Sú tu baby z Petržalky?

natana
26. júl 2006

No Petržalčanky sa zatiaľ neprihlásili, ale hádam tu nie som sama z tejto štvrte. Baby ozvite sa

capy
21. aug 2009

ena montovali nam tam mobilny vykrivac. 😉 pozerala som pred chvilou zo spalne a este si svietila. nemozes spat? 😉

capy
21. aug 2009

snad uz spis. idem aj ja. dobruuu 😔 😔 😔

astora
21. aug 2009

boze capy daj mi s tvojej energie ako mozes tak dlho byt hore ?? 😀 😀

ena
21. aug 2009

capy 🙂 no, potiahla si dlhsie ako ja 🙂)

majkas
21. aug 2009

ahojte, ako sa dnes mate? ja mam dnes ukazkove dieta, jak z knizky, spinka, papa, hrame sa chvilku a zase spinka... normalne tomu nemozem uverit 😀 len nech to neurieknem 😉

adi tak uz nech je ten koniec septembra 😉

astor ved to, tie dietky nase aj ked su tak male oni presne vedia kedy je ten najvhodnejsi cas 🙂

capy to fakt tak do noci byt hore, to kvoli malemu? ci si nocna sova?

majkas
21. aug 2009

adi a do septembra sem este hadam dojdes na pokec, hm? 😉

ada1123
21. aug 2009

majkas jasne ze tu budem chodit na pokec 🙂 ja sa uz neviem dockat kedy pridem domov moji rodicia sa uz nevedia dockat kedy uvidia maleho 🙂

astora
22. aug 2009

konečne začina tema petržalka oživat capy už len tvoj prispevok tu chyba 😀 😀

majkas
23. aug 2009

ahojte,

zelam peknu nedelu 😉 my ju mame trosku grcajucu, mala asi strasne hlatavo pije a potom dost grcia, normalne neviem ze kedy ma vlastne dost a je napapana... 😒 ale co uz, aspon ze neplace, teda zatial
prave je v zobudzacej faze, ja uz mam pocit ze je konikovo senzitivna, lebo vzdy ked zapnem modreho konika tak ona sa zacne budit 🙂

a vy ako?

adi, pekna foto v pase, este si dopna aj ako sa malinky vola 😉 a kde ste teraz tu v SR ci zijete v zahranici?
viem si predstavit jaki musia byt vasi nedockavi, u nas je to podobne kedze vsetkych mame v Bardejove. furt sa len pytaju ze kedy prideme, ale uprimne si neviem predstavit cestu s malou. a este prevlacat vsetky veci, sak len kocik zaberie cely kufor 😀

astora, capy, ste tu mali aspon sukromie 😀 ci este ena tu bola s vami 😉

majkas
23. aug 2009

astora ved mi to ja bolo divne ze jak je tu mlkvo, a to je petrzalka asi na pocet obyvatelov najvacsie sidlisko 🙂

astora
23. aug 2009

majkas kedysi nas tu bolo viac ale deti rastu a baby asi nemaju tolko času čo mi je aj dost luto ale tiež som mala obdobie že som nestihala ale už sa to celkom dá, bohvie prečo sa petržalčanky nehlasia .....

capy
23. aug 2009

ena tak prepac 😅 ze som bola dlhsie 😉

majkas to som hore lebo nemozem spat. nieje to koli malemu. on je hore tak raz dvakrat za noc,ale to si len cucne a spi dalej.

astora oziva to tu veru. my sme boli cez vikend u nasich tak som nebola pri kompe 😉

astora
24. aug 2009

zdravim petržalčanky 😀 čo je dnes nove ?? My uz mame doobednu prechadzku za sebou a varim a v tom teple sa mi nič nechce zajtra asi Ondrikovi uz daju dolu sadru ak bude rengen ok tak držte pästičky 🙂

capy
24. aug 2009

ahoj astora aj my mame doobednu prechadzku za sebou, naobedovany a uz od jednej hajkaju 😔 😔 😔 drzim zajtra palceky nech je vsetko ok. a v skolke ste neboli? co nove a kam budu chodit? 😉

astora
24. aug 2009

v skolke nebol mavali sme len cez plot a ucitelke sa k plotu asi nechcelo kedže boli zamknuty tak nic neviem najskor ich dam az od septembra tak uvidime co tam bude nove 🙂

capy
24. aug 2009

ved ani ja neviem co nove. asi sa tam pojdem pozriet 😉

astora
24. aug 2009

aj ja ak pojdem okolo ale vacsinou som tam len doobeda a vtedy su zamknuty takze neviem ak daco zistis skor tak daj vediet 🙂 pridala som do albumu aj nejake foto

majkas
24. aug 2009

ahojte, normalne ze BA Petrzalka uz na prvej strane, fiha 😀

my mame dneska dost blby den po blbej noci, mala sa nevie kludne najest a furt vracia, teraz prvykrat mam pocit ze spinkala kludne (prave je v zobudzaco natahovacej faze) a to som ju nadopovala espumisanom ☹
astora normlae ta obdivuje s dvojickami, kebyze mam toto double tak sa asi .... 😉

a kde mate tu skolku? my sme sa minule s mm bavili ze ani poriadne neviem kde je tu nejaka skolka, skola v okoli a to tu byvame uz 4 roky. pokial sa nas to netykalo tak sme neriesili. ak mate nejakudobru tak dajte tip, budem evidovat 😉

astora
24. aug 2009

majkas dvojky su v pohode lebo som bola zacvicena uz s dcerou co a ako s babatkami takze pohoda tazsie to zacalo byt az teraz ked su vacsi my sme nemali ako mimina problem kojili sa co sa dalo a negrckali ani kvapka mlieka navyse 😀
a co sa tyky skolky kukni temu skolkari tam sa rozoberaju skolky kde ake su

capy
24. aug 2009

astora no peknu ma tu ruku 😒 😒 😒 snad mu to uz daju zajtra dole 🙂

majkas neboj to prejde. nesmie byt taka pahltna 😅

astora
24. aug 2009

capy modlim sa aby uz sa mohol pekne hrat uz isiel hajat a tesil sa ze rano ideme povedat doktorovi aby to dal dolu 🙂

capy
25. aug 2009

chudacik to musi byt strasne prenho byt takto obmedzovany ☹ ☹ ☹

astora
25. aug 2009

no capy napriek tomu ako to vyzera ho to nejak neobmedzovalo len ked sa obuval tak pistal ze ma pokazenu ruku a nemoze sa obut i ked to ide predtym sa obuval aj so zlomenou rukou ale dost to zneuziva a minule som som sa otocila na sekundu na ihrisku a visel za tu zlomenu ruku s preliezky skoro som odpadla 😉

capy
25. aug 2009

tak ako? uz ste bez sadry? 🙂 🙂 🙂

majkas
25. aug 2009

ahojte, ja len na skok chcela som vas len pozdravit, cakam zobudenie kazdu chvilu

capy sak je furt hovorim ked zacne jest ze nech taha pomalsie ale nechce si dat povedat 😀

dneska pre zmnu nevraciame ale kolikujeme, tak aby som sa nenudila, sak co ine by som mohla mat lepsie na praci, ze? 🙂

astor tak aj ja drzim aplce nech je ruka cela jak ma byt a ste uz bez sadry 😉 inac si viem zivo predstavit tvoj vyraz jak visi za tu zlomenu ruku 😀

capy
25. aug 2009

majkas aj my sme si tym presli. neboj bude aj lepsie 😉

astora
25. aug 2009

cauteeee zdravim petrzalku uz mame dolu sadru na kramaroch sme stravili 4 hodiny 😝 maju to tam desne nezorganizovane a ze mame na neho davat pozor sa im dobre hovori maly je ako neriadena strela a ruka co vraveli ze chvilku potrva kym rozviči uz je rozcvicena 😉 uz sa aj pobili

astora
25. aug 2009

ozaj majkas dnes si nebola pri drazdiaku v bufete pri kurtoch ? boli tam dve maminy s miminami jedna mala krasnu babulku ale nevidela som ju spredu

capy
25. aug 2009

no tak ruku uz mate zabehnutu 😀 😀 😀 super ze mu dali dole sadru 🙂

astora
25. aug 2009

aj ja sa tesim konecne sa siel okupat tak sa tesili ze sa zas cvachtaju vo vode 🙂