• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Sú tu baby z Petržalky?

8. januára 2016 
urcite ano
6. aug 2009 o 11:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak ako neni mu v tej sadre teplo? :frowning2: :frowning2: :frowning2:
6. aug 2009 o 22:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ale asi ani nie na to sa nestazuje zvlada to dobre zatial, len tych urazov sa bojim minule zachytil dvere co zatvaral prievan a pribuchlo mu prsty a este si aj odskrabol chrastu na nohe a vrieskal ako talian no uz nech je to za nami :frowning2:
7. aug 2009 o 13:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a kedy mu to budu davat dole? ja vobec neviem. nikdy som nemala nic zlomene :sweat_smile: aj ked som bola velky rebel :sweat_smile:
7. aug 2009 o 22:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak to netusim tak isto som nemala este nic zlomene ratam cca 3 ,4 tyždne asi
8. aug 2009 o 10:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
som sa dnes bavila s mamou ze aj 6 tyzdnou to moze byt :frowning2: tak nech sa mu to pekne rychlo zrastie
9. aug 2009 o 23:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no pekne vcera sme boli zas na rengene vyzera to dobre a dalsia kontrola ma byt o 15 dni tak som zvedava chudatko uz ho to aj pod tym svrbi uz je s toho nervozny obcas a este aj hlupa komarska haved ho doštipala koleno ma hrozne opuchnute aj na oko ho jeden postipal
11. aug 2009 o 11:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
astora, tak ako? uz je lepsie?
14. aug 2009 o 03:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj jsne uz je to trochu lepsie uz nech je to za nami :slight_smile:
16. aug 2009 o 22:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
neboj rychlo to ubehne :wink:
16. aug 2009 o 23:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a ty ako deti zdrave ? ako prazdninujete ? ja sa bojim s malym aj von ist lebo oni by len behali stale a Ondrik uz sa tesi ze mu daju sadru dole a bude spekulovat s detmi toho sa bojim ale aj sa tesim lebo takto je vsetko komplikovanejsie. Naviac si musim najst robotu lebomi ani po odvolanineschvalili predlzenie materskej tak som s toho nestastna lebo fakt netusim kto ma zamestna ked musim s detmi ked budu chore doma byt ...
18. aug 2009 o 13:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
my sme zdravi. behame kade tade. vcera sme boli na termalnom kupalisku v lipote, dnes na salasi pri stupave. a samozrejme este kazdy den absolvujeme petrzalske ihriska :grinning: :grinning: :grinning:

s tou materskou ma to mrzi :frowning2: :frowning2: :frowning2:
19. aug 2009 o 00:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nevadi nejak to zvladneme len musim adoptovat babku odniekial aby som mohla do prace
inak ako je na tom salaši ? ja sa tam stale chystam ale muz tvrdi ze je tam iste vela bobkov :grinning: ale aj tak by som tam rada isla pozriet :slight_smile:
19. aug 2009 o 11:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte,

mozem sa pridat? som tiez z petrzky, byvame pri drazdiaku na topolcianskej.

pozeram ze vy uz mate velke deturence tak na kocikovanie vas asi nazlakam, co?chodit sama okolo vody nie je zabava, hadam sa niekto prida :wink:
19. aug 2009 o 21:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
majkas ja chodik ku drazdiaku casto s dvojkami :grinning:
19. aug 2009 o 22:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vitaj majkas. aj my chodime k drazdiaku krmit labute a na ihrisko.

astora je tam dost bobkov ale ak ides po chodnickoch tak ti nic nehrozi :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
19. aug 2009 o 23:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no mne to ani tak nevadi len moj muz sa vyhovara lebo sa mu tam nechce ist ... :grinning: no a deti netusim ci udrzim na chodniku a iank co tam este je trosku to popis ci sa tam da hrat a pohladkat ovecky a tak a foto nemas ???
20. aug 2009 o 08:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jej tak to sa mozme niekedy stretnut a pokecat :wink: aspon date rady co a ako
ja som pristahovalec do BA takze family tu nemam a kamosky len z roboty a tie makaju
20. aug 2009 o 12:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
majkas my tam chodime skoro kazdy druhy den je tam pri drazdiaku jeden bufet vedla kurtov a tam chodievame ale neviem ako si na tom casovo ty aky mas rezim kedze mas malinke babatko
20. aug 2009 o 13:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte

tu su neake foto zo salasa, ale len z mobilu lebo fotak sme zabudli doma :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: http://picasaweb.google.sk/martinasteinerova/SalasStupava#

je to tam pekne. pri vchode su orientacne tabule. po pravej strane je ihrisko a trampolina, pre deti uplne super. rovno sa nachadza restika, pri ktorej je pieskovisko a domcek na hranie. kusok dalej je obchodik kde sa da kupit syr, bryndza, zincica atd. je tam ohrada s konikmi a oveckami, kozicky si behaju volne. potom je tam kravicka, prasiatko a sliepocky. su tam ohniska s altankami a narubanym drevom, len ta cena na prenajom sa mi zda prehnana ze 50 eur na den :angry: :angry: :angry: .pacil sa mi humor a mierny sarkazmus na roznych tabuliach a oznamoch.

inak tu je ich stranka http://www.biofarma.sk/index.php?id=biofarmastupavavod
20. aug 2009 o 13:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cappy dik moc foto su pekne hlavne ta mala kozička asi predsa len presvedcim muza nech sa tam ideme pozriet
20. aug 2009 o 13:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
urcite sa tam oplati ist, my tam este urcite pojdeme :wink: a vyborne tam varia :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
20. aug 2009 o 13:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak jest daco pri dvojickach a nenahanat ich po reštike je uspech ale ved uvidime ja by som tam utekala hned hlavne ide o to vypadnut dakam von s deckami :slight_smile: a nech vidia aj zvieratka ved stale okukuju toho konika a kozu pri draždiaku
20. aug 2009 o 14:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
astora no my mame kazdy den iny rezim :grinning: ale vacsinou sa nam dari doobeda okolo 9-10 vyrazit na prechadzku k jazeru
poobede nie vzdy idem von
20. aug 2009 o 15:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak to my zas opacne doobeda si vacsinou navarim a porobim co treba doma a poobede chodime von vybehat certov :slight_smile:
20. aug 2009 o 16:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
capy: Co vam dnes robia na streche panelaku?
20. aug 2009 o 16:46  •  3 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj majkas ja mam 3mesacneho synceka a a do bratislavy prideme koncom septembra a rada by som si nasla kamosku na kocikovanie okolo drazdiaku :slight_smile:
20. aug 2009 o 18:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj adi, to je super, a kde v petrzalke budete byvat? tiez si origos mimo-bratislavcanka?
tak das vediet ked uz tu budes? urcite napis do IP aby som to tu neprehliadla. budem sa tesit

astor tak ja musim malu najprv uspat v kociku a potom ked doma dospava tak co to stihnem spravit :slight_smile: aj ked niekedy mame dni ze sa nestiham ani najest, stale chce byt na rukach :unamused: :slight_smile:
20. aug 2009 o 20:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
som blavacka ale nezila som v bratislave dlhsi cas a teraz sa vraciame spat tak urcite sa ozvem :slight_smile:
20. aug 2009 o 20:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
majkas poznam to moji sa najviac mojkaju ked musim varit a porobit klasika su zlaty ale dakedy mam co robit
20. aug 2009 o 23:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok