Sú tu baby z Petržalky?

natana
26. júl 2006

No Petržalčanky sa zatiaľ neprihlásili, ale hádam tu nie som sama z tejto štvrte. Baby ozvite sa

astora
6. aug 2009

urcite ano

capy
6. aug 2009

tak ako neni mu v tej sadre teplo? ☹ ☹ ☹

astora
7. aug 2009

ale asi ani nie na to sa nestazuje zvlada to dobre zatial, len tych urazov sa bojim minule zachytil dvere co zatvaral prievan a pribuchlo mu prsty a este si aj odskrabol chrastu na nohe a vrieskal ako talian no uz nech je to za nami ☹

capy
7. aug 2009

a kedy mu to budu davat dole? ja vobec neviem. nikdy som nemala nic zlomene 😅 aj ked som bola velky rebel 😅

astora
8. aug 2009

tak to netusim tak isto som nemala este nic zlomene ratam cca 3 ,4 tyždne asi

capy
9. aug 2009

som sa dnes bavila s mamou ze aj 6 tyzdnou to moze byt ☹ tak nech sa mu to pekne rychlo zrastie

astora
11. aug 2009

no pekne vcera sme boli zas na rengene vyzera to dobre a dalsia kontrola ma byt o 15 dni tak som zvedava chudatko uz ho to aj pod tym svrbi uz je s toho nervozny obcas a este aj hlupa komarska haved ho doštipala koleno ma hrozne opuchnute aj na oko ho jeden postipal

capy
14. aug 2009

astora, tak ako? uz je lepsie?

astora
16. aug 2009

ahoj jsne uz je to trochu lepsie uz nech je to za nami 🙂

capy
16. aug 2009

neboj rychlo to ubehne 😉

astora
18. aug 2009

a ty ako deti zdrave ? ako prazdninujete ? ja sa bojim s malym aj von ist lebo oni by len behali stale a Ondrik uz sa tesi ze mu daju sadru dole a bude spekulovat s detmi toho sa bojim ale aj sa tesim lebo takto je vsetko komplikovanejsie. Naviac si musim najst robotu lebomi ani po odvolanineschvalili predlzenie materskej tak som s toho nestastna lebo fakt netusim kto ma zamestna ked musim s detmi ked budu chore doma byt ...

capy
18. aug 2009

my sme zdravi. behame kade tade. vcera sme boli na termalnom kupalisku v lipote, dnes na salasi pri stupave. a samozrejme este kazdy den absolvujeme petrzalske ihriska 😀 😀 😀

s tou materskou ma to mrzi ☹ ☹ ☹

astora
19. aug 2009

nevadi nejak to zvladneme len musim adoptovat babku odniekial aby som mohla do prace
inak ako je na tom salaši ? ja sa tam stale chystam ale muz tvrdi ze je tam iste vela bobkov 😀 ale aj tak by som tam rada isla pozriet 🙂

majkas
19. aug 2009

ahojte,

mozem sa pridat? som tiez z petrzky, byvame pri drazdiaku na topolcianskej.

pozeram ze vy uz mate velke deturence tak na kocikovanie vas asi nazlakam, co?chodit sama okolo vody nie je zabava, hadam sa niekto prida 😉

astora
19. aug 2009

majkas ja chodik ku drazdiaku casto s dvojkami 😀

capy
19. aug 2009

vitaj majkas. aj my chodime k drazdiaku krmit labute a na ihrisko.

astora je tam dost bobkov ale ak ides po chodnickoch tak ti nic nehrozi 😅 😅 😅

astora
20. aug 2009

no mne to ani tak nevadi len moj muz sa vyhovara lebo sa mu tam nechce ist ... 😀 no a deti netusim ci udrzim na chodniku a iank co tam este je trosku to popis ci sa tam da hrat a pohladkat ovecky a tak a foto nemas ???

majkas
20. aug 2009

jej tak to sa mozme niekedy stretnut a pokecat 😉 aspon date rady co a ako
ja som pristahovalec do BA takze family tu nemam a kamosky len z roboty a tie makaju

astora
20. aug 2009

majkas my tam chodime skoro kazdy druhy den je tam pri drazdiaku jeden bufet vedla kurtov a tam chodievame ale neviem ako si na tom casovo ty aky mas rezim kedze mas malinke babatko

capy
20. aug 2009

ahojte

tu su neake foto zo salasa, ale len z mobilu lebo fotak sme zabudli doma 😅 😅 😅 http://picasaweb.google.sk/martinasteinerova/Sa...

je to tam pekne. pri vchode su orientacne tabule. po pravej strane je ihrisko a trampolina, pre deti uplne super. rovno sa nachadza restika, pri ktorej je pieskovisko a domcek na hranie. kusok dalej je obchodik kde sa da kupit syr, bryndza, zincica atd. je tam ohrada s konikmi a oveckami, kozicky si behaju volne. potom je tam kravicka, prasiatko a sliepocky. su tam ohniska s altankami a narubanym drevom, len ta cena na prenajom sa mi zda prehnana ze 50 eur na den 😠 😠 😠 .pacil sa mi humor a mierny sarkazmus na roznych tabuliach a oznamoch.

inak tu je ich stranka http://www.biofarma.sk/index.php?id=biofarmastu...

astora
20. aug 2009

cappy dik moc foto su pekne hlavne ta mala kozička asi predsa len presvedcim muza nech sa tam ideme pozriet

capy
20. aug 2009

urcite sa tam oplati ist, my tam este urcite pojdeme 😉 a vyborne tam varia 😵 😵 😵

astora
20. aug 2009

tak jest daco pri dvojickach a nenahanat ich po reštike je uspech ale ved uvidime ja by som tam utekala hned hlavne ide o to vypadnut dakam von s deckami 🙂 a nech vidia aj zvieratka ved stale okukuju toho konika a kozu pri draždiaku

majkas
20. aug 2009

astora no my mame kazdy den iny rezim 😀 ale vacsinou sa nam dari doobeda okolo 9-10 vyrazit na prechadzku k jazeru
poobede nie vzdy idem von

astora
20. aug 2009

tak to my zas opacne doobeda si vacsinou navarim a porobim co treba doma a poobede chodime von vybehat certov 🙂

ena
20. aug 2009

capy: Co vam dnes robia na streche panelaku?

ada1123
20. aug 2009

ahoj majkas ja mam 3mesacneho synceka a a do bratislavy prideme koncom septembra a rada by som si nasla kamosku na kocikovanie okolo drazdiaku 🙂

majkas
20. aug 2009

ahoj adi, to je super, a kde v petrzalke budete byvat? tiez si origos mimo-bratislavcanka?
tak das vediet ked uz tu budes? urcite napis do IP aby som to tu neprehliadla. budem sa tesit

astor tak ja musim malu najprv uspat v kociku a potom ked doma dospava tak co to stihnem spravit 🙂 aj ked niekedy mame dni ze sa nestiham ani najest, stale chce byt na rukach 😒 🙂

ada1123
20. aug 2009

som blavacka ale nezila som v bratislave dlhsi cas a teraz sa vraciame spat tak urcite sa ozvem 🙂

astora
20. aug 2009

majkas poznam to moji sa najviac mojkaju ked musim varit a porobit klasika su zlaty ale dakedy mam co robit