Sú tu baby z Petržalky?

natana
26. júl 2006

No Petržalčanky sa zatiaľ neprihlásili, ale hádam tu nie som sama z tejto štvrte. Baby ozvite sa

capy
29. jún 2009

idem kuk panelak 😉

astora
29. jún 2009

pocula som o tom ale este som tam nebola kuk inak ma zabijaju tie betonove ihriska a kamienky 😝

capy
29. jún 2009

to je vsade. aj na tom novom 😒

capy
30. jún 2009

no idem ja pomaly do hajan. som sa pozabudla na nete 😅 dobruuu 😔 😔 😔

capy
30. jún 2009

verulka aka bola pizza? videla som vas v luigi 😉

capy
1. júl 2009

dnes nikto??? no idem asi pomaly dohajan. papa a dobruuu noc 😔 😔 😔

astora
2. júl 2009

capy na com ficis ? ja uz sa o pol stvrtej prehadzujem na druhy bok 😀 😀 😀

capy
2. júl 2009

na nicom. telo si neako zvyklo 😀 😀 😀

astora
2. júl 2009

a ako vladzeš cely den? ja chodim neskoro spat ale vacsinou o tej polnoci uz som vo vodorovnej polohe inak by som rano nevstala ale musim sa pochvalit dnes neviem sice kedy dvojky vstali inokedy vstavaju od tej piatej rano do tej siedmej ale pekne sa spolu hrali ani sa nebili ani krik nebol tak ma nechali v posteli do tej pol deviatej 😀

capy
2. júl 2009

aki boli zlati 🙂 🙂 🙂 a ohladuplni

v pohode nechyba mi to neako. a raz zacas si lahnem poobede s deckami 😉

astora
2. júl 2009

no moji poobede nespia inak by som ich neuspala o osmej vzdy trpim ked v skolke spia lebo potom vyvadzaju aj do pol desiatej 😠

capy
2. júl 2009

aj vikino ked spi poobede tak je vecer dlhsie hore. dnes spal do pol siedmej 😅 ale nastastie je o dedka a babky 😀 😀 😀

astora
2. júl 2009

tak mas aspon klud ja mam u babky Lauru tak aspon nieco 😉

capy
2. júl 2009

aspon nieco potesi 😀 😀 😀

astora
2. júl 2009

este aj to pocasie je proti nam chcela som vybehat decka a zas sa zamracilo ozaj kde ste malemu kupovali bycikel a co vas vysiel ? My chceme tiez kupit

capy
2. júl 2009

v kaktus bike http://www.kaktusbike.sk/ stal tusim 3500 Sk 😉

my sme boli na plazi pri inchebe 😉

astora
2. júl 2009

fuuuuuuuuuuu to uz vlacik tomas na byciku je lacnejsi 🙂 no musim daco menej drahe bo musim dvojmo 😉 kupit

capy
2. júl 2009

my sme nekupovali to jezisko alias babka a dedko 😀 😀 😀

astora
2. júl 2009

aha jasne no mojim babka s dedkom tiez nakupuju ale skor oblecenie ale aj to potesi. no my sme si nejake bycikle uz vyhliadli tak uvidim kde nakoniec kupime a ake stale hladam ale dik za tip

ena
2. júl 2009

capy, co mate za nazov na tom vasom biku, na kaktuse som videla v letaku tusim dva, ale Vikiho bike sa mi paci viacej.. a asi aj Filipovi 🙂

aka je ta plaz? ja som sa o nej len pred par dnami dozvedela, ze existuje 🙂

inac baby, capy je nejake perpetuum mobile, 3.21 rano tu este pisala a dnes pred pol 10 tou uz vonku na detskom ihrisku 🙂)

capy
2. júl 2009

ena 😀 😀 😀 😀 😀

musim sa ist kuki 😉

astora tak dufam ze dobre kupite 😉

astora
2. júl 2009

aj ja a co najskor lebo sa im byciklovanie paci a uz sa trenovali na susedovom mame jeden po Laure ale oni musia mat rovnake 😠 tak musime kupit aby mali kazdy ten svoj

capy
2. júl 2009

no ako by to bolo keba mal kazdy iny 😀 😀 😀

capy
2. júl 2009

malo byt keby 😅 😅 😅

astora
3. júl 2009

capy pochopila som 😉 😀

capy
3. júl 2009

tak to je super 😉

astora
3. júl 2009

tiez robim preklepy a dakedy trepem ako minule ked som malej povedala ze si ma ruky umyt studenou rukou miesto vodou 😅 stava sa 😉

capy
7. júl 2009

ahojte. ako prazdninujete?

astora
7. júl 2009

ahoj capy no my zatim ani moc neprazdninujeme mala je u babky a ja som bola na socialke riesit osobne tu matersku a inak sme zatial doma a ty ako ?