonca aj malý keď dvíhal nožičky, tak to podľa nej preto, že tam má v brušku infekciu. Nedala si vysvetliť, že v jeho veku si musí dvíhať nožičky. Bože, ja som taká rada, že tu už nie je.

astora
23. jún 2009

ahoj baby kde ste ? capy ako je malemu ? nikto nepise 😕

capy
23. jún 2009

ahoj astora. vikino je v pohode. ziadne reakcie tak dufam ze bude v piatok vsetko ok.

astora
23. jún 2009

tak fajn pozdrav ho od dvojiciek ja mam teraz v skolke len ondrika adik je zas chory vydrzali sme to tyzden v skolke hlavne ze na socke mi odmietli predlzit matersku vraj moje deti su zdrave hlavne ze som uz 5 tyzden doma 🙄 normalne mi je do placu

capy
23. jún 2009

ja by som tym zenskym na socke dala deti a nech su s nimi oni ked su take zdrave. nemusis mat od dokiny neake potvrdenie?

jasne ze ho pozdravym 😉

astora
23. jún 2009

capy uz som odovzdala potvrdenia aj zaplatila za to a vidis rozdelili mi ziadosti neviem z akeho dovodu na dve a rozhodli ze andrejko je zdrave dieta asi nejaka pani co nema vlastne deti

capy
23. jún 2009

jedine. ja nechapem ako to tu u nas funguje 😠 😠 😠 by som ich asi ..... skusis sa estee neako odvolat?

astora
23. jún 2009

este cakam na vyjadrenie lebo som jej povedala ze sa jedna o dvojicky a ze nechapem z akeho dovodu tie ziadosti rozdelili no a pockam do konca mesiaca a ak nezavolaju tak tam idem osobne to poriesit dnes som to vravela doktorke ta nechapala ze ako moze take daco dakto urobit sak tie choroby doma nevymyslam

capy
24. jún 2009

tak drzim palce nech sa to dobre vyriesi. a ziadost ti schvalia 🙂

astora
24. jún 2009

dakujem i ked na zazraky neverim ☹
dnes boli deti zo školky v muzeu Ondrik povedal ze slon mal pazure velke 😀 a Laura vravi ze tym asi myslel toho mamuta 😀 😀 😀

capy
24. jún 2009

super ze sa mu pacil slon z velkymi pazurmi 😀 😀 😀

astora
24. jún 2009

no uz mam choreho aj ondrika uplna parada takze uz to bude 6 tyzdnov co chorobkujeme jeden po druhom ale podla socky su to zdrave deti 😠

capy
24. jún 2009

tak nech ste rychlo fit. a s tou sockou nemam slov 😠 😠 😠

astora
24. jún 2009

no ja by som uz tiez radsej behala po vonku hadam kym vyjde slniecko zasa tak aj oni budu v poriadku

capy
24. jún 2009

snad sa date dokopy skor ako vyjde slniecko 😉

astora
24. jún 2009

tak ratam min este vikend budu takyto a potom to prejde a potom su prazdniny a do skolky potom pojdu az v auguste takze mame cely jul 🙂

capy
24. jún 2009

dufam ze sa ti daju cez prazdniny trosku dokopy a nech si ich uziju 😉

astora
24. jún 2009

to dufam aj ja uz sa aj hambim chodit k dr ordinacne uz budem vediet naspamät

capy
24. jún 2009

za to ze mas chore deti sa predsa nemusis hambit 😒

astora
24. jún 2009

ale uz mi je trapne tam chodit fakt som tam kazdy tyzden

capy
24. jún 2009

ale vsak ty si to nevymyslas ☹ ☹ ☹ a kam chodite?

astora
24. jún 2009

na sustekovu

capy
24. jún 2009

ja tam chodim gynde 😅

astora
24. jún 2009

ja na gyndu az do mostu pri ba 😅

capy
24. jún 2009

tak to mas pekne daleko. mas tam znameho?

astora
24. jún 2009

ano jeden perfektny dr odrodil mi aj dvojky aj Laura mala byt narodena u neho ale zavahala som teraz uz by som ineho lekara nechcela